2:1
    Michael WERTHEIM
    (Novák)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha RED 3:1
branky: 5. Lukáš Hamerník, 15. David Štantejský, 26. Ondřej Štefek - 26. Michael Wertheim; rozhodčí: Ondřej Jícha - Daniel Kyndl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Šedivý ? - Michal Norek ?; po třetinách: 1:0, 2:1
25:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek bez asistence (3:1)
25:45 Hosté zkouší bez brankáře.
25:06 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #37 Štěpán Novák (2:1)
24:43 Timeout ACEMA Sparta Praha RED
22:38 Vyloučen hráč #19 Jan Fator družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za nesportovní chování
19:09 Hraje se nahoru dolu.
14:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:0)
14:38 Úvodní tlak Chodova ve druhé polovině znamená dvoubrankové vedení.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Závěrečný tlak domácích končí střelou do gólmana
09:38 Sparta tlačí.
08:00 Zajímavá kombinace Chodovských hráčů končí střelou do bloku.
07:13 Výborný zákrok Norka v bráně hostů.
04:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Lukáš Hamerník, asistoval #56 Vilém Špinka (1:0)
04:36 Po dalším přerušení se gólman přiznává, že míček přešel brankovou čáru a Chodov se dostává do vedení.
04:25 Všem hráčům Sparty teď pořádně zatrnulo. Míček poskakoval na jejich brankové čáře.
02:53 Od začátku je jasné, že se odehrává nadstandartní utkání.