3:10
    Petr BARTOŠ
    (Zezulka)

PANTHERS OTROKOVICE - FbC Hradec Králové  3:10
branky: 17. Jakub Žáček, 24. Ondřej Malý, 49. Jan Hrtús - 7. David Krása, 10. Jáchym Bednář, 20. Filip Nerad, 22. Filip Nerad, 23. Max Kuštan, 24. Filip Čáp, 25. Filip Nerad, 26. Michal Martinek, 42. Vojtěch Nosek, 49. Petr Bartoš; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Vorálek 26 - Ondřej Bárta 25; po třetinách: 1:3, 1:5, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích, Lukáše Ondrouška: 'Dneska diametrálně odlišný zápas jak včera. Výkon bez nasazení, emocí a šancí.'
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Pokorného: Z dnešního utkání jsem mírně zklamán. Očekával jsem dynamické utkání plné soubojů a enormního nasazení, ale opak byl pravdou. Jsem rád, že i v tomto pomalém tempu jsme došli dominantním výkonem k zasloužené výhře. Soupeři děkuji.
59:59 Žáček dal gól, ale už to před sirénou nestihl.
58:55 Hrtúsova střela Bártu moc ohrozit nemohla.
58:07 Jančík se prodral do šance, Bárta nohou vyrazil.
57:40 Zápas se už spíše dohrává, hosté ale zůstávají aktivnější.
53:14 Hrtús chtěl jít sám na Bártu, ale poslední bek tomu zabránil.
52:49 Jančík teď pokácel vlastního spoluhráče.
48:25 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #33 Radek Zezulka (3:10)
48:25 Hosté nejdřív trefili tyč, následně už ale přidávají desátý gól.
48:04 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:9
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús, asistoval #5 Jakub Žáček (3:9)
48:04 Rychlá akce a Hrtús snižuje.
45:18 Kahoun se pěkně vymotal z klubka hráčů, nakonec z toho ale nic nebylo.
42:52 Tak nakonec po domluvě zůstává situace 5 na 5.
42:51 Šelmám se to vůbec nelíbí, ale zahrají si oslabení.
42:33 Michálek teď nehezky přepadl přes hostujícího hráče.
41:48 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #32 Filip Čáp (2:9)
41:48 Střela od mantinelu prošla až za Vorálka.
40:59 Popovský ve velké šanci v přesilovce pouze minul.
40:00 Střely ve druhé 10:14 pro Hradec.
39:36 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
39:36 Šelmy si zahrají první přesilovku.
39:20 Vorálek se vytáhl proti Martinkovi.
39:00 Hosté jsou lepším týmem, ale skóre se nemění.
35:34 Kuštan pálí vedle.
33:23 Viděli jsme od domácích dva fauly, jeden ústí v druhé vyloučení Hrtúse a k tomu jsme viděli i nájezd, který se ale Zezulkovi vůbec nepovedl.
33:22 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #33 Radek Zezulka.
33:22 Vyloučen hráč #25 Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:13 Vysoká střela, Vorálek si stoupl, aby balon vyrazil.
30:53 Žáček ve stoprocentní šanci, ale právě i to proměňování je dnes rozdíl.
29:21 Pšenčík ve velké šanci, Bárta maskou vyráží.
28:40 Teď bylo dobře vidět, jak si dnes domácí spolu na hřišti vůbec nerozumí.
25:46 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #33 Radek Zezulka (2:8)
24:46 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Filip Nerad, asistoval #32 Filip Čáp (2:7)
24:46 Přesto na druhé straně inkasují.
24:30 Po vstřeleném gólu jsou rázem domácí aktivní.
23:58 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #11 Dalimil Krčma (2:6)
23:55 Samohýlova nebezpečná a Bárta musel zasahovat.
23:32 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #32 Filip Čáp, asistoval #77 David Krása (1:6)
23:32 Rychle sehraná standardka a je to už 1:6.
22:08 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #6 Max Kuštan, asistoval #50 Karel Ponča (1:5)
21:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:4
21:42 Na druhé straně Hradec skóruje.
21:33 Hrtús čistě obral protihráče na střelu, ale následně nenahrál dobře.
20:00 Střely v první 7:14 pro hosty.
19:24 Popovský mohl hned snížit, ale zakončit vůbec nedokázal.
19:12 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Filip Nerad, asistoval #77 David Krása (1:3)
19:12 Hradec vede znovu o dva.
16:51 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #5 Jakub Žáček, asistoval #25 Jan Hrtús (1:2)
16:51 Domácí snižují.
14:55 Kahounovi pokus sjel.
14:19 Martinkův pokus zastavený o Vorálkovu helmu.
13:26 Střela, co Vorálka nemohla příliš ohrozit.
11:43 Teď Kopčil přihrávku nečekal, škoda.
10:32 Teď svou akci šelmy překombinovaly.
09:40 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #63 Jáchym Bednář, asistoval #33 Radek Zezulka (0:2)
09:40 0:2.
07:37 Malého nebezpečná rána, Bárta vyrazil.
06:39 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 David Krása, asistoval #7 Petr Bartoš (0:1)
06:39 Nahození od půlky končí za Vorálkem.
05:33 Hrtús si za zákrok nebezpečně blízko zapisovatelskému stolku posedí.
04:43 Malošík neměl prostor k normální střele, tak zkusil aspoň padáček, proč ne.
03:15 Po několika soubojích uprostřed hřiště střílel z dálky Kuštan, tím pokusem ale Vorálka moc ohrozit nemohl.
01:22 Martinek se snažil dorážet, Vorálek udržel balon před čárou.