59
  • 59 58:11
    Mohelnice

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Mohelnice 10:4
branky: 4. Tomáš Katolický, 13. Tomáš Katolický, 21. Filip Blažek, 22. Filip Štědrý, 27. Filip Štědrý, 28. Pavel Šimeček, 34. David Malkus, 42. Jakub Mikolášek, 44. Jakub Mikolášek, 46. Jakub Mikolášek - 21. Martin Kubíček, 40. Matěj Bizek, 57. Lukáš Zach, 58. David Nejezchleba; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2 + Jan Žák 5:1; využití: 1:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Daniel Dolák 14 - Jakub Haltmar 23; po třetinách: 2:0, 5:2, 3:2
60:00 Komentář hostů: Po 4 hodinové cestě napříč republikou jsme věděli, že utkání nebude procházka růžovým sadem. Bohužel do zápasu se nám nepodařilo dostat a soupeř nás přejel rozdílem třídy. Zítra budeme lepší, děkujeme za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Kubince: Máme první bod, nic víc. Zítra se jede od nuly. Díky za zápas
59:59 Střely domácí: 13 - hosté: 8
59:50 Jedna z posledních šancí Mohelnice. Uvidíme, co z toho bude.
58:48 Další střela z první. Branku netrefila tak o 2 metry.
58:25 Střela z první k tyči. Dolák nekompromisně chytá.
58:12 Timeout pro hostující tým. Uvidíme, jestli dokážou zápas ještě otočit.
58:11 Timeout FBC Mohelnice
57:27 GÓL FBC Mohelnice! 10:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #96 Tomáš Novotný (10:4)
57:27 Máme tady druhý gól přesilovky.
56:48 GÓL FBC Mohelnice! 10:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #18 Martin Nitsche (10:3)
56:48 Střela ze středu hřiště do horní části branky. Máme tady první gól v přesilovce.
56:40 Máme tady pěti minutovou přesilovku pro Mohelnici. Uvidíme, kolik padne gólů.
56:17 Vyloučen hráč #18 Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 5 minuty za sekání
55:09 Velmi rychlý protiútok Slávie. Gólman chytá jen tak tak.
54:19 Slávie na balónu.
49:55 Hostující gólman vychytal Slávistickou akci tři na nikoho.
49:09 Kellar střílí z první, trefuje pouze břevno.
48:30 Mohelnice přešla do útočného režimu, který jim v druhé třetině chyběl.
47:39 Střela na branku od Mohelnic. Zvoní tyč.
46:23 Samé fauly. Slávie má v útočné třetině jednu rozehrávku za druhou.
45:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #12 Ondřej Baroch (10:2)
45:09 Hattrick. Baroch našel na středu volného Mikoláška a ten střílí svůj třetí gól.
43:40 Na tento zápas si našlo cestu 47 diváků. Děkujeme za podporu.
43:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek bez asistence (9:2)
43:09 Rozehrávka Slávie před hostující brankou. Mikolášek střílí z první. Gól.
41:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:2
41:19 Střela Barocha byla vyražena gólmanem. Mikolášek doráží ze vzduchu do prázdné brány.
40:10 Mohenice ihned vyráží do útoku. Střelu k tyči chytá Dolák
39:59 Střely domáci: 11 - hosté: 7
39:58 GÓL FBC Mohelnice! 7:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #66 Filip Sedmera (7:2)
39:58 Po aktivním útoku Mohelnice zakončuje svojí akci gólem.
39:07 Vypadá to, že Slávistická aktivita se přesunula spíše do obrany. Uvidíme, jestli nás třetí třetina přesvědčí o opaku.
37:51 Střela Mohelnice do zcela odkryté branky. Vedle.
37:01 Mohelnice měla čtyři dorážky, žádná z nich ale v síti branky nekončí.
34:38 Krásná nahrávka Štědrého na Šimečka, gólman ale střelu chytá.
33:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #97 Tomáš Katolický (7:1)
31:26 Příhoda střílí z pravé části hřiště. Gólman vyráží helmou.
28:54 Mohelnice teď v útočné třetině. Většina střel končí u blokujících obránců.
27:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (6:1)
27:27 Štědrý našel v rohu volného Šimečka, ten střílí do prázdné branky.
26:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:1)
26:24 Slávie proměňuje přesilovku.
25:52 Domácí v plném počtu.
24:43 Vyloučen hráč #45 Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za opakované přestupky
24:39 Slávie drží balón na útočné třetině.
23:53 Rozehrávka Mohelnice před domácí brankou, hodně poskakování, žádná střelba.
23:52 Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
23:48 Protiútok Mohelnice byl zastaven sekerou.
23:10 Slávie má rozehrávku z rohu, míček ale skončil na hokejce soupeře
22:50 Skvělý zákrok Doláka.
21:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #18 Jan Žák (4:1)
21:46 Nahrávka za sebe, střela do zcela odkryté branky.
20:42 GÓL FBC Mohelnice! 3:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #22 Adam Heidenreich (3:1)
20:42 Mohelnice odpovídá. Střela ze středu hřiště do horní části branky končí gólem.
20:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek bez asistence (3:0)
20:14 Protiútok Slávie. Blažek proběhl hřiště přes střed a o tyč střílí gól.
20:05 Mohelnice útočí ihned z buly. Střela se odráží od Dolákovo masky. Skvělý zákrok.
19:59 Střely domáci: 9 - hosté: 3
18:42 Mohelnice má rozehrávku z rohu, branku však nijak neohrozila.
16:55 Tři plzeňské dorážky byly vychytány hostujícím gólmanem.
15:50 Protiútok Mohelnice Dolák vychytal.
14:55 Dolák bez váhání vychytal trestné střílení.
14:54 Trestné střílení družstva FBC Mohelnice neproměnil #66 Filip Sedmera.
14:07 Slávie určuje tempo hry.
12:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #69 David Malkus (2:0)
12:10 Malkus našel opět volného Katolického, ten jednoduše zdolal gólmana.
11:59 Přesilovka Mohelnice končí. Střelu na bránu jsme nepostřehli.
11:09 Slávie skvěle brání přesilovku, Mohelnice má co dělat.
09:59 Vyloučen hráč #18 Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
07:18 Blažek proběhl celé hřiště a snažil se najít volného spoluhráče. Štědrému bohužel střela sjela.
06:33 Střela z půlky hřiště, obránce Mohelnice blokuje.
05:22 Slávie hraje více aktivněji a má více šancí. Mohelnice těží zatím z protiútoků.
03:22 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:0)
03:22 Protiútok Plzně. Šimeček poslal přihrávku přes střed na volného Katolického. Ten střílí do prázdné brány.