technický trest
  • 60 59:53
    5

Florbalová škola Plzeň A - Fbc Strakonice 7:3
branky: 8. Ondřej Budek, 20. Kryštof Lehečka, 22. Jan Šobotník, 51. Ondřej Budek, 55. Matěj Surák, 58. Tomáš Pour, 58. Jonáš Janata - 20. Vojtěch Houska, 37. Vojtěch Houska, 41. Vojtěch Houska; rozhodčí: Nikola Staňková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 3:5 + Karel Šavrda 5 + Karel Řezanka TT + 5; využití: 2:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Ondřej Motl 19 - Jan Vaníček 23; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:1
60:00 Střely ve třetí třetině 14:7.
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes kluci podali kolektivní výkon. Vedeme 2:0. Pokusíme se rozhodnout sérii příští sobotu. Děkujeme všem divákům za podporu!
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes 2 třetiny lepší výkon než domácí, poté jsme trošku srovnali výsledek za včerejší chování domácích fanoušků. Opičky padali ze stromu jako shnilé švestičky. Nyní se dáme do kupy a doma win win.
59:57 Po rozehrání srazil Řezanka domácího hráče a vysloužil si ještě těsně před koncem červenou kartu.
59:53 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 5 minuty za hrubost
59:53 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice do konce utkání - technický trest
59:51 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování
59:51 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
59:51 Vyloučen hráč #12 Daniel Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
59:51 Po faulu na Budka došlo k potyčce a rozhodčí ukončují vášně několika vyloučeními a zdá se, že se zápas již v klidu dohraje.
59:02 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 5 minuty za hrubost
59:02 Šavrda ztrácí nervy a svým vyloučením zřejmě zhatil poslední možnost svého týmu.
58:42 Hostující celek zkouší dát poslední síly do útoku. Jsou v šesti a hrají přesilovku.
58:33 Vyloučen hráč #39 Jonáš Janata družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání
57:44 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 7:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #39 Jonáš Janata bez asistence (7:3)
57:44 Hosté jdou po poradě do šesti, ale ztrácejí balon a Janata rozvlnil síť prázdné branky.
57:26 Timeout Fbc Strakonice
57:26 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 6:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (6:3)
57:26 Plzeň rychle využívá a Strakonice si berou time-out.
56:10 Šavrda zbytečně podráží Lehečku při napadání a oslabuje svým tým.
56:08 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
54:31 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 5:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #29 Petr Torma (5:3)
54:31 V přesilovce domácí zvyšují vedení. Surák zády ke golmanovi sklepává a krásně se prosazuje.
53:57 Vyloučen hráč #54 Jan Völfl družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
53:50 Surák v další šanci, ale golman hostů pozorný.
52:50 Janata ve slibné šanci před Vaníčkem, ale dostal se s balonkem až mimo střelecký úhel.
52:20 Podobná akce, kterou začal Lehečka ve svém obranném pásmu, prohodil si soupeře, předal Surákovi, ale Budek tentokrát po jeho přihrávce netrefuje bránu.
50:50 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 4:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #29 Petr Torma (4:3)
50:50 Krásná souhra trojice Surák, Torma, Budek. Domácí obrana nestíhá a Budek dostává FBŠ do vedení a rozradostnil fanoušky, kteří teď mocně povzbuzují.
49:57 Šavrda se vytočil ze skrumáže těl, ale střela zblokovaná.
48:40 Nahození od Tormy tečuje Surák, doráží Pour, ale bez výsledku. Strakonice v pěti.
48:10 Strejček při probíhání brankovištěm atakuje Motla, ale rozhodčí bez reakce.
47:05 Hru v početní výhodě si zahrají i domácí. První střela od Poura nad.
47:03 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
46:35 Budek v klasické pozici mezi kruhy dostává přihrávku, ale ve třech lidech obrana Strakonic blokuje.
44:45 Domácí celek v plném počtu. Hosté přesilovku nezahráli vůbec dobře.
43:40 Hosté si zatím šanci nevytvořili. Naopak na druhé straně střílí Ozom, ale míjí.
42:45 První přesilovka dnešního zápasu, kterou si zahrají Strakonice. Pour přerušil šanci za cenu faulu.
42:42 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání
40:37 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:3)
40:37 Z následného útoku se ale prosazují hráči na opačné straně. Vojtěch Houska procedil balon za Motla.
40:10 Strakoničtí vyhrávají buly, ale první lajna domácích napadá a získává balon. V dobré šanci ale zasahují se štěstím obránci.
40:00 Hráči i rozhodčí jsou již připraveni a za pár chvil bude zahájena třetí třetina tohoto střetnutí.
40:00 Střely domácí 7 vs hosté 6.
39:59 Poslední nához Strakonic ani nedolétne do útočné poloviny a rozhodčí písknou konec druhé třetiny. Florbalová škola Plzeň drží náskok jedné branky a oba týmy se jdou ukrýt do šatny a vymyslet taktiku na zbývající část.
39:17 Surák teď zpoza brány na Poura, který v ložence míjí zařízení.
38:19 Z volného úderu předává Vandák Táboříkovi a ten z úhlu pálí kousek nad hostující branku.
36:37 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (3:2)
36:37 Houska teď proběhl přes celé hřiště, zbavil se všech strážců a sám před Motlem s přehledem zakončuje.
35:45 Přečíslení 4 na 3 řeší Lehečka střelou, ale Vaníček v pohodě chytá.
35:00 Na dnešní utkání si našlo cestu 114 diváků. Děkujeme!
33:31 Novák teď ve slibné šanci, ale Motl vyráží těsně mimo tyčku,
31:18 Ozom špatně rozehrává, ale okamžitě napravuje a nenechává Strakonice dostat se do šance.
30:26 Völfl neobelstil v rohu Petroviče a poté zbytečně sráží faulem domácího hráče.
28:55 Houskova střela sražena a Torma vysílá do brejku Budka. Ten si obhodil jednoho obránce, ale další vracející se hráč již akci přerušil.
26:33 Strakoničtí teď zamkli domácí, ale velmi těžko se dostávají do vyložené šance. Celá pětka Plzně pozorně a aktivně brání a minimalizují ohrožení své svatyně.
24:46 Řezanka se od mantinelu dostával do střelecké pozice, ale Pour mu čistě balon sebral a zakládá další útok domácích 'goril'.
23:06 Tento zápas již potřetí na zemi hostující hráč, tentokrát Harman, který padá při couvání bez cizího zavinění. Zřejmě povrch haly není pro některé vyhovující.
21:58 Budek teď na zemi po souboji na středu hřiště, kde dostal zřejmě úder do zad. Po chvíli je opět na nohou a zdá se, že je vše v pořádku.
21:18 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #39 Jonáš Janata (3:1)
21:18 Šobotník nekompromisně uklízí odraženou střelu Janaty do šibenice a domácí vedou 3:1.
20:00 Zatím se hraje vyrovnané utkání. Oba týmy hrají soustředěně a příliš vyložených šancí jsme neviděli. Je patrné, že včerejší první třetina byla příliš divoká z obou stran a hráči jsou opatrnější.
20:00 Střely po první třetině v poměru 8:9 pro Strakonice.
19:37 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #12 Daniel Novák (2:1)
19:37 I hosté se ještě stačili prosadit do konce třetiny a snižují na rozdíl jedné branky. Po odražené střele skákal balonek v brankovišti a Houska ho pohotově doklepl.
19:25 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:0
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #29 Petr Torma (2:0)
19:25 Lehečka se dostal ke střele a zřejmě tečovaná střela od obrany končí za zády Vaníčka.
18:41 Budek v dobré pozici, ale netrefil dobře a míček směřuje k rohu hřiště.
16:30 Houska těsně za polovinou zkouší štěstí. Obrana domácích s Motlem ale pozorná a nic z toho není. Strakoničtí hodně zkoušejí střílet hned jak se dostanou na útočnou půli, ale zatím většina pokusů končí zblokovaná nebo vedle branky.
15:20 Nejprve Křesák zkoušel poslat dlouhým náhozem do šance svého spoluhráče. Ten byl ale zdvojen a následně se dostal po přihrávce Mikesky do šance Vandák, který pálí nad.
13:45 Kaše opět vysílá nebezpečnou střelu z půlky. Vaníček pouze před sebe na Šobotníka, který doráží, ale dostal naloženo do zad od hostující obrany. Následný volný úder pouze do zdi.
11:55 Hostující útočník se teď po vypíchnutí balonku na půli hnal úplně osamocen na Motla, ale střela neměla dostatečnou kvalitu.
10:50 Kaše pálí od mantinelu přízemní ránu na Vaníčka, ale ten jeho pokus likviduje špičkou nohy.
09:25 I hosté se teď dostali do dvou nebezpečných šancí a ze střední vzdálenosti prověřili Motla, který obě situace bravurně ukončuje.
07:58 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:0
07:58 Torma s Budkem se dostali do brejkové situace a efektivně vyřešili střelou do prázdné branky. Domácí se dostávají do vedení.
06:02 Šavrda na půli obral hráče domácích, ale z dobré pozice mu při střele ujel míček z čepele a Motl byl bez práce.
05:10 Janata zachytává rozehrávku hostů, ale obrana se včas vrátila a nedovolila žádné ohrožení svého golmana.
02:40 Hlinovský se vytočil mezi několika hráči do slibné šance, ale pokus kryje obrana Strakonic.
00:55 Na obou stranách byla prověřena pozornost brankářů, ale skore se nemění.
00:20 Zápas byl zahájen a oba týmy začaly velmi soustředěně, povzbuzování svými příznivci, kteří si našli cestu sem do haly ZČU.
00:00 Představují se úvodní sestavy. Brankáři včera drželi své týmy a i dnes dostávají důvěru stejní borci.
00:00 Hráči už se netrpělivě připravují v chodbě na nástup, v hale probíhají poslední přípravy, diváci jsou usazení a všichni očekáváme parádní zápas.
00:00 Zdravíme z Plzně, z haly Západočeské univerzity, kde za chvíli začne druhý zápas play-up Divize. Včerejší utkání zvládli domácí v poměru 8:4. Obě družstva právě absolvují kvalitní rozcvičku a soustředěně se připravují na dnešní střetnutí.