10:5
    Pavel BARTOŠ
    (Nosek)

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 10:5
branky: 3. Filip Čáp, 7. Karel Ponča, 10. Radek Zezulka, 11. Michal Martinek, 16. Lukáš Ranný, 29. Petr Bartoš, 37. Michal Martinek, 37. Petr Bartoš, 55. Lukáš Ranný, 58. Pavel Bartoš - 2. Karel Poštolka, 9. Vojtěch Krejčí, 19. Marek Svoboda, 27. Vojtěch Krejčí, 36. Lukáš Rázl; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Charouz 17 - Dominik Hanuš 25; po třetinách: 5:3, 3:2, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Pokorného: Klukům děkuji za zasloužené tři body a tím úspěšné zakončení tohoto roku. Do toho příštího si přeji ještě větší pracovitost, větší hlad po střílení branek a nastavení vítězné mentality. Máme na to být hodně silným týmem. Soupeři děkuji za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes jsme nebyli vůbec důrazní a agresivní v obraně, čímž jsme příliš snadno Hradec pouštěli do vyložených šancí, které hráči v této soutěži proměňují. Do útoku se naše hra zlepšuje, ale mrzí mne, že nedokážeme být hladoví po gólech celých 60 minut. Děkuji soupeři za fair zápas.
59:14 Vykydal si připisuje úspěšný blok.
57:24 GÓL FbC Hradec Králové ! 10:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #97 Vojtěch Nosek (10:5)
57:24 Vojta Nosek předložil míček Pavlu Bartošovi a ten už měl práci velmi usnadněnou.
56:14 Trenér Čečetka odvolal Hanuše a Náchod hraje v šesti.
55:10 Krásná souhra po ose Koleník - Kloz - Vykydal - Bednář vypadala opravdu pohledně, nicméně kýžený efekt v podobě další branky nepřinesla.
54:59 Timeout Florbal Primátor Náchod
54:59 GÓL FbC Hradec Králové ! 9:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #97 Vojtěch Nosek (9:5)
54:59 Hradec přesilovou hru nakonec využívá a Náchod si bere time-out.
54:00 Hradec si vypracoval zatím jednu střelu, která však končí mimo branku Hanuše.
53:02 Vyloučen hráč #21 Matěj Hnízdil družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
53:02 Druhá možnost přesilové hry pro domácí.
50:47 Z téhle pozice, kterou měl Petr Bartoš, by se snad nemýlil ani Andrea Bocelli a to je slepý. Bartoš však zcela sám před prázdnou brankou trestuhodně míjí.
49:53 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #97 Vojtěch Nosek.
49:53 Vojta 'Perníček' Nosek neproměňuje, Hanuš si připisuje druhý vychytaný nájezd.
49:17 A v zápase se podruhé objevuje Ondra Vykydal ku spokojenosti nás v boxu časoměřičů a domácích fans.
48:51 Hradec v pěti.
47:55 Zdravotník Andy vyléčil Jiráska a ten už běhá po place jak motorová myš.
46:47 Vyloučen hráč #6 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
46:47 Trenér Pokorný teď není příliš spokojený s verdiktem rozhodčích.
45:39 Hradečtí teď ukazují skvělé gesto fair play, kdy odvolali faul.
43:45 Ranný překonal hostující obranu, ale sám před brankou pálí nad.
42:35 Vojcek Nosek nám ukazuje svoje umění, kdy efektně přešel přes 2 hráče.
40:57 Hradec v pěti.
40:43 Charouz sbírá tečovaný míček.
40:00 Box časoměřičů si užívá skvělou atmosféru, kterou tu vytvořil DJ Krejda.
39:34 Náchod sehrál kombinaci na Poupu, který na středu přestřeluje.
38:53 Vyloučen hráč #44 Lukáš Ranný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
37:12 Hradec ukazuje dobrou produktivitu.
36:41 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #23 Pavel Bartoš (8:5)
36:08 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #17 Radim Kunart (7:5)
36:08 Souhra Kunarta a Martínka končí gólem druhého jmenovaného.
35:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #48 Lukáš Rázl, asistoval #26 Lukáš Jirásek (6:5)
35:12 Rázl zcela volný na středu pohodlně zakončuje a snižuje na rozdíl jedné branky.
34:24 Zezulka hledal vzduchem Martínka, ten sice míček trefuje, ale míří mimo 3 tyče.
33:34 DJ Krejda pouští slovenské hity pro našeho zdravotníka Andyho.
32:13 Dobře sehraná standardní situace domácích končí na bloku Hnízdila a následně dorážku kryje Hanuš.
31:14 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #32 Filip Čáp.
31:14 Hanuš si poradil s nájezdem domácího Čápa.
30:58 Charouz vychytal Cejnara.
28:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #50 Karel Ponča (6:4)
28:55 Nicméně Petr Bartoš přidává 6. branku domácích a Hradec tak odskakuje do dvoubrankového vedení.
28:34 Hradec oproti první části není zdaleka tolik na míčku.
27:28 Krejčí mohl přidat další branku, ale zatím hattrick odolává.
26:45 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #85 Vojtěch Krejčí, asistoval #58 Marek Svoboda (5:4)
26:45 Svoboda našel Krejčího, který si skvěle odskočil a trefuje nad ležícího Charouze.
25:50 Na hřišti se poprvé objevuje i miláček publika Ondra Vykydal.
25:17 Náchod je ale v oslabení zatím bezchybný.
23:45 Hradec roztáčí přesilovkový kolotoč.
23:37 Vyloučen hráč #29 Jaroslav Špicner družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
22:42 Další úspěšný blok Ranného.
21:21 Trenér Pokorný dává domácím jasnou instrukci: 'Na balónu'.
20:31 Krejčímu se nepovedla rozehrávka, ale Hradec chybu nepotrestal.
18:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #85 Vojtěch Krejčí (5:3)
18:12 A Náchod tlak potvrzuje gólem.
18:08 Náchod je nyní v tlaku.
17:00 Hnízdil pálí pouze do rukou Charouze.
15:51 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #23 Pavel Bartoš (5:2)
15:51 Ranný zvyšuje na 5:2.
14:16 Zezulka po výborné crossové přihrávce trefuje pouze pravou tyč.
13:34 Ponča namazal Křížovi, vše však zachraňuje Ranný úspěšným blokem.
12:22 Nyní bylo k vidění několik brejkových situací na obou stranách. Ani jedna však neskončila ohrožením branky.
11:07 Kunart volný na středu promáchnul a na míčku jsou hosté.
10:33 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #74 Jan Charouz (4:2)
10:33 Po Charouzově výhozu Martínek uspěl v souboji 1 na 1 se Špicnerem a z výběhu umisťuje střelu do levé šibenice.
09:31 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #6 Max Kuštan (3:2)
09:31 A Zezulka to tentokrát vzal sám na sebe a prostřeluje Hanuše.
09:05 Zezulka chtěl najít volného Martínka před brankou, ale hosté přihrávku zablokovali.
08:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #85 Vojtěch Krejčí, asistoval #68 David Cejnar (2:2)
08:34 Vojta Krejčí se proti svým bývalým spoluhráčům prosazuje a srovnává stav utkání na 2:2.
07:46 Dobrý zákrok Charouze proti střele Cejnara.
06:50 Propagační střela Poupy končí v rukou Charouze.
06:02 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #50 Karel Ponča, asistoval #97 Vojtěch Nosek (2:1)
06:02 Ponča téměř od poloviny napřáhl a trefuje se přesně.
05:26 Svoboda po chybě hradeckých střílí vedle.
04:58 Kuštan pálí pouze do připraveného bloku.
04:19 Postupnou kombinaci domácích zastavil Hnízdil.
03:25 Klouček dalekonosnou střelou prověřil Hanuše.
02:53 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #32 Filip Čáp, asistoval #44 Lukáš Ranný (1:1)
02:53 Martínek našel volného Čápa, ten uklízí míček přesně k tyči.
01:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #14 Karel Poštolka, asistoval #21 Matěj Hnízdil (0:1)
01:26 Poštolka ze středu hřiště střílí příklepem přesně do pravé šibenice Charouzovy branky.
00:25 Karel Ponča sbírá dlouhý míček, který mířil na Krejčího.
00:00 Dobrý večer, dnes máme na programu 13. kolo 1. ligy juniorů - východní část. Soupeřem domácího Hradce bude dobře známý Náchod. V dresu hostů se objevuje i bývalý hráč FbC Vojta Krejčí.