(Malý)
  • 60 59:44
    Josef ŠTOURAČ

Florbal Primátor Náchod - PANTHERS OTROKOVICE 5:7
branky: 13. Karel Poštolka, 22. Jáchym Cejnar, 41. Daniel Kříž, 51. Daniel Kříž, 53. Daniel Kříž - 10. Pavel Malošík, 18. Ondřej Malý, 20. Ondřej Malý, 21. Adam Javořík, 41. Ondřej Malý, 50. Jan Hrtús, 60. Jan Hrtús; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 24 - Jan Vorálek 19; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:3
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Čečetky: První dvě třetiny jsme hráli pod svoje možnosti. Ve třetí třetině zlepšený výkon, bohužel jsme udělali příliš moc individuálních chyb, které nás stály zápas. Děkuji soupeřům a divákům za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Bibra: 'Dneska ubojované vítěství. Stále nás trápí nepřesnost a základní chyby, ze kterých dáváme šanci soupeři. Každopádně závěr zápasu se podařilo překlopit na naší stranu a za tři body jsme rádi. Soupeři děkujeme za zápas'
60:00 Na střely ve 3. třetině Náchod - Otrokovice 7:10.
59:44 Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #7 Josef Štourač.
59:44 Jiras vychytal prázdnou branku vysokou hokejkou.
59:06 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús, asistoval #18 Ondřej Malý (5:7)
58:08 Náchod odvolává brankáře a hrají v 6.
57:57 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:38 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
56:15 Hájkova střela našla pouze tyč.
55:21 Hnízdil zblokoval střelu a točí se tam jak baletka.
52:10 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #68 David Cejnar (5:6)
51:48 Rázl vymotal Hájka, ale jeho střelu pokryl Vorálek.
51:09 Svobodův nadhoz na Kříže končí bez gólu.
50:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #85 Vojtěch Krejčí (4:6)
50:00 Kříž obešel obránu a zaskóroval.
49:40 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús bez asistence (3:6)
49:11 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Krejčí družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
44:05 Hrtůs obehrává tři hráče, nakonec ho Jirásek zastavil faulem.
40:25 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #84 Michal Samohýl (3:5)
40:25 Akce Malýho a Samohla končí gólem.
40:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
40:07 Krejčího nahrávka prošla na Kříže a ten to tam poslal z jedničky.
40:00 Na střely Náchod - Otrokovice 7:12.
39:05 Křížův pass na Svobodu končí bez gólu.
38:12 Vančák na hřišti opět předvádí rychlost za kterou by se nestyděl ani blesk McQeeun.
37:24 Otrokovice hrají v plném počtu.
35:24 Vyloučen hráč #31 Jan Michálek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení
35:05 Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #17 Kryštof Hájek.
32:58 Krejčí nahrává na Vančise ten však prázdnou bránu nedal.
30:22 Vančák tam teď běhá jak motorová myš.
28:06 Poštolka prokličkovává celé hřiště a míček posouvá na Jansu, ten však šanci neproměnil.
27:01 Jáchym Cejnar naběhl na Kopeckýho jak v ragby.
24:22 Otrokovice hrají v plném počtu.
22:22 Vyloučen hráč #26 Daniel Popovský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání
21:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #23 Jáchym Cejnar, asistoval #85 Vojtěch Krejčí (2:4)
21:02 Cejny junior úspěšně zakončuje.
20:25 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #20 Adam Javořík, asistoval #29 Pavel Malošík (1:4)
20:00 Na střely Náchod - Ortokovice 10:8.
19:53 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #25 Jan Hrtús (1:3)
19:53 Náchodu se nepovedla rozehrávka a Otrokovice toho využili.
19:09 Vančákova střela končí v rukou Vorálka.
17:41 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
17:41 Hrtús nahrává na Malého a ten zakončuje do prázdné brány.
16:40 Hanuš blokuje Štouračovu pumelici.
15:40 Kubásek teď zabránil jistému gólu.
13:56 Javořík nahrává na Štourače, jeho střela však skončila za mantinelem.
12:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #14 Karel Poštolka, asistoval #18 Antonín Vančák (1:1)
12:13 Vančák s Poštolkou vymotali Otrokovického brankáře.
11:38 Kubáskovi se povedlo zastavit Otrokovický útok.
09:59 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #31 Jan Michálek (0:1)
06:22 Cejnarova střela zasáhla pouze golmana.
05:05 Otrokovice zatím na hřišti dominují.
04:14 Šance Otrokovic končí neúspěchem.