• 60 59:36
    5
    Filip TÁBOŘÍK

Fbc Strakonice - Florbalová škola Plzeň A 3:8
branky: 20. Lukáš Pluskal, 22. Jan Völfl, 35. Jiří Křesák - 5. Matěj Petrović, 16. Jan Šobotník, 26. Ondřej Budek, 29. Jan Šobotník, 40. Kryštof Lehečka, 47. Bořek Ozom, 49. Václav Kaše, 54. Matěj Petrović; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 2 + Daniel Novák OS + Karel Šavrda 5 + TT + 5:2 + Filip Tábořík 5; využití: 2:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Jan Vaníček 17 - Ondřej Motl 21; po třetinách: 1:2, 2:3, 0:3
60:00 Komentář trenéra hostů: Jsme rádi, že jsme ukončili serii už dnes! Musíme poděkovat klukům za soustředěný výkon a týmového ducha. Děkujěme našim FANS, kteří nám připravili domácí prostředí a těšíme se na další zápasy s Hradcem. Fajn večer FŠEM !!!
60:00 Komentář trenéra domácích: Děkuji fanouškům, že nás přišli podpořit v takovém počtu. Pivo levnější nebude, chleba taky ne a my se jdeme vykašit jak démoni. Příští rok se těším na PlzeŇ v Divizi.
59:59 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 5 minuty za hrubost
59:59 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice do konce utkání - technický trest
59:59 Máme tu konec zápasu a PlzeŇ postupuje do dalšího kola
59:36 Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva Florbalová škola Plzeň A na 5 minuty za vysoká florbalka
59:00 Běží poslední minuta zápasu a poslední minuta plzeňské přesilovky
58:00 Máme tu poslední dvě minuty zápasu a pro domácí hráče to jsou bohužel i poslední dvě minuty této, nutno podotknout jinak velmi úspěšné, sezony
57:07 Ozom přidal svůj dnešní druhý zásah ale jeho radost nevydržela dlouho, gól neplatí
56:16 Křesák teď v samostatném úniko stíhán Lehečkou trefuje pouze brankáře hostů, škoda..
55:04 O vývoji dnešního zápasu je zřejmě rozhodnuto, neboť po faulu Šavrdy dohrají hosté zápas v přesilovce
54:49 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 5 minuty za sekání
53:52 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:8
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #27 Matěj Petrović bez asistence (3:8)
53:52 Petrovič vypíchl balonek na půlce a i přes snahu domácí ch hráčů trefuje opuštěnou klec
53:05 Domácí po oddechovém času hrají v šesti bez brankáře
53:02 Timeout Fbc Strakonice
52:18 První pětka Plzně opět předvádí svůj zámek
50:39 Hostující fanoušci jsou v dobrém rozmaru a přejí si desítku
48:19 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:7
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #30 Václav Kaše bez asistence (3:7)
48:19 Vyloučen hráč #12 Daniel Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
48:19 Vyloučen hráč #12 Daniel Novák družstva Fbc Strakonice - osobní trest
47:13 Domácím nelze upřít snaha ale hosté jsou dnes o chlup lepším týmem
46:31 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #76 Bořek Ozom, asistoval #30 Václav Kaše (3:6)
40:01 Domácí začínají třetí třetinu na balonku
39:24 Domácí zahráli trefují tyčku po střele Housky a následující brejk Plzně končí zákrokem Vaníčka
39:00 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 3:5
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #11 Ondřej Budek (3:5)
39:00 Přes minutu trvající zámek končí golem Plzně
38:13 Elitní plzeŇská formace opět drží domácí na jejich polovině
37:58 Hra je ted plná drobných faulů
37:09 Standartka domácích z rohu končím jejich faulem
34:37 Střelu mladšího Housky od modré tečuje před brankou Křesák a máme sníženo
34:36 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:4)
33:59 Šobotník zahrál rukou, domácí budou hrají přesilovku a mají tak velkou šanci zkorigovat stav utkání
33:58 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hra rukou
32:53 Dnešní zápas sleduje 125 diváků! Děkujeme!
31:23 Hosté teď sevřeli strakonické na jejich půlce, ke gólu to však nevedlo
30:33 Vojta Houska natáhl k velké pumelici ale Motl zasahuje
29:49 Novák teď prováhal okamžik pro přihrávku a míček tak k Volflovi nedoputoval
28:43 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #2 Jan Šobotník bez asistence (2:4)
28:43 Šobotník si na půlce vybojoval balonek a měl dostatek času a prostoru na přesné zakončení
28:20 Další šanci domácích likviduje včasným zákrokem Motl
27:06 Marek Harman trefuje břevno
25:49 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #97 Matěj Surák (2:3)
25:49 Hosté vystihly domácí přihrávku a střelou k tyči strhavá vedení na plzeňskou stranu Budek
24:53 Harmana ted překvapilo jak snadno přišel k balonku před brankou a nezakončil přesně
24:28 Kdyby se teď dostala přihrávka až k Volflovi...
23:30 Domácí po vyrovnání výrazně ožili
22:15 Budek netrefil prázdnou branku
21:51 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #54 Jan Völfl, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:2)
21:51 Volfl věší pod břevno vyrovnání
21:36 Křesák teď všemi možnými i nemořnými způsoby nakonec zastavil únik hostujího hráče
20:01 úvodní buly druhé třetiny vyhrála Plzen a zakládá tak první útok
19:55 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #24 Karel Šavrda (1:2)
19:55 Domácí využívají přesilovku, když před brankou tečuje střílenou přihrávku Šavrdy Pluskal
19:18 Střelu Křesáka kryje hostující brankář
18:51 Střela Tomáše Housky od mantinelu jen těsně minula branku
18:14 Vyloučen hráč #29 Petr Torma družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za špatné střídání
18:13 Hosté špatně střídají a uvidíme přesilovku domácích
17:40 Domácí rozehráli rychlou standartku z rohu, bohužel střela Vojty Housky nemířila mezi tři tyče
15:34 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #30 Václav Kaše (0:2)
15:34 Domácí obrana zapomněla na Šobotníka, který schovaný za jejich obranou šťastně zvyšuje na 2:0
14:48 Rychlou kombinaci domácích zakončil Pluskal střelou do masky hostujícího brankáře
12:46 Michal Strejček střílel z otočky a jen těsně minul
11:52 a ted pro změnu po tečované ráně zvoní druhá tyč Vaníčkovy branky
11:13 Lehečka střelou z půlky hřiště zazvonil na tyčku domácí svatyně
10:06 Janata střílel záda k bráně, Vaníček pozorný
07:52 První těžký zákrok si připsal hostující brankář po střele Vojty Housky
06:07 Novák se protáhl kolem mantinelu a snažil se najít Harmana před brankou. Ten byl ovšem pokrytý hostující obranou
05:13 Gól nalil hostům krev do žil a ti jsou nyní aktivnějším týmem
04:05 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 0:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #27 Matěj Petrović, asistoval #30 Václav Kaše (0:1)
04:05 Z první velké šance se prosazují hosté, když přečíslení 2na1 zakončil kličkou Patrovič
03:39 Hosté se po kombinaci na strakonické polovině dostali k zakončení, ale pozorný Vaníček vše řeší zákrokem
02:48 Krom jedné střely hostí zatím sledujeme velmi opatrný začátek utkání
01:41 Vaníček si připisuje první úspěšný zákrok po střele Janaty
01:01 poprvé na míčku jsou také hosté a zakládají první útok
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí florbalisté
00:00 Vítejte u dnešního třetího střetnutí 1. kola Play-up Divize mezi domácími Florbal Strakonice a hostujícím týmem FBŠ Plzeň. Stav po úvodních dvou utkáních je příznivější pro hosty, kteří vedou 2:0 na zápasy a chybí jim tak jediná výhra k postupu.