• 60 59:40
    2
    David KRÁSA

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  5:9
branky: 25. Tomáš Poupa, 42. Lukáš Rázl, 48. Daniel Kříž, 53. Tomáš Poupa, 57. Tomáš Poupa - 5. Štěpán Heger, 7. Vojtěch Nosek, 11. Petr Bartoš, 32. Petr Bartoš, 46. Vojtěch Nosek, 46. Radek Zezulka, 48. Michal Martinek, 59. Radim Kunart, 59. Michal Martinek; rozhodčí: David Kytler - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 28 - Ondřej Bárta 20; po třetinách: 0:3, 1:1, 4:5
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Čečetky: Jediný v čem byl Hradec lepší, bylo tak maximálně ječení. Zbytečně nám ujel začátek a našim rozdílovým hráčům to dnes nelepilo, pak se vývoj zápasu otáčí těžko. Děkuji všem aktérům za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Hegera : 'Klasické utkání proti Náchodu'přitáhnout povolit.Zaslouženě si odvážíme 3 body do tabulky.Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely celkem: Náchod 25, hosté 36
60:00 Střely ve třetí třetině: Náchod 9, hosté 13
59:40 Vyloučen hráč #77 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
59:00 Náchod i po dalším obdrženém gólu hraje bez gólmana
58:49 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #33 Radek Zezulka (5:9)
58:22 Náchod zkouší hrát bez brankáře
58:11 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:11 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #33 Radek Zezulka (5:8)
56:24 Hosté nejdříve trefili tyč a z následného protiútoku vstřelil Poupa svůj 3. gól v zápase
56:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #12 Daniel Kříž (5:7)
54:36 Náchod bude hrát další přesilovku
54:35 Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
52:36 Po hezké kombinaci zakončoval Poupa
52:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:7
51:31 Ulich netradičně zkoušel střílet, ale jeho přízemní petelici vyrazil gólman hostů mimo jeho branku
50:11 Hosté už hrají opět v pěti, Náchod si nedokázal přichystat žádnou velkou šanci
48:12 Náchod si zahraje první přesilovku v zápase
48:11 Vyloučen hráč #76 Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
48:00 Šimon Sedláček se rozcvičuje, uvidíme zda mu trenér Čečetka dopřeje debut za A-tým juniorů
47:25 Náchod využil další volný úder
47:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #58 Marek Svoboda (3:7)
47:16 Hosté zvyšují svoje vedení a zápas se zdá rozhodnutý
47:15 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (2:7)
46:49 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
46:42 Kříž dnes opravdu nemá svůj den, opět minut velkou šanci
45:59 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #50 Karel Ponča (2:6)
45:35 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek bez asistence (2:5)
45:00 Hraje se hodně nahoru-dolu
43:01 Cejnar vytáhl míček z brankové čáry a udržel naději Náchoda na body
41:18 Náchod snižuje! Po rozehrávce se trefil Rázl!
41:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #48 Lukáš Rázl, asistoval #21 Matěj Hnízdil (2:4)
40:16 Hosté hned trefili tyč
40:01 Úvodní bule opět pro Náchod
40:00 Střely ve druhé třetině: Náchod 8, hosté 12
39:05 Jansa střílel z výběhu, ale gólman neměl problém
37:45 Svoboda zlomil florbalku
35:52 Hanuš přes hráče před sebou nemohl nic vidět, ale i tak reflexivně zvedl ruku a vychytal jasný gól
33:58 Svoboda byl v souboji s Brejtrem a trefil svého spoluhráče Poupu do hlavy svojí florbalkou, zřejmě mířil spíše na protihráče
32:22 Hradecká střídačka se raduje z každé maličkosti a náchodská se podle mého názoru vůbec nepodporuje a to je špatně
31:25 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #76 Mikuláš Ryba (1:4)
30:48 Celá řada mantinelů nejblíže k tribuně spadla a pořadatelé měli co dělat, aby je opět dali do původního stavu
28:55 Jirásek střílel z úhlu, ale gólman jeho bombu vychytal
26:58 Začíná se přiostřovat
24:59 Neuvěřitelné se stalo skutečností! Náchod dává gól!
24:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #68 David Cejnar (1:3)
22:52 Další kombinace hostů, takzvaně do prázdné branky, vychytána Hanušem
21:15 Hanuš si dobře pohlídal bližší tyč
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v první třetině: Náchod 8, hosté 11
19:50 Hezká kombinace náchodské první lajny vedla k veliké šanci, bohužel ale opět neskončila gólem
19:10 Útočník hostů trefil z velké šance pouze horní tyč
17:20 Rázl skvěle zastavil samostatný únik útočníka hostů
15:22 Jirásek střílel z dálky, ale bohužel ne tak přesně
13:25 Kříž byl opět sám před brankářem, ale skóre se nezměnilo
11:27 Hanuš si připsal další skvělý zákrok
10:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #8 Max Kuštan (0:3)
09:28 Náchod měl rozehrávku z rohu, ale hosté jim jejich úmysl prokoukli
08:12 Kříž byl úplně sám před brankářem hostů, ale nedokázal dostat míček do branky
06:16 Hradec využívá přesilovou hru a vede už 2:0
06:15 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #50 Karel Ponča (0:2)
04:49 Cejnar podle slov rozhodčího může být rád, že nedostal ČK, ale jen 2 minuty na trestné lavici, Hradec bude hrát přesilovku
04:48 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #30 Štěpán Heger, asistoval #70 Martin Brejtr (0:1)
04:48 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
03:10 David Ulich dnes netradičně na pozici centra
01:18 Hradec měl volný úder z velkého brankoviště, ale následná střela letěla do bloku
00:01 Úvodní bule pro domácí
00:00 Vítáme Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 20. kola 1. ligy juniorů - skupiny východ. Dnes uvidíme východočeské derby, očekávejte velmi vyhrocený, ale vyrovnaný zápas.