2

1

3.

Florbalová akademie MB 'A' - Technology Florbal MB White 5:4pn
branky: 14. Petr Čada, 14. Veronika Kolářová, 16. Ondřej Vejběra, 20. Veronika Kolářová, N Tobiáš Vaněk - 4. Marek Macků, 5. Adam Staněk, 5. Michal Řípa, 25. Patrik Šebek; rozhodčí: David Smetana - Ondřej Bekešský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Václav Járka ? - Nikolas Sičák ?, Jiří Procházka ?; po třetinách: 0:3, 4:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'A' hráč #20 Tobiáš Vaněk a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'A' hráč #37 Veronika Kolářová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB 'A' hráč #24 Daniel Havelka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč #78 Adam Staněk , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč #68 Marek Macků , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč #46 Patrik Šebek a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
25:09 Timeout Technology Florbal MB White
24:29 GÓL Technology Florbal MB White! 4:4
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil #46 Patrik Šebek bez asistence (4:4)
19:23 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 4:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #37 Veronika Kolářová, asistoval #20 Tobiáš Vaněk (4:3)
15:02 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #2 Ondřej Vejběra, asistoval #29 Nikola Pikulová (3:3)
13:22 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #37 Veronika Kolářová, asistoval #29 Nikola Pikulová (2:3)
13:13 GÓL Florbalová akademie MB "A"! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB 'A' vstřelil #4 Petr Čada bez asistence (1:3)
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #6 Jiří Procházka družstva Technology Florbal MB White
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
06:09 Vyloučen hráč #48 Christian Bagdaň družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:26 GÓL Technology Florbal MB White! 0:3
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil #42 Michal Řípa, asistoval #22 Štěpán Šenekl (0:3)
04:02 GÓL Technology Florbal MB White! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #46 Patrik Šebek (0:2)
03:34 GÓL Technology Florbal MB White! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil #68 Marek Macků bez asistence (0:1)