• 21 20:22
    2
    David ZUBR

FBK Bulldogs Hořice - TJ Sokol Jaroměř 1:2
branky: 6. Vít Černý - 4. Dominik Asad, 8. Dominik Asad; rozhodčí: Milan Sokol - Filip Neumann; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Dominik Pecen 10, Maxim Zejkan 8 - Vojtěch Fof 19; po třetinách: 1:2, 0:0
20:22 Vyloučen hráč #17 David Zubr družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za špatné střídání
20:13 Timeout FBK Bulldogs Hořice
18:16 Vyloučen hráč #6 Adam Draštík družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za nesportovní chování
18:16 Vyloučen hráč #7 Markéta Rundštuková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
17:09 Vyloučen hráč #17 David Zubr družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za sekání
13:09 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #2 Ondřej Andrle.
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Maxim Zejkan družstva FBK Bulldogs Hořice
08:34 Vyloučen hráč #34 Kateřina Diheneščiková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
07:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Dominik Asad, asistoval #17 Sára Horčičková (1:2)
05:47 GÓL FBK Bulldogs Hořice! 1:1
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil #22 Vít Černý, asistoval #12 Michal Zubr (1:1)
03:43 Vyloučen hráč #4 Pavel Blažek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
03:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Dominik Asad, asistoval #11 Jakub Souček (0:1)
03:00 Jaroměř, i přestože má oslabení, po tlačence před branou skóruje gól mezi nožky golmanovi
02:10 Vyloučen hráč #7 Markéta Rundštuková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou