• 26 25:19
    2

Souběžné zápasy

FBC Žraloci Příbram - FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci 4:3
branky: 10. Ondřej Kuchta, 11. Pavel Bysterský, 12. Patrik Šnajdr, 17. Pavel Bysterský - 9. Vojtěch Slavík, 16. Vojtěch Slavík, 21. Lukáš Bareš; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Michal Velička; vyloučení: 2 + Jan Mázdra 5 + TT:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kilián Žák ? - Kryštof Kamarýt ?; po třetinách: 3:1, 1:2
26:00 Ukončení 2. části
25:19 Vyloučen hráč #19 Patrik Šnajdr družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:38 Je to opravdu drama, bojuje se o každý centimetr hřiště a bude to opravdu bitva!
23:34 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
23:34 Vyloučen hráč #66 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci na 2 minuty za blokování florbalky
21:16 Vyloučen hráč #29 Jakub Bečvář družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za blokování florbalky
20:45 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 4:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #37 Lukáš Bareš, asistoval #77 Martin Půhoný (4:3)
20:45 Bareš prošel lajničku, 'prošel' skrz dva hráče (doslova) a zkušeně pod břevínko.
19:28 Houdek zkušeně brání a hatí dost akcí Příbrami.
18:55 Půhoný skvěle do obrany.
17:54 Kamarýt zalepil a ihned vyhazuje Hlavičkovi, útočná akce ale zastavena.
16:12 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #11 Pavel Bysterský, asistoval #29 Jakub Bečvář (4:2)
15:12 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #13 Vojtěch Slavík, asistoval #66 Aleš Hlavička (3:2)
15:12 Štěstí nebo umění?
14:38 Příbram zvládá oslabení zatím bezchybně a drží míček.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:54 Kolín je méně na míčku než oslabená Příbram.
11:59 Hra je rozkouskovaná kvůli vyloučení.
11:39 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Patrik Šnajdr bez asistence (3:1)
11:39 Vyloučen hráč #8 Jan Mázdra družstva FBC Žraloci Příbram na 5 minuty za neuvedení v sestavě
10:31 Hra má tempo! Je plná testosteronu a adrenalinu.
10:30 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #11 Pavel Bysterský, asistoval #6 Lukáš Hadač (2:1)
09:43 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #18 Ondřej Kuchta, asistoval #6 Lukáš Hadač (1:1)
08:28 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #13 Vojtěch Slavík, asistoval #35 Radek Mach (0:1)
08:28 Slavík omylem vystřelil a je z toho fíkus. Sláva patří vítězům, když trefí takovou lasturku.
06:43 Hlavička vyškolil protihráče, ale Žák vyškolil Hlavičku.
06:00 Oba týmy si tvoří šance, ale mířidla mají vychýlená. Když už zaměří, tak Kamarýt i Žák své týmy podrží.
05:35 Výborný zákrok Kamarýta.
04:50 Dajč skvělým crossem našel Hlavičku, ale ten špatně zalepil.
03:01 Mach použil svoje libový tělíčko a blokuje nebezpečnou střelu
01:01 Bareš a Hlavatý se pokouší rozehrát, ovšem jsou zamčeni u vlastní branky.
00:40 Velmi aktivní utkání už od začátku, hraje se nahoru dolu.