• 60 59:35
    2
    Karel ŘEZANKA

Florbalová škola Plzeň A - Fbc Strakonice 8:4
branky: 10. Tomáš Pour, 10. Ondřej Budek, 12. Kryštof Lehečka, 20. Ondřej Budek, 46. Matěj Surák, 49. Ondřej Budek, 55. Ondřej Budek, 58. Tomáš Pour - 2. Jan Völfl, 8. Jiří Křesák, 16. Karel Šavrda, 26. Jiří Křesák; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 1:5 + Lukáš Pluskal 5 + Karel Šavrda OS + Adam Přib 5; využití: 6:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Ondřej Motl 13 - Jan Vaníček 17; po třetinách: 4:3, 0:1, 4:0
60:00 Komentář domácích: Děkujeme soupeři za zápas. 1:0, těšíme se na zítra. Pochvala všem klukům za soustředěný výkon.
60:00 Komentář hostů: Děkuji našim divákům za skvělou podporu. Doufáme, že zítra nás zase podpoří. Sportovně musím uznat, že jsme dnes soupeře přejeli na parním válci. Bohužel nám chybělo štěstí v koncovce. Zítra si jdeme pro výhru.
59:35 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
59:35 Strakonice putují znovu do čtyř a dohrají utkání nejspíše v oslabení.
58:40 Jihočeši jdou do rizika, odvolávají gólmana a zkusí to v šesti.
57:42 Strakonice jsou kompletní.
57:02 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 8:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (8:4)
57:02 Tomáš Pour zamířil přesně a přidal osmou branku Plzně.
56:01 Domácí tým si dlouhou dobu připravoval ideální pozici, která nakonec přišla. Surákovi však míček v klíčový moment sjel z hole.
54:51 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 7:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #13 Kryštof Lehečka (7:4)
54:51 Již pátá branka Plzně v početní výhodě. Lehečka našel na středu volného Budka, který z voleje propálil Vaníčka.
54:22 Strakonice hrozí i při vlastním oslabení, ale zatím netrefují zařízení.
53:37 Timeout Fbc Strakonice
52:42 Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 5 minuty za sekání
52:42 Další pětiminutové vyloučení na straně Strakonic. Plzeň má závěr zápasu ve svých rukou.
52:10 Pour jako buldok vybojoval proti dvojici hráčů míček a uklidnil na chvíli hru.
51:30 Domácí tým si zbytečně komplikuje rozehrávku a dostává se pod tlak. Strakonice se málem dostaly díky tomu do vyložené šance, ale plzeňská obrana zasáhla na poslední chvíli.
49:49 Florbalová škola nadále drží míček pod kontrolou a Strakonice cítí, že musí přidat a dostat se více do hry, aby ještě něco případně udělaly s průběhem zápasu.
48:46 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 6:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #97 Matěj Surák (6:4)
48:46 Plzeňané odskakují na rozdíl dvou branek! Hostům se nepovedlo ve vlastním oslabení dostat míček pryč a Surák z Budkem vyřešili situaci dva na jednoho na jedničku. Vyměnili si dvakrát míček a poté Budek poslal balonek nekompromisně pod břevno, hattrick je na světě.
48:09 Pěkné akci Plzeňanů při přesilové hře chybělo jen přesnější zakončení.
47:41 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
47:09 Šobotník pálil ze zajímavé pozice těsně nad břevno.
45:58 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 5:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (5:4)
45:58 Florbalová škola jde do vedení! Budek našel z levé strany na zadní tyči zcela volného Suráka, pro nějž již bylo lahůdkou poslat míče do prázdné branky.
45:21 Rychlý brejk Plzně zakončoval Ondřej Budek, jemuž ale střela vůbec nesedla. Míček skončil za mantinelem.
44:36 Surákova přízemní střela bez příprava narazila na nohu gólmana Vaníčka. Domácí tým se poté snažil dostat k dorážce, ale obrana Strakonic si brankoviště pohlídala.
43:50 Hraje se nadále hodně urputný florbal.
42:29 Ondřej Budek trefil přesně prostředek branky, kde byl připraven gólman Vaníček.
41:23 Pourovu střelu z dálky vytěsnil pohotově gólman Strakonic. Následně akce Plzně pokračovala a k zakončení se dostal ještě Budek, který poslal míče vysoko nad branku.
39:59 Druhá část nabídla znovu vyrovnanou podívanou. Domácí jsou na míčku aktivnější, ale Strakonice poctivě čekají na chyby. Začíná se navíc i přiostřovat na hřišti i v hledišti a třetí třetina bude určitě ještě zajímavá.
39:54 Lehečka si navedl míček na střed a následně pálil vedle branky.
39:19 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
39:19 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice - osobní trest
38:00 Budek si naběhl na přihrávku od zadního mantinelu, ale jeho střelecký pokus skončil na ruce brankáře Vaníčka.
37:16 Florbalová škola je nadále aktivnější s míčkem, srážejí ji však nepřesnosti.
36:18 Střela od levého mantinelu jen lehce prověřila Motlovu pozornost.
35:57 Budek se vytočil na střed, ale jeho střelu zblokoval před brankou obránce Strakonic.
35:10 Gólman Vaníček měl nyní obrovské štěstí, když zastavil balonek na brankové čáře!
33:58 Vyloučen hráč #12 Daniel Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
33:41 Nyní pálil Pour přesněji z levé strany, ale jeho pokus skončil v boční síti branky.
32:39 Pourovi nesedla střela ideálně, prolétla těsně vedle pravé tyče.
31:58 Janata je zpět na hřišti, Plzeň má k dispozici zkrácenou přesilovku.
31:55 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zvedání florbalky
31:32 Völfl dostal skvělý pas a stačilo jen trefit poloprázdnou branku, hokejka ho ale neposlechla a zcela minul prostor tří tyčí.
31:14 Strakonice drží stále plzeňskou čtveřici v šachu, ale domácí obrana stále odolává náporu.
30:10 Křesákova střela z dálky prosvištěla těsně vedle levé tyče-
29:58 Vyloučen hráč #39 Jonáš Janata družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za vražení zády
29:13 Pour hezkou otočkou překvapil obránce a jeho následnou střelou zkrotil s potížemi gólman Vaníček.
28:11 Švardovu střelu z levé strany si pohlídal Motl. Následně domácí tým lacino ztratil míček, ale chybu dokázal včas napravit.
26:50 Strakonice držely nějakou dobu míček ve třetině Plzně, ale domácí pětice je nepustila ke střelbě.
25:14 GÓL Fbc Strakonice! 4:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #54 Jan Völfl (4:4)
25:14 A je to 4:4. Domácí se nezvládli včas vrátit do obranných pozic a Volfl načasoval svoji přihrávku ideálně na nabíhajícího Křesáka, který z blízkosti prostřelil lehce Motla.
24:24 Strakonice byly blízko k vyrovnání, ale nejprve skvěle zasáhla obrana, poté vytáhl další pěkný zákrok Motl.
23:55 Torma našel Budka, který v plné rychlosti minul strakonickou branku. Následně předvedl efektní kotoul a poté se vrátil zpět na nohy.
22:32 Vaníček předvedl skvělý semafor a vytáhl střelu Budka, která se snášela do horního růžku.
21:18 Gólman Plzně vytáhl další dobrý zákrok. Na druhé straně neuspěl z pravé strany Ozom.
20:30 Tyčka nyní zachránila brankáře Motla.
19:59 První třetina nabídla hned sedm branek. Strakonice dobře začaly a ujaly se dvougólového vedení. Plzeň ale poté třemi brankami zužitkovala dlouhou pětiminutovou přesilovku a otočila stav zápasu. Strakonice ještě našly odpověď, ale poslední slovo měl v první třetině Budek.
19:56 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #29 Petr Torma (4:3)
19:56 Po ose Lehečka, Torma se dostal míček k Budkovi, který parádní střelou vymetl pavučinku v růžku branky Strakonic.
19:01 Völfl si skvěle zpracoval vysoký balon, zbavil se obránce a řítil se sám na Motla, který ale zasáhl výborně maskou a zachránil Plzeň.
18:25 Pokus Kašeho z dálky zblokovala hostující defenzíva.
16:57 Strakonice znovu zdařile sehrály rychlý protiútok, ale tentokrát neměl hostující útočník dostatečný prostor pro kvalitnější zakončení a Motl jeho přízemní střelu lapil svoji nohou.
16:40 Vaníček teď příliš nevěděl, kde je míček, ale obrana mu pomohla a dostala balonek do bezpečí.
15:33 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (3:3)
15:33 A je srovnáno. Šavrda zkusil vystřelit bekhendem z pravé strany a jeho skákavá střela se s velkým štěstím dostala až za gólmana Motla.
14:25 Začíná se i postupně vyostřovat. O tvrdší zákroky není nouze.
13:48 Plzeňané nadále diktují tempo hry a hledají cestu k soupeřově brance.
12:45 Po delší době se musel činit i Motl, jehož protáhla svižná střela ze střední vzdálenosti.
11:54 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #97 Matěj Surák (3:2)
11:54 Florbalová škola otáčí v dlouhé přesilovce stav zápasu. Kryštof Lehečka i s notnou dávkou štěstí nakonec dostal míček za brankovou čáru.
11:32 Plzeň mohla otočit zápas, ale Pourovu vyloženou šanci zneškodnil akrobatickým zákrokem Vaníček.
10:13 Po souboji u mantinelu skončil na zemi hráč Strakonic. Vypadá to ale, že bude v pořádku.
09:34 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:2
09:34 A je vyrovnáno! Ondřej Budek se vytočil na střed a nádhernou střelou propálil Vaníčka.
09:03 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #97 Matěj Surák (1:2)
09:03 To už ale nyní neplatí. Surák počkal na správný moment a našel před brankou Poura, který snižuje na 1:2.
08:43 Domácí tým se zatím trápí v početní výhodě. Prakticky neohrozil gólmana soupeře.
07:45 GÓL Fbc Strakonice! 0:2
07:45 Strakonice utekly při vlastním oslabení a Völfl našel od levého mantinelu na druhé straně volného Křesáka, který z voleje propálil bezmocného Motla.
07:04 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 5 minuty za sekání
07:04 Florbalová škola má k dispozici dlouhou přesilovku poté, co Pluskal nešťastně trefil holí Suráka.
06:13 Po pěkné akci ještě hledal Budek před brankou nabíhajícího Suráka, ale obránce Strakonic zasáhl na poslední chvíli a zblokoval přihrávku.
05:18 Strakonice vycházejí zatím ze zabezpečené obrany a vyčkávají, co vymyslí Florbalová škola.
04:32 Petrović dostal přihrávku mezi beky a zjevil se ve výborné pozici. Následně ale zakončil hodně nepřesně.
04:07 Budek dostal nabito na střed a pěknou střelou donutil k pohotovému zákroku gólmana hostů.
03:33 Lehečka využil nabídnutý prostor a z velké dálky vystřelil těsně nad branku gólmana Vaníčka.
03:05 Karel Šavrda pěkně vystřelil od levého mantinelu. Motl si však prostor u své pravé tyče pohlídal a zneškodnil jeho pokus.
02:30 Špatnou rozehrávku Plzeňanů Jihočeši nevyužili k ohrožení Motlovy branky.
01:29 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #54 Jan Völfl, asistoval #6 Marek Harman (0:1)
01:29 Strakonice se ujímají vedení. Domácí Šobotník nejdříve nadvakrát z gólové pozice nedostal míček do branky a následný protiútok hostů slavil úspěch. Prosadil se Jan Völfl
00:53 Nahození Lehečky z poloviny hřiště zblokovala hostující obrana do bezpečí.