• 61 60:49
    4:5
    (Ryba)

FBC ČPP OSTRAVA - FbC Hradec Králové  4:5p
branky: 3. Daniel Chatrný, 4. Jakub Sasyn, 47. Daniel Chatrný, 55. Martin Kašík - 24. Filip Nerad, 32. Mikuláš Ryba, 35. Štěpán Heger, 52. Radim Kunart, 61. Štěpán Heger; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Ivo Sikora 13 - Jan Charouz 35; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:1, 0:1
70:00 Komentář domácího trenéra Josefa Gregy k dnešnímu utkání: Těžko hodnotit dnešní zápas. Střelecky jsme měli navrch, bohužel naše efektivita byla hodně slabá. Dostali jsme dva smolné góly, z toho jeden rozhodl v prodloužení o tom, že ztrácíme na zápasy 0:1. Nezbývá nic jiného než zvednout hlavu a zítra v Hradci vrátit sérii do Ostravy. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům za podporu.
70:00 Komentář hostujícího trenéra Davida Hegera k utkání: V dnešním utkání rozhodla hra v před brankovém prostoru. Utkání plné bojovnosti. Pro nás výhra v prvním poločase. Musíme se připravit na zítřejší druhý zápas, který bude složitější než ten dnešní. Děkujeme soupeři za utkání.
70:00 Střely v prodloužení: Ostrava 0 - Hradec Králové 2
70:00 Ukončení prodloužení
60:49 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #30 Štěpán Heger, asistoval #76 Mikuláš Ryba (4:5)
60:49 Heger využívá přesilovku hostí a tím i ukončuje dnešní zápas.
60:00 Střely ve 3. třetině: Ostrava 16 - Hradec Králové 7
59:58 Hradec ještě zkoušel ohrozit v posledních sekundách branku Ostravy.
59:54 Vyloučen hráč #7 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
59:14 Kterou skoro využil Hurta svým brejkem na druhou stranu.
59:09 Slibná standardní situace před bránou Ostravy pro hostí.
57:20 Na Ranného střele si smlsnul Sikora.
56:04 Ostrava teď v několika slibných šancích.
54:53 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #45 Martin Kašík, asistoval #52 Jakub Sasyn (4:4)
54:53 Krásná, na 48 krát tečovaná střela Kašíka končí v brance Hradce. Útkání je srovnáno.
54:04 Protiútok 3 na 2 musel zastavit až pohotovým zákrokem Sikora.
53:11 Další šance Hradce. Gólem však nekončí.
51:48 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #81 Michal Martinek (3:4)
51:48 Rychlý protiútok Hradce a Kunart posílá svůj tým do vedení.
50:21 Hurta z výjezdu přesně do Charouze.
46:07 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #55 Pavel Hurta (3:3)
46:07 Tentokrát už Ostrava přesilovou hru využívá.
45:48 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
45:24 Sražená střela Chatrného končí nad bránou hostí.
43:22 Spektakulární zákrok Charouze. Robinsonádou vyhodil míček z brankové čáry.
41:46 Uwaga, Gawronski střílí! Pár centimetrů tomu ale chybělo.
40:52 Zmatky před hostující brankou. Nakonec budou rozehrávat domácí v rohu na polovině hostí.
40:00 Střely ve 2. třetině: Ostrava 7 - Hradec Králové 6
38:23 Ranný už se nastavoval do střely, ale na poslední chvíli mu sjel míček z hole. Je třeba doplnit, že byl před Sikorou úplně sám.
37:25 Z přesilovkového mráčku Ostravy nezapršelo.
36:25 Druhá přesilovka Ostravy se nese ve znamení dobrých bloků hostujícího celku.
35:07 Vyloučen hráč #46 Tomáš Maršál družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:25 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #30 Štěpán Heger bez asistence (2:3)
34:25 Hradec otáčí vývoj utkání na svou stranu.
33:23 Chatrný nastřeluje pravou tyč Charouzovy brány.
31:48 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #62 Ondřej Koleník (2:2)
31:48 Standardku využívá po své přesné střele na bližší tyčku Ryba.
31:18 Domácí přečkali oslabení bez ztráty kytičky.
29:17 Dobrou půl minutu drželi Ostravané míček na svých holích.
28:47 Vyloučen hráč #40 Jakub Češek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
27:02 Máme možnost sledovat hru nahoru a dolů se spoustou chyb na obou stranách.
26:25 Výborný blok Koleníka překazil gólovou radost Sasynovi.
23:04 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Filip Nerad, asistoval #76 Mikuláš Ryba (2:1)
23:04 Nenápadná Neradova střela zaplula do horního rohu Sikorovy branky.
20:49 Tuto výhodu však nevyužila.
20:01 Ostrava začíná druhou třetinu s výhodou přesilové hry.
20:00 Střely v 1. třetině: Ostrava 16 - Hradec Králové 3
19:57 Ostrava střílí, ale žádný pokus ne a ne se ujmout.
18:49 Vyloučen hráč #7 Petr Bartoš družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
16:58 Charouz dlouhým výhozem našel svého spoluhráče v útoku. Velkou šanci však hradecký player nedokázal využít.
15:05 Hurta namazal na hůl Kunartovi, který však nabídkou ze strany Ostravy pohrdl.
13:40 Baláš z úhlu pouze do břicha Charouze.
10:51 Propagační střela z hole Kašíka.
06:32 Kunart vyslal proti Sikorovy jedovatou střelu, která navíc byla tečována blokujícím domácím hráčem. Sikora měl co dělat, aby maskou míček stačil vyrazit předtím, než se otře o síťku v domácí bráně.
03:50 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #52 Jakub Sasyn, asistoval #1 Ivo Sikora (2:0)
03:50 Sikora přesně našel rozeběhnutého Sasyna, který nekompromisně zavěšuje.
02:12 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #15 Šimon Soukup (1:0)
02:12 Chatrný ze svého typického tahu přesně umisťuje míček k levé tyčce.
00:38 Hurta se dostal do šance, kdy běžel sám proti gólmanovi. Pokoušel se hostujícího Charouze přehodit lehkým obloučkem. Charouz přehozen byl, ale míček neletěl tím správným směrem.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí.