18
  • 18 17:59
    FbC HK

Sokoli Pardubice C - MŽ - FbC Hradec Králové C 3:2
branky: 2. Jan Benda, 3. Adam Černý, 7. Adam Černý - 5. Ondřej Veselý, 10. Jakub Vašata; rozhodčí: Jan Vácha - Jakub Motl; vyloučení: 0 + Tomáš Hrubý 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Mikula ? - Michal Malý ?; po třetinách: 3:2, 0:0
17:59 Timeout FbC Hradec Králové C
17:59 Máme možnost sledovat dramatický zápas.
16:10 Úžasný zákrok pardubického brankáře.
09:50 GÓL FbC Hradec Králové C! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #27 Jakub Nerad (3:2)
09:40 Fanoušci ožívají.
07:30 Vyloučen hráč #79 Tomáš Hrubý družstva Sokoli Pardubice C - MŽ na 5 minuty za hrubost
07:30 Nečekaný pětiminutový trest pro Tomáše Hrubého(Pardubice) za hrubost.
06:50 GÓL Sokoli Pardubice C - MŽ! 3:1
Branku družstva Sokoli Pardubice C - MŽ vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #40 Vojta Čapek (3:1)
06:27 Hradec v plném počtu.
04:44 GÓL FbC Hradec Králové C! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #19 Ondřej Veselý, asistoval #20 Lukáš Klimeš (2:1)
04:26 Vyloučen hráč #6 David Soukup družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za hra bez florbalky
04:26 Máme tu první vyloučení tohoto zápasu, faulem se provinil David Soukup(hra bez hokejky)
02:50 Další úžasný zákrok pardubického brankáře.
02:06 GÓL Sokoli Pardubice C - MŽ! 2:0
Branku družstva Sokoli Pardubice C - MŽ vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #70 Ondřej Prášek (2:0)
02:06 Pardubice vedou už 2:0.
01:54 Zápas se lépe vyvíjí pro Pardubice.
01:53 GÓL Sokoli Pardubice C - MŽ! 1:0
Branku družstva Sokoli Pardubice C - MŽ vstřelil #95 Jan Benda bez asistence (1:0)
00:58 Krásný zákrok brankáře Pardubic.
00:00 Čeká nás východočeské derby, Hradec Králové x Pardubice.