()
  • 25 24:37
    Soběslav

Banes Florbal Soběslav - FK Slovan J.Hradec 5:3
branky: 3. Daniel Štěpánek, 6. Daniel Štěpánek, 14. Tomáš Jindra, 19. Klára Tučková, 25. Tomáš Vránek - 4. Ondřej Duchoň, 16. Daniel Danyi, 20. Jakub Roh; rozhodčí: Radek Holub - Iva Váňová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Ondřej Dařílek ?, Matěj Pavliš ? - Petr Vitoň ?; po třetinách: 2:1, 3:2
26:00 Ukončení 2. části
24:37 Timeout Banes Florbal Soběslav
24:06 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #18 Tomáš Vránek bez asistence (5:3)
19:23 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #27 Jakub Roh, asistoval #24 Ondřej Duchoň (4:3)
18:02 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #99 Klára Tučková, asistoval #7 Daniel Štěpánek (4:2)
16:10 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Matěj Pavliš družstva Banes Florbal Soběslav
15:08 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #28 Daniel Danyi, asistoval #16 Jonáš Řípa (3:2)
13:13 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #23 Tomáš Jindra, asistoval #77 Tomáš Holota (3:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:14 Vyloučen hráč #12 Tadeáš Faust družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání
05:55 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek, asistoval #11 Matěj Duba (2:1)
03:29 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #24 Ondřej Duchoň, asistoval #27 Jakub Roh (1:1)
02:49 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek bez asistence (1:0)