• 58 57:26
    2
    Tomáš DOKOUPIL

FBC Mohelnice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5
branky: 3. Lukáš Zach, 8. Filip Sedmera, 33. Lukáš Zach, 47. Tomáš Šalda - 22. Lukáš Porazil, 27. Ondřej Baroch, 46. Jan Žák, 50. Pavel Šimeček, 50. David Pilík; rozhodčí: Radek Šiška - Lukáš Axmann; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 34 - Daniel Dolák 31; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:3
60:00 Pokračování trenéra hostů 2: Také bych chtěl poděkovat opět fanouškům, dneska už nezapomenu i ty naše, kteří vážili cestu až z Ostravy. Byl to moc fajn víkend :) Děkuji svým hráčům za týmovost, kterou prokázali ve všech zápasem. Těšíme se na pokračování bojů o NL.
60:00 Pokračování trenéra hostů: Co se týče celé série, tak musím velmi pochválit přístup Mohelnice obecně k florbalu, velmi fér zápasy, neskutečná disciplína. Na to od nás z regionu nejsme zvyklí, tady 'tiše' závidím. I přes nemalou vzdálenost jsem rád, že jsme mohli změřit síly právě s místními. Díky
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Kubince: Předně bych zhodnotil dnešní zápas, který byl opět o dobývání branky, od druhé třetiny jsme zjednodušili hru a dodržovali principy, které jsme si řekli. Výhodou také bylo, že včera i dneska jsme 50 minut zápasu odehráli na 3 lajny, takže jsme měli síly v závěru.
59:59 Střely na bránu po 3. třetině: FBC Mohelnice: 14 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň:16
59:59 Konec, do dalšího kola postupe tým FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.
59:26 Mohelnice v 6.
58:44 Mohelnice neustále rozehrává na své polovoně.
57:45 Mohelnické naděje pomalu hasnou.
57:26 Vyloučen hráč #15 Tomáš Dokoupil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za zvedání florbalky
56:35 Mohelnice míjí branku a ztácí tak míček.
55:40 Mohelnice má jedinečnou šanci vyrovnat.
55:39 Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:54 Míček z rozehry z rohu pomalu míjel bránu.
53:53 Mikolášek opět sám před bránou, Haltmar zase chytá.
53:15 Mikolášek promáchl míček do prázdné brány.
51:23 Šimečkovu střelu z mantinelu Haltmar tak, tak ramenem střelu chytá.
50:52 Mikoláškova střela z mantinelu končí na tyči.
49:30 Timeout FBC Mohelnice
49:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #87 David Pilík, asistoval #70 Lukáš Porazil (4:5)
49:30 Gólová alce se opakovala, tentokrát s úspěšným koncem.
49:10 Po zmatku na středu hřiště, Šimeček doklepl míček do brány.
49:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (4:4)
48:42 Gólová akce se opakovala, bohužel Šalda míří vedle.
46:59 Pudil ze středu hřiště sklepává na mantinel, kde Šalda střílí ukázkově na zadní šibenici.
46:58 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (4:3)
46:49 Štědrého střelu do prázdné Haltmar na poslední chvíli vyráží.
46:21 Barochovu střelu Haltmar chytá.
45:20 Žák odpovídá z rychlého protiútuku a srovnává tak stav utkání.
45:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #41 Jiří Sloup (3:3)
43:49 Špička si nahozenou střelu málem stečoval do vlastní brány.
42:53 Blažkova střela končí v rukavicích gólmana.
42:31 Nitscheho nahození končí za mantinelem.
42:08 Zach na středu volný, jeho střela mu však sjela.
41:33 Plzeň v breakui.
40:48 Bizek v úniku zastaven.
39:59 Střely na bránu po 2. třetině: FBC Mohelnicie: 13 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: 12
39:43 Heller za bránou se pokoušel nahrát na střed, obránci však útok zastavili.
39:30 Špičkova střela vyražena gólmanem za mantinelem.
39:01 Rozehrávka Mohelnice na středu hřiště.
38:43 Pilíkovo nahození končí skoro v bráně.
37:45 Blažkova střela končí na hrudi Haltmara.
37:44 Löffelmann promáchl před odkrytou bránou.
35:46 Šaldův granát letěl gólmanovi přímo na hrudník, takže mu nedělal žádný problém.
35:21 Zach kouzlí v rohu a obehrává jednoho hráče za druhým.
34:45 Pudil v úniku nahrál na Šaldu, jeho střela byla zblokována.
34:24 Zamtený souboj v rohu na polovině Plzně končí faulem na plzeňského hráče.
33:36 Blažkova střela zblokována Zachem.
32:22 Weiss na mantinelu na útočné polovin, útočíili na něj 2 hráči a nevšimli si na středu volného Zacha, Bizek mu nahrál a Zach se nemýlí.
32:09 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #19 Jakub Weiss (3:2)
31:41 Žák při rozehrávce z rohu našel volného obránce Sloupa, ten střílí nad.
30:44 Kombinace mezi Bizkem, Sedmerou a Zachem končí na tyči.
29:49 Nitscheho nahození končí mimo bránu.
28:44 Rozhodčí na sebe koukali, komu mají dát rozehru z rohu. Jejich rozhodnutí končí na straně Plzně.
27:56 Kuhajda prošel kolem dvou hráčů,Haltmar však chytá.
27:47 Heller nenápadně získal míček a mohl jít sám na bránu, rozhodčí však píská faul.
26:10 Baroch prošel kolem tří hráčů, před už stál jen gólman, kterému míček proletěl kolem masky.
26:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #24 Ondřej Baroch, asistoval #21 Jáchym Kellar (2:2)
25:30 Nahození Plzně, klánící hráč udělal Haltmarovi potíže. Mohelnická obrana musela potahat.
23:22 Tři dorážky Plzně, Haltmar však ve správném postavení.
22:57 Mohelnice v poklidu kombinuje.
22:39 Kuhajda z mantinelu míjí odkrytou bránu.
22:18 Hra jde nahoru a dolů.
21:01 Haltmar neviděl na míček, který mu proletěl kolem hlavy.
21:00 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #42 Lukáš Pilík (2:1)
20:23 Novotného střela končí v rukou gólmana.
19:59 Střely na bránu po 1. třetině: FBC Mohelnice: 8 FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň: 11
19:20 Plzeň kombinace založila rychlí útok, finální střela však zblokována.
19:05 Nitscheho nahození Dolák vyráží.
17:20 Zmatený plzeňský útok končí na voleji Porazilovo hokejce, Haltmar se však dneska dobře vyspal a opět chytá.
16:52 Sloopva střela přes 4 hráče přešla až ke golmanovi, ten však o střele věděl,
16:14 Mohelnice je jednoznačně lepší.
15:37 Mohelnické nahození na mntinel, Nitscheho granát však Dolák maskou chytá.
14:30 Plzeňský hráč se rozběhl za bránu a nahrál na odkrytého hráče. Haltmarova levá noha byla ale připravena.
13:45 Plzeň chtěla odpovědět, mohelnická obrana však byla ready.
13:37 Neúspěšný break na straně Mohelnice.
13:07 Porazilovo nahození Haltmar v pohodě chytá.
11:47 Krásná souhra Sedmera x Zach, rychlé 4 přihrávky, Dolák však tuto akci zastavuje.
11:17 Plzeňská nahrávka na střed, Pilík byl však pohlídaný.
09:49 Šimečkův únik Haltmar parádně chytá, mladí fanoušci křičí jeho jméno.
09:31 Pudilovu střelu z braku Dolák chytá.
08:41 Pilíkova střela zblokována Doukoupilem.
07:05 Sedmera backhandovým blafákem dává gol odražený od dvou tyčí.
07:04 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #66 Filip Sedmera z trestného střílení (2:0)
07:03 Sedmera v úniku faulován - nájezd pro Mohelnici.
05:54 Plzeň nechce moc nahrávat a spíš se snaží střílet z půlky.
05:18 Rozehrávka Plzně z rohu na útočné polovině.
05:02 Špička chtěl do úniku, ale Plzenští mu to nedovolují.
04:15 Pudil za bránou nahrává vzduchem na střed na Vaňka, ten však letící míček míjí.
03:49 Sedmera po krásném sólu střílí vedle.
02:41 Sedmera ve zmatku nahrál na Zacha a ten se do brázdné brány nemýlí.
02:40 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #66 Filip Sedmera (1:0)
02:22 Löffelmannovu křižnou nahrávku na střed Šalda blokuje.
01:25 Mohelnické přečíslení 3 na 2 kazí Pudil špatnou nahrávkou.
00:35 Weissovo nahození Dolák chytá.
00:15 Mohelnice však získala míček na svou stranu a v klidu kombinuje.
00:01 Úvodní bully vyhrává tým Plzně.
00:00 Vítáme vás u 4. utkání 1. kola Divize mužů. Momentální skóre serie je 1:2 pro Plzeň a Mohelnice musí vyhrát. Usaďte se, zápas nám za chvíli tady na hale Mlýnské začne.