1:12
    Jakub SASYN
    (Soukup)

FK Slovan J.Hradec - FBC ČPP OSTRAVA 1:12
branky: 19. Jan Šimic - 7. Šimon Soukup, 10. Šimon Soukup, 12. Pavel Hurta, 16. Pavel Hurta, 24. Filip Šubert, 27. Daniel Chatrný, 28. Dalibor Baláš, 34. Daniel Chatrný, 39. Filip Šubert, 46. Jakub Sasyn, 49. Jakub Sasyn, 60. Jakub Sasyn; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 30 - Ivo Sikora 16; po třetinách: 1:4, 0:5, 0:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Děkujeme a gratulujeme soupeři. Od začátku zápasu jsme nestíhali v osobních soubojích a soupeř 'uklízel' do prázdné branky.
60:00 Komentář trenéra hostů: Zápas jsme měli celý pod kontrolou a přidávali další a další branky. Děkuji všem.
59:59 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #52 Jakub Sasyn, asistoval #15 Šimon Soukup (1:12)
48:01 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:11
45:35 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #52 Jakub Sasyn, asistoval #55 Pavel Hurta (1:10)
42:43 Vyloučen hráč #55 Pavel Hurta družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
38:25 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:9
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #55 Pavel Hurta (1:9)
37:35 Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil #22 Vít Hovorka.
33:39 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:8
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #45 Martin Kašík (1:8)
32:04 Vyloučen hráč #23 Dominik Dvořáček družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:42 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:7
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #47 Dalibor Baláš, asistoval #18 Richard Pum (1:7)
26:24 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:6
23:19 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #7 Daniel Chatrný (1:5)
18:56 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #30 Jakub Jindra (1:4)
15:41 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #15 Šimon Soukup (0:4)
11:33 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #7 Daniel Chatrný (0:3)
10:58 Vyloučen hráč #47 Dalibor Baláš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
09:36 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #55 Pavel Hurta (0:2)
06:40 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #52 Jakub Sasyn (0:1)
05:33 Vyloučen hráč #23 Dominik Dvořáček družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání