• 26 25:02
    Start98

Souběžné zápasy

Start98 Praha-Kunratice - FBC Draci Říčany bílí 4:5
branky: 15. Kryštof Šejnost, 18. Kryštof Šejnost, 21. Martin Kříček, 22. Jindřich Lego - 3. Viktor Olšanský, 4. Jiří Čížek, 7. Štěpán Schneider, 10. Mikuláš Pros, 21. Matěj Pašek; rozhodčí: Daniel Kyndl - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:0 + Jiří Čížek 5 + TT; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: David Konrád ? - Jakub Pípal ?; po třetinách: 0:4, 4:1
26:00 Ukončení 2. části
25:02 Timeout Start98 Praha-Kunratice
21:59 GÓL Start98 Praha-Kunratice ! 4:5
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #33 Jindřich Lego, asistoval #74 Kryštof Šejnost (4:5)
20:43 GÓL Start98 Praha-Kunratice ! 3:5
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #94 Martin Kříček, asistoval #30 Filip Lhoták (3:5)
20:00 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 2:5
Vlastní branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #24 Matěj Pašek (2:5)
17:30 GÓL Start98 Praha-Kunratice ! 2:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #74 Kryštof Šejnost, asistoval #33 Jindřich Lego (2:4)
14:13 GÓL Start98 Praha-Kunratice ! 1:4
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil #74 Kryštof Šejnost, asistoval #21 Tomáš Exner (1:4)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:23 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:4
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #23 Mikuláš Pros, asistoval #67 Richard Skořepa (0:4)
07:15 Vyloučen hráč #30 Filip Lhoták družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za špatné střídání
06:01 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:3
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #8 Filip Steinhaizl (0:3)
05:04 Timeout FBC Draci Říčany bílí
03:18 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #14 Jiří Čížek, asistoval #13 Jiří Šťastný (0:2)
03:18 Vyloučen hráč #14 Jiří Čížek družstva FBC Draci Říčany bílí do konce utkání - technický trest
03:18 Vyloučen hráč #14 Jiří Čížek družstva FBC Draci Říčany bílí na 5 minuty za neuvedení v sestavě
02:01 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #24 Viktor Olšanský, asistoval #69 Štěpán Končický (0:1)