4:2
    Michaela BLOVSKÁ
    (Pavlicová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - TEXAS LONGHORNS 4:2
branky: 14. Anna Macháčková, 36. Angelika Bližňáková, 48. Aneta Nigrinová, 56. Adéla Skalická - 10. Jana Pavlicová, 59. Michaela Blovská; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 10 - Radka Höflerová 21; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:1
60:01 Vyjádření TJ SKV : P. Doubek Díky za férové a náročné utkání. Texas velmi pečlivě bránil a neumožňoval nám se gólově prosazovat. Naštěstí se nám podařilo famózní brankářku soupeře nějak propálit. Díky moc za utkání, už se těšíme na zítřek.
60:01 Vyjádření trenéra hostí (J.Petr): Díky holkám za odmakaný zápas. Škoda pár chybek, ale zítra budeme ještě lepší. Myslím, že jsme soupeři ukázali, že tuto sérii nedáme zadarmo. Díky soupeřům i divákům za utkání a těšíme se na zítřejší odvetu.
59:59 střely ve 3. třetině SKV-8 Texas-3
58:55 GÓL TEXAS LONGHORNS! 4:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #33 Jana Pavlicová (4:2)
56:21 Texas se dostává do časového presu, a tak volají gólmanku ze hřiště a nastupují do hry v šesti.
55:42 Timeout TEXAS LONGHORNS
55:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (4:1)
49:38 A diváci nám opět dávají najevo, že tu jsou s námi.
48:24 Kratochvílová z SKV měla úžasnou příležitost ke gólu, bohužel zřejmě povětrnostní podmínky gólu nepřály a tudíž gólu nebylo dosaženo.
47:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #24 Tereza Trunečková (3:1)
46:28 Obrana Texasu má tuhle třetinu zatím dost práce s odrážením útoků SKV.
44:56 SKV má nespočet nádherných kombinací a různých triků na zmatení soupeře.
40:00 střely ve 3. třetině SKV-8 Texas-3
39:59 Střely ve 2. třetině SKV-9 Texas-7
39:38 Oba týmy nám tu předvádí skvělé zapálení do hry.
36:58 Z tribuny se nám již ozývá zvuk fanoušků podporujících své týmy.
35:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Angelika Bližňáková, asistoval #77 Adéla Skalická (2:1)
34:44 Parádní střela Nigrinové,bohužel bez gólu.
30:50 Kratochvílová z SKV profesionálně zatáhla balónek za svou branku a zklidnila hru.
28:32 Branka Texasu byla teď pod silným nátlakem.
27:47 Vyloučen hráč #17 Aneta Kalivodová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
19:59 Střely na branku v první třetině SKV-8 Texas-1
13:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #19 Karolína Snopová (1:1)
09:11 GÓL TEXAS LONGHORNS! 0:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová bez asistence (0:1)
07:50 Brankářka z Texasu nám zde právě předvedla dlouhý výhoz.
06:07 Bartůňková za pomoci svých spoluhráček měla vytvořenou ideální střeleckou pozici, bohužel bez gólu.
02:11 Fantastická střela Kutnarové z týmu SKV bohužel těsně minula branku.