60
  • 60 59:46
    Štíři

FBC Štíři Č. Budějovice - FK Slovan J.Hradec 4:2
branky: 2. Lukáš Tinavský, 9. Lukáš Tinavský, 32. David Přech, 33. Lukáš Fořt - 30. Jiří Šustr, 33. Filip Šimek; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 26 - Jakub Rytíř 22; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:0
59:59 Komentář trenéra domácích: Jsem rád za vítězství. Do zápasu jsme dobře vstoupili a vedení udrželi až do konce. Aspoň budeme mít klidné svátky.
59:59 Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas jsme si prohráli vlastními chybami. Škoda neproměněných šancí a nepotrestaných chyb. Na konci úplně zbytečný faul hostujícího hráče.
59:59 Střely. domácí: 5 hosté: 13
59:46 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:23 Timeout FK Slovan J.Hradec
50:58 Šimek zlomil hokejku.
50:41 Vyloučen hráč #17 Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
46:28 Tinavský přestřelil.
41:43 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
40:35 Štíři dobře kombinují v přesilovce.
39:59 Střely: domácí:10 hosté:7
39:25 Vyloučen hráč #55 David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:03 Fořtovo prudká střela do tyčky.
33:38 Hra začala být rychlejší.
32:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #62 Lukáš Fořt, asistoval #88 Lukáš Tinavský (4:2)
32:03 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek bez asistence (3:2)
31:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #67 David Přech, asistoval #39 David Camrda (3:1)
29:28 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #32 Jiří Šustr, asistoval #30 Jakub Jindra (2:1)
28:51 Chvostova střela ohrozila bránu hostů.
27:03 Dnešní utkání nepřináší nijak zajímavou podívanou.
23:28 Camrda předvedl pěknou akci.
21:28 Domácí drží balonek.
19:59 Střely: domácí:11 hosté:8
15:15 Hradec tlačí na Štíry ale bez úspěchu.
12:45 Hradec dnes střílí do tyček.
10:46 Vyloučen hráč #88 Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
10:05 Štíři přehrávají Hradec a aktivně kombinují.
08:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #39 David Camrda (2:0)
07:42 Vyloučen hráč #27 Jan Pech družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:17 Štíři teď ohrozili hostující tým.
03:15 Hra je zatím klidná.
01:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský bez asistence (1:0)
01:15 Tinavský si prošel celé hřiště bez jakékoliho ohrožení a přesně zakončil.