26
  • 26 25:07
    Tigers

Prague Tigers - Technology Florbal MB Black 5:5
branky: 6. Jakub Kapras, 19. Adam Jánský, 21. František Blecha, 22. Filip Snížek, 22. František Blecha - 2. Štěpán Hendrych, 6. Matěj Zajíček, 10. Štěpán Hendrych, 11. Jan Venera, 12. Matěj Zajíček; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jaroslav Verner; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Ondřej Feix ?, Vojtěch Havrda ? - Marek Zajíc ?, Aleš Kopal ?; po třetinách: 1:5, 4:0
26:00 Ukončení 2. části
25:22 Poslední minuta zápasu je zatím velmi vyhrocená a oba týmy jezdí na 110%.
25:07 Timeout Prague Tigers
23:56 Fritzova střela končí nad.
21:25 Timeout Technology Florbal MB Black
21:25 GÓL Prague Tigers! 5:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #32 František Blecha, asistoval #88 Jakub Langhammer (5:5)
21:25 Střídání brankáře. Nový brankář #10 Aleš Kopal družstva Technology Florbal MB Black
21:25 Boleslav reaguje oddechovým časem a změnou brankáře.
21:25 neuvěřitelný lauf vrcholí vyrovnávací brankou z hole Blechy.
21:13 GÓL Prague Tigers! 4:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #87 Filip Snížek, asistoval #31 Štěpán Eichler (4:5)
20:06 GÓL Prague Tigers! 3:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #32 František Blecha, asistoval #36 Tomáš Jiřička (3:5)
20:06 František Blecha se vydal na výlet, který zakončuje brankou a dostává domácí zpět do hry.
18:36 GÓL Prague Tigers! 2:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #58 Vít Krošlák (2:5)
18:36 Přání jim plní Jánský a snižuje náskok soupeře.
18:00 Fanoušči domácích už by si přáli nějaký ten gólík
15:30 Oba brankáři se rozhodli v této polovině postavit zeď a předvádí jeden skvělý zákrok za druhým.
14:20 Výborný zákrok nového brankáře Tigers Vojty Havrdy.
13:01 Úvodní buly 2. poloviny vyhrává opět Boleslav.
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Vojtěch Havrda družstva Prague Tigers
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:00 Takhle si kouč Janeba první polovinu rozhodně nepředstavoval.
11:12 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:5
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #88 Matěj Zajíček bez asistence (1:5)
10:12 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:4
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #55 Štěpán Hendrych (1:4)
10:12 Tigers se ale oět vrací k nasazení z prvních 3 minut a hosté je začínají nemilosrdně trestat odskokem na 1:4
09:03 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:3
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #46 Patrik Šebek (1:3)
06:47 Domácí se začínají rozkoukávat a hraje se hodně vyrovnaně.
05:57 GÓL Technology Florbal MB Black! 1:2
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #88 Matěj Zajíček, asistoval #44 Filip Kohút (1:2)
05:11 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #35 Jakub Kapras, asistoval #97 Robert Málek (1:1)
03:00 Vyloučen hráč #88 Matěj Zajíček družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
02:50 Bolka zatím více na míčku
01:13 GÓL Technology Florbal MB Black! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #33 Jakub Šourek (0:1)