• 24 23:58
    4:6
    ()

Wizards DDM Praha 10 black - Prague Tigers B 4:6
branky: 4. Jakub Šach, 5. Jan Nenička, 18. Patrik Vachata, 22. Patrik Vachata - 1. Viktor Kofroň, 6. Tomáš Kobrle, 7. Bedřich Horčík, 14. Bedřich Horčík, 23. Filip Chmátal, 24. Slavomír Trepera; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Bagate ?, Jakub Ragač ? - Šimon Hladký ?; po třetinách: 2:3, 2:3
23:59 Bohužel to dnes nevyšlo. Děkuji, že jste sledovali dnešní online přenos a zase u nějakého kvalitního florbalového svátku nashledanou.
23:58 GÓL Prague Tigers B! 4:6
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (4:6)
23:58 Vyloučen hráč #99 Jakub Ragač družstva Wizards DDM Praha 10 black na 2 minuty za nesportovní chování
23:58 Tigers na první pokus netrefili prázdnou bránu jako Tomáš Branžovský, ale druhý pokus byl bez chyby.
22:50 To je bitva jak se patří, pastva pro oči, florbal radost pohleďet. Totální drama.
22:21 GÓL Prague Tigers B! 4:5
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #2 Filip Chmátal, asistoval #91 Slavomír Trepera (4:5)
21:44 GÓL Wizards DDM Praha 10 black! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil #45 Patrik Vachata bez asistence (4:4)
21:44 Horší střelu ve stylu Matějě Průchy jsem nikdy neviděl. Zajišťuje ale důležitou branku.
21:10 Trestné střílení družstva Prague Tigers B neproměnil #52 Bedřich Horčík.
18:52 Strach Horáka z rozběhnutí se do sprintu a pomoci obraně po vlastní chybě a ztrátě balónku na půlce soupeře je cítit v celé hale.
17:19 GÓL Wizards DDM Praha 10 black! 3:4
17:19 Chlípník Voltr vymyslel novou taktiku, která funguje
16:57 Křemen nepříjemně napadá obranu soupeře.
15:45 Pokus o sehrání ukázkové přesilovky ve stylu Jura Šrámek a spol zatím nevychází podle představ.
14:29 Vyloučen hráč #99 Jan Kuba družstva Prague Tigers B na 2 minuty za špatné střídání
14:29 No to je neuvěřitelné. Konečně dostane trest za špatné střídání i jiný tým než Wizards.
13:35 GÓL Prague Tigers B! 2:4
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #52 Bedřich Horčík, asistoval #65 Viktor Kofroň (2:4)
13:35 Obměna vedení na lavičce Wizards se zatím nezdá býti dobrou volbou.
13:09 Voltr sází na jistotu. Do hry jde Křemen.
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jakub Ragač družstva Wizards DDM Praha 10 black
12:00 Vyloučen hráč #10 Jakub Jaroš družstva Prague Tigers B na 2 minuty za hra bez florbalky
11:17 Pešku! Ty kluku! Taková tutovka to se musí dát. Myslím že trenér Voltr si v duchu pronesl nějaké sprosté slovo.
09:52 Tímto bych si prostřednictvím online přenosu dovolil do bobíku pozdravit Mistra Jana Vašíčka.
08:30 Trenér Voltr s přisprostlým výrazem v obličeji přemýšlí co za taktiku by vymyslel.
07:19 Křemenova šleha!!!
06:26 GÓL Prague Tigers B! 2:3
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #52 Bedřich Horčík bez asistence (2:3)
06:26 Florbal jak na horské dráze. Wizards už zase tečou.
05:10 GÓL Prague Tigers B! 2:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #83 Tomáš Kobrle bez asistence (2:2)
05:10 Tak jsem to asi zakřikl no, 2:2
04:43 GÓL Wizards DDM Praha 10 black! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil #20 Jan Nenička bez asistence (2:1)
04:43 Nemožné se stává skutečností. Wizards obrátili utkání ve vlastním oslabení. Fanoušci se radují, tribuna se bortí.
03:17 GÓL Wizards DDM Praha 10 black! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil #6 Jakub Šach, asistoval #45 Patrik Vachata (1:1)
03:17 Jakub Šach neuvěřitelně vyšachoval obranu Tigers ve vlastním oslabení. Neskutečná show.
03:05 Vyloučen hráč #25 Matyáš Horák družstva Wizards DDM Praha 10 black na 2 minuty za vysoká florbalka
02:00 Trestné střílení družstva Prague Tigers B neproměnil #52 Bedřich Horčík.
01:06 Wizards prohrávají již od první minuty. Zřejmě dávají soupeřům náskok, než se rozjede gólová smršť.
01:00 Vyloučen hráč #91 Slavomír Trepera družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání
00:41 GÓL Prague Tigers B! 0:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #65 Viktor Kofroň, asistoval #52 Bedřich Horčík (0:1)