• 60 59:19
    2
    Kryštof INDRUCH

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 7:3
branky: 8. Alex Dokládal, 24. Jiří Suchomel, 24. Jiří Suchomel, 29. Štěpán Kouřil, 31. Jiří Suchomel, 51. Alex Dokládal, 58. Jiří Suchomel - 10. Adam Javořík, 24. Ondřej Malý, 37. Milan Sousedík; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Jakub Flek 23 - Matěj Kubíček 22; po třetinách: 1:1, 4:2, 2:0
60:00 Nejlepším hráčem se stává za domácí s číslem 55 Alex Dokládal a za hosty hráč číslo 20 Adam Javořík
60:00 Komentář trenéra hostí:Dnes jsme odehráli jednu z nejlepších prvních třetin v sezoně, bohužel jsme z ní gólovou převahu nezískali. Zápas nejspíš rozhodly slepené góly Gulliverů ve druhé třetině. My jsme pak ve druhé polovině nestačili fyzicky. Klukům děkuji za celou sezonu a doufám, že je posune zase o krok dál v jejich kariéře. Soupeři gratuluji k postupu a přeji hodně úspěchů do dalších bojů.
60:00 Komentář trenéra domácích (2/2): Děkuji Otrokovicím za férovou a troufnu si tvrdit super sérii z obou stran. A děkuji fanouškům obou týmů, kteří předvedli nádhernou kulisu.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Romana Jandy (1/2): První třetina nekvalita na míčku z naší strany a podle toho taky zbytečně nervozní herní projev. Od druhé třetiny jsme už rychlostně i kombinačně na hřišti dominovali, což se postupně projevilo na skóre. Jsem rád, že mi hráči zkazili dovolenou a musíme hrát i další minimálně dva víkendy :-D.
60:00 Střely ve 3. třetině 9:8. Celkově 29:26. Skvělá hra a podívaná. Děkujeme.
59:45 Hosté ne a ne se trefit.
59:19 Vyloučen hráč #88 Kryštof Indruch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
59:00 Probíhá poslední minuta tohoto utkání.
58:40 Šťourač vedle.
58:10 Hosté v šesti.
57:38 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
57:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #45 Jakub Flek (7:3)
57:38 Flekův neskutečný pas na Suchomela, který svým dnešním 4 gólem zvyšuje na 7:3.
57:23 Domácí v plném počtu.
57:00 Krásná kombinace, ale Suchomel netrefuje bránu.
56:20 Faul na Synka.
56:00 Gulls se zatím moc v přesilovce nedaří a krásný zákrok Flekovi levačky.
55:23 Vyloučen hráč #7 Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
54:30 Nahození Kopeckého zastavuje FLEK.
54:00 Domácí drží míček.
53:30 Střela od Jančíka. Vedle.
53:20 Suchomel a jeho další šance.
52:55 Synek pomíchal a ještě vybojoval faul.
52:10 Hosté si neví rady..
51:30 Fanoušci Gulls dneska neskuteční.
51:00 Gulls tlačí.
50:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #55 Alex Dokládal bez asistence (6:3)
50:30 Dokládal na párek a zvyšuje na 6:3.
50:00 Dobrá od Konráda a začíná nám posledních 10 minut zápasu.
48:50 A poprvé se i ozvali fanoušci Panterů.
48:20 Rychlý zápas na obě strany.
47:30 Indruch trefuje helmu brankáře hostů.
46:50 Standartní situace pro Gulls.
45:40 Krásná nahrávka Konstanta na Šimoníka před bránu, který nedal.
45:20 Hosté dávají tyčku.
44:00 Zblokovaná střela Novotného a fanoušci Gulls opět podporují domácí hráče.
43:00 Suchomel ne že jen dneska ničí soupeře, ale i baldy. Šťourač bez hokejky...
42:20 Vejmělka zastavil slibný protiútok.
41:50 Vysoká hůl od Malošíka.
41:00 Kos sám před brankářem, nedal.
40:45 Hosté v pásmu.
40:01 Suchomel vyhrál míček pro domácí.
40:00 Střely v druhé třetině 12:9.
39:50 A rozhodčí opět uklidňuje hosty.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:50 Gulls v pásmu.
38:20 Šance Malošíka, kterou zastavil brankář domácích.
37:50 Fanoušci opět otřásají s halou.
36:09 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #12 Milan Sousedík, asistoval #31 Jan Michálek (5:3)
36:09 Flekovi vypadla střela od Michálka, kterou dorazil Sousedík. Sníženo.
35:59 Vyloučen hráč #7 Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky
35:10 Hájkovi sjela střela a nebezpečný protiútok.
34:30 Hosté ne a ne se dostat do šance.
34:00 Neskutečná dělovka od Dokládala, fanoušci momentálně sledují lehčí kolotoč v podání Gulls.
31:30 Hostující hráč se dožadoval faulu, ten sice dostal, ovšem odnesl si trauma na celý život, když ho rozhodčí rázně upokojil slovem 'klid' přes celou halu.
30:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #88 Kryštof Indruch (5:2)
30:33 Čepice na led, Suchomel zkompletoval svůj dnešní hattrick. Neskutečně Jirko!
30:00 Novotný zblokoval nebezpečnou střelu.
29:30 Kopecký netrefuje míček před brankou.
28:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #25 Štěpán Kouřil, asistoval #70 Lukáš Dvořák (4:2)
28:25 Kouřil ihned využívá přesilovku krásnou střelou a domácí zvyšují stav na 4:2. Krásný zápas se tu dnes hraje.
28:23 Vyloučen hráč #25 Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:00 A domácí fanoušci se opět ozývají.
27:00 Nahození od Dvořáka neprošlo.
26:00 Neskutečný tlak od Gulls.
24:40 A další střela, tentokrát v podání Konráda.
23:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #38 Miroslav Šimoník (3:2)
23:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #35 Vojtěch Dvořák (2:2)
23:34 A krásná druhá bomba od Suchomela, který otáčí stav na na 3:2.
23:30 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #26 Daniel Popovský (1:2)
22:30 Dvě velké šance od Suchomela, bohužel bez branky.
22:00 Poprvé se do hry zapojil i Šimoník, který nastoupil místo Procházky.
21:30 Domácí střídají.
20:05 Jedlička po velkém boji prohrál buly a hosté ihned ohrozili bránu.
20:00 Střely v první třetiny 8:9.
19:40 A rychlá střela Procházky z otočky, to on umí.
19:30 Obrovská šance Kouřila ke konci třetiny.
19:10 Gulls napadaj, bohužel neúspěšně.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:00 A začínají se ozývat fanoušci Gulls, dneska téměř vyprodáno.
16:30 Zblokovaná střela Hrtúse a velká šance Řezníka.
14:50 Jedlička krásně nasadil, ale Indruch poté lehce zafauloval.
14:00 Malošík rozehrává z rohu domácích.
13:30 Konstantova zblokovaná střela.
13:05 Gulls neustále ohrožují branku hostů.
12:10 Hosté na míčku.
11:00 Obrovské šance Indrucha a Jedličky, opět bez gólu.
09:58 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #20 Adam Javořík, asistoval #29 Pavel Malošík (1:1)
09:58 Hosté srovnávají na 1:1.
09:40 Krásný pas po lajně na Kosa, který bohužel netrefuje branku.
08:50 Lehčí faulík od Jedličky.
07:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #55 Alex Dokládal, asistoval #25 Štěpán Kouřil (1:0)
07:20 Skvělá zadovka od Kouřila na lajnu Dokládalovi, který nekompromisně zavěsil na zadní.
05:30 A další zákrok brankáře hostů.
05:00 Javořík A. ohrozil branku domácích.
03:50 Kos netrefil odkrytou bránu. To je škody.
03:10 Dvořák L. skvěle odebral míček.
02:10 Gulls na míčku.
01:20 Gulls poprvé ohrozili branku hostů.
00:30 První akci založili PANTHERS OTROKOVICE.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás na třetím utkání prvního kola play off, kde se utkají domácí Gullivers Brno proti Panthers Otrokovice.