7:5
    (Prošek)

Souběžné zápasy

SK Florbal Benešov - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 7:5
branky: 5. Jakub Švarc, 8. Tobiáš Truhelka, 14. Jakub Švarc, 15. Vojtěch Táborský, 19. Mikuláš Prošek, 25. Tobiáš Truhelka, 26. Tobiáš Truhelka - 4. Michael Čihák, 6. Tomáš Dvořák, 6. Jan Rybář, 11. Jonáš Vojtěch, 17. Kryštof Hozman; rozhodčí: Tomáš Vacek - Vít Kohout; vyloučení: 0:0 + Matyáš Brynda TT + 5; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Matyáš Mareš ? - Patrik Slavík ?; po třetinách: 2:4, 5:1
25:46 GÓL SK Florbal Benešov ! 7:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #74 Mikuláš Prošek (7:5)
24:18 GÓL SK Florbal Benešov ! 6:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #99 Jakub Švarc (6:5)
22:23 Vyloučen hráč #92 Matyáš Brynda družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení na 5 minuty za nesportovní chování
22:23 Vyloučen hráč #92 Matyáš Brynda družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení do konce utkání - technický trest
18:23 GÓL SK Florbal Benešov ! 5:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #74 Mikuláš Prošek, asistoval #30 Vojtěch Táborský (5:5)
16:55 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #33 Kryštof Hozman, asistoval #45 Jan Hais (4:5)
14:55 GÓL SK Florbal Benešov ! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #30 Vojtěch Táborský, asistoval #99 Jakub Švarc (4:4)
13:07 GÓL SK Florbal Benešov ! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #99 Jakub Švarc bez asistence (3:4)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:55 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #95 Jonáš Vojtěch, asistoval #99 Tomáš Holomeček (2:4)
07:49 GÓL SK Florbal Benešov ! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #40 Vít Mokoš (2:3)
05:59 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #82 Jan Rybář, asistoval #95 Jonáš Vojtěch (1:3)
05:00 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #14 Tomáš Dvořák, asistoval #33 Kryštof Hozman (1:2)
04:27 GÓL SK Florbal Benešov ! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #99 Jakub Švarc bez asistence (1:1)
03:40 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #65 Michael Čihák, asistoval #9 Eliáš Lux (0:1)