8:1
    Jakub GRODL
    (Hlaváč)

TJ Sokol H. Brod B - FBŠ Jihlava BLACK 8:1
branky: 5. Daniel Nepraš, 8. Daniel Nepraš, 10. Matěj Hlaváč, 10. Vojtěch Grodl, 15. Michael Blažek, 19. Matěj Hlaváč, 22. Jan Kolář, 23. Jakub Grodl - 20. Erik Duba; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ivan Dolejš ? - Karel Sedmík ?; po třetinách: 4:0, 4:1
26:00 Ukončení 2. části
22:09 GÓL TJ Sokol H. Brod B! 8:1
Branku družstva TJ Sokol H. Brod B vstřelil #7 Jakub Grodl, asistoval #88 Matěj Hlaváč (8:1)
21:39 GÓL TJ Sokol H. Brod B! 7:1
Branku družstva TJ Sokol H. Brod B vstřelil #12 Jan Kolář, asistoval #7 Jakub Grodl (7:1)
20:36 Jihlavský Neymar Erik Duba prokličkoval celé hřiště, ale jeho střelu blokují obránci.
19:05 Ale ani sekání Dubu nezastaví a dává gól ze standartní situace.
19:04 GÓL FBŠ Jihlava BLACK! 6:1
Branku družstva FBŠ Jihlava BLACK vstřelil #7 Erik Duba bez asistence (6:1)
19:01 Jediným způsobem jak zastavit Dubu je ho pořádně seknout přes prsty, nebo aspoň tak to dělá Brod.
18:27 GÓL TJ Sokol H. Brod B! 6:0
Branku družstva TJ Sokol H. Brod B vstřelil #88 Matěj Hlaváč, asistoval #12 Jan Kolář (6:0)
16:52 Brána Jihlavy je jako na střelnici.
15:00 Jihlavský brankář teď drží svůj tým.
14:40 Důležitý zákrok hostujícího brankáře.
14:27 GÓL TJ Sokol H. Brod B! 5:0
Branku družstva TJ Sokol H. Brod B vstřelil #69 Michael Blažek, asistoval #33 Filip Růžička (5:0)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:48 Tato přesilovka hostů není zrovna úspěšná, Brodu jde pomalu lépe he ve 4 než v 5.
09:47 GÓL TJ Sokol H. Brod B! 4:0
Branku družstva TJ Sokol H. Brod B vstřelil #9 Vojtěch Grodl bez asistence (4:0)
09:18 Po samostatném úniku domácích, který chytá brankář, má Brod poté ještě jednu šanci a po té dává gól.
09:17 GÓL TJ Sokol H. Brod B! 3:0
Branku družstva TJ Sokol H. Brod B vstřelil #88 Matěj Hlaváč, asistoval #9 Vojtěch Grodl (3:0)
08:07 Za golfový nápřah má Jihlava druhou přesilovou hru.
08:06 Vyloučen hráč #33 Filip Růžička družstva TJ Sokol H. Brod B na 2 minuty za vysoký kop
07:14 Při standartní situaci měla Jihlava zmatek v obraně, toho Brod využívá.
07:13 GÓL TJ Sokol H. Brod B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol H. Brod B vstřelil #2 Daniel Nepraš, asistoval #88 Matěj Hlaváč (2:0)
05:11 Duba stále ohrožuje bránu soupeře, domácí obránci na něj stále nenašli recept.
04:53 GÓL TJ Sokol H. Brod B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol H. Brod B vstřelil #2 Daniel Nepraš bez asistence (1:0)
03:58 Obránci Jihlavy blokují co se dá, ale Brod má tutovou šanci, ale míček letí kamkoliv jen ne do brány.
03:28 Po řadě tvrdých soubojů v rou má Jihlava míček.
02:48 Brod v plném počtu.
01:25 Jihlava má přesilovou hru, ale na míčku je více Brod.
00:48 Vyloučen hráč #88 Matěj Hlaváč družstva TJ Sokol H. Brod B na 2 minuty za nedovolené vrážení