0

2

2.

FK Slovan J.Hradec - Florbal Primátor Náchod 4:5pn
branky: 20. Jan Šimic, 29. Jan Šimic, 31. Jan Šimic, 48. Jakub Jindra - 16. Daniel Kříž, 40. Dominik Jansa, 48. Antonín Vančák, 50. Tomáš Poupa, N Matěj Hnízdil; rozhodčí: Dominik Harman - Patrik Plocha; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 15 - Dominik Hanuš 18; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #21 Matěj Hnízdil a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #22 Vít Hovorka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #55 David Vettermann , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostů: Dnes vyhrané utkání díky přístupu všech hráčů, kteří jsou tu. Díky soupeři, pořadatelům, divákům a hlavně hráčům.
65:00 Komentář trenéra domácích:Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Trápila nás koncovka kdy jsme neproměnili spoustu šancí. Nájezdy, to už je loterie. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
64:51 Timeout Florbal Primátor Náchod
55:59 Vyloučen hráč #33 Jan Dítě družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
49:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #12 Daniel Kříž (4:4)
47:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #18 Antonín Vančák, asistoval #12 Daniel Kříž (4:3)
47:12 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #55 David Vettermann (4:2)
39:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #12 Daniel Kříž (3:2)
32:05 Vyloučen hráč #54 Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
30:42 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (3:1)
29:54 Vyloučen hráč #2 Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
28:18 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:1
19:42 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #34 Jaromír Žák (1:1)
15:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #71 Dominik Jansa (0:1)