• 60 59:47
    2
    Martin KUBÍČEK

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Mohelnice 3:6
branky: 14. Filip Blažek, 15. Pavel Šimeček, 59. Jakub Mikolášek - 4. Tomáš Šalda, 17. Lukáš Zach, 32. Jáchym Kellar, 43. Filip Sedmera, 54. Filip Sedmera, 60. Matěj Bizek; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Daniel Dolák 15 - Jakub Haltmar 31; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Dneska jsme hráli proti slušnýmu Prešovu. I přesto jsme měli dostatek šancí, dneska to tam nepadalo. Holt to tam bude padat v Mohelnici. Díky za dva férové zápasy.
60:00 Komentář hostů (Tomáš Dokoupil): Do dnešního střetnutí jsme nastoupili s čistou hlavou a s vědomím, že můžeme jenom získat. Vyplatilo se nám pošetření sil ze včerejsího nepovedeného zápasu a zaslouženě jsme sérii srovnali. Velké díky celému týmu za neskutečného týmového ducha, který nám byl šestým hráčem na hřišti. Těšíme se na domácí zápasy, bude to peklo :-) Díky soupeři i rozhodčím za zápas. FBCM OLE !
59:59 Střely domácí: 10 - hosté: 6
59:47 Vyloučen hráč #88 Martin Kubíček družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
59:36 GÓL FBC Mohelnice! 3:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #45 Lukáš Zach (3:6)
58:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (3:5)
58:47 Mikolášek dal zpoza branky takový menší freestyle. Hrál pod koleny, gól byl uznán.
58:05 Jedna Slávistická střela za druhou. Hostující gólman je dnes vynikající.
56:12 Slávie to zkouší v šesti.
56:11 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:50 Porazil našel na druhé straně volného Lukáše Pilíka. Ten trefuje z první břevno.
55:02 Malkus na zemi, problém s kolenem. Na koleno žádnou váhu nedává. Doufáme, že bude v pořádku.
53:51 GÓL FBC Mohelnice! 2:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera, asistoval #19 Jakub Weiss (2:5)
53:51 Krásná nahrávka na Sedmeru, ten střílí z obrany. Velmi pěkná akce.
50:58 Slávie je převážně v útoku, všechny šance ale chytá hostující brankář.
48:41 Tečovaná střela Slávie, hostující gólman chytá.
47:36 Protiútok Mohelnice Dolák chytá.
46:45 Dvakrát za sebou Slavistická šance tři na jednoho. Ani jedna neproměněna.
44:03 Včera dominovala Slávie ve všech oblastí hry. Dnes je sice více na balónku a občas i aktivní, ale Mohelnici se daří více protiútoky.
42:21 GÓL FBC Mohelnice! 2:4
42:21 Výběh z rohu, střela z otočky, krásně trefený růžek. Pěkná akce Mohelnice.
41:50 Střela Mohelnice. Vedle.
40:45 Plzeň po ztrátě balónku okamžitě presuje.
40:01 Buly vyhrává Plzeň.
39:59 Střely domácí: 11 - hosté: 6
37:15 Výborný zákrok Doláka. Výhoz do běhu na Barocha, hostující gólman ale opět chytá.
35:17 Na tento zápas si našlo cestu 39 diváků. Děkujeme za podporu.
34:35 Hra je nahoru dolů. Protiútok za protiútokem.
31:56 GÓL FBC Mohelnice! 2:3
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Jáchym Kellar (2:3)
31:56 Střelba Mohelnice byla zblokována. Vracející hráč si ale kopnul balónek do vlastní branky.
30:31 Sloup šel do bloku. Soupeřova hůl ho vzala přes koleno. Doufáme, že je hráč v pořádku.
29:27 Slávie ubránila protiútok Mohelnice
29:24 Rozehrávka před brankou hostů. Uvidíme, co z toho bude.
27:18 Hostující gólman se pravděpodobně dost dobře vyspal. Dneska je to jeden zákrok za druhým.
25:08 Mikolášek střílí z první. Hostující gólman ve skoku neuvěřitelně chytá.
23:32 Porazil střílí směrem k růžku. Hostující gólman opět zachraňuje.
21:21 Plzeň aktivně útočí, je to jedna střela za druhou. Hostující gólman ale všechny střely chytá.
20:50 Zatím se hraje na Mohelnické půlce.
19:59 Střely domácí: 13 - hosté: 8
18:05 Slávie je stejně jako včera aktivnější a více na balónku, bohužel jim kazí hru nepřesné nahrávky.
17:47 Opět nevyužitá přesilovka. Mohelnice v pěti.
16:22 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #19 Jakub Weiss (2:2)
16:22 Rychlý protiútok Mohelnice. Nahrávka do běhu na Zacha, který zakončuje do horní části branky.
15:47 Vyloučen hráč #18 Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za zdržování hry
15:47 Další nepovedená nahrávka Mohelnice. Plzeň měla rozehrávat, ale Nitsche bránil ve hře.
15:20 Nepovedená nahrávka Mohelnice Rozehrává Plzeň.
14:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (2:1)
14:46 Šimeček střílí z otočky, gól padl do stejného místa jako předtím.
13:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #87 David Pilík (1:1)
13:28 Blažkovo střela přes tři hráče k vnější tyči končí gólem.
11:03 Mohelnice v plném počtu.
09:03 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
09:00 Blažek probíhal mezi útočníky Mohelnic. Sekera dvakrát za sebou končí vyloučením.
07:22 Neuznaný gól Mohelnice. Nedovolené vrážení.
05:34 Plzeň chytá nahrávku obránců, gólman ale střelu chytá.
04:11 Plzeň se také snaží o gól, zatím vedle.
03:09 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #7 David Nejezchleba (0:1)
03:09 Nahrávka vzduchem na obránce Šaldu, střela z první vzduchem do levé části branky. Opravdu povedená střela.
00:01 Úvodní buly vyhrává Plzeň.