1:5
    Kateřina KVAPILOVÁ
    ()

Florbalová akademie MB - BLACK ANGELS 1:5
branky: 55. Marie Jirková - 5. Denisa Vachulová, 30. Markéta Růžičková, 34. Veronika Říhová, 34. Anna Vinklerová, 59. Kateřina Kvapilová; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Klára Šimonová 43 - Hana Kuchařová 20; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:1
60:00 Komentář hostí, Pavla Fryče: Dnes povedený zápas odehraný od začátku do konce v tempu. Pochvalu si zaslouží dnes celý tým. Díky soupeřkám, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes jsme odehráli druhé utkání, ve kterém se po včerejšku holky hodně zvedly. Bohužel se nepodařilo vstřelit první branku a soupeř trestal naše ztráty míčku. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: MB 8, BA 16.
59:40 Black Angels neustále ohrožují bránu domácích a snaží se přidat ještě další gól.
58:30 GÓL Florbalová akademie MB! 1:5
Vlastní branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová (1:5)
57:59 Na chvíli síly vyrovnány, hrajeme čtyři na čtyři.
57:49 Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
57:34 Zatím dobře odbráněné oslabení v podání Black Angels.
56:45 Pokus Bauerové jde úplně mimo bránu.
56:28 Timeout Florbalová akademie MB
56:28 Vyloučen hráč #73 Veronika Říhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
55:45 Další pokus Jirkové - tentokrát těsně vedle.
54:21 GÓL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #32 Marie Jirková, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (1:4)
54:21 Na druhý pokus už to Kvapilové s Jirkovou vyšlo. Stav utkání 1:4.
54:09 Kvapilová našla před bránou Jirkovou, ale Kuchařová střelu vyráží.
53:02 Hráčky Black Angels se inspirovaly konáním domácích a po rozehrávce trefují první stojící hráčku.
52:13 Black Angels se snaží trochu uklidnit hru a rozehrávají od své brány.
50:05 Folková nenechala projít přihrávku domácích před bránu a zcela jistě tak zabránila gólu.
49:18 Janatková pouze do boční sítě.
48:16 Mayerová mířila do levého horního rohu - těsně vedle.
47:19 Nahození na bránu, dorážka Janatkové a Kuchařová bez problémů chytá.
46:49 Janatková blokuje střelu jedné z hostujících hráček.
46:22 Vacardová číhala před bránou hostů, ale míček se k ní nedostal.
45:20 Bauerová obrána o balónek a opět senzačně Šimonová.
44:47 Domácí gólmanka dostala pořádně přes prsty.
44:36 Janatková neměla komu přihrát, tak to nakonec zkusila sama. Mimo bránu.
43:34 Plchové se trochu zamotaly nohy, ale ustála to.
42:18 Jirková přestřeluje bránu hostů tak o metr.
41:30 Zmatek před boleslavskou bránou, hostující hráčky se snažily dorazit balónek za záda Šimonové, ale bez úspěchu.
40:19 Na začátku třetí třetiny jsou u balónku hráčky Florbalové akademie.
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: MB 6, BA 15.
39:32 Black Angels se drží u balónku a nechtějí ho domácím půjčit ani v závěru třetiny.
38:30 Šimonová likviduje další pokus Black Angels o navýšení skóre.
37:07 Krásná akce Black Angels. Ale gól z toho není.
35:58 Hezký pokus Vackové z otočky. Mířit o něco výš, tak to byl gól.
35:12 Za zády Šimonové zvoní tyč.
33:36 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #26 Magdalena Folková (0:4)
33:36 Tak to byla krátká přesilovka. Rozehrávka před boleslavskou bránou, střela z první a bylo vymalováno.
33:33 Vyloučen hráč #19 Nela Bártová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
33:33 Po faulu Bártové si zahrají hostující hráčky přesilovku.
33:08 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (0:3)
33:08 Balónek prošel těsně pod rukou Šimonové. Black Angels vedou o tři góly.
32:36 Střela Janatkové mimo bránu.
31:03 Rozehrávka Boleslavi - opět do první hráčky, která stála v cestě.
29:24 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Markéta Růžičková, asistoval #29 Anna Žitná (0:2)
29:24 Kuchařová si připisuje další zákrok a z následného protiútoku Black Angels odskakují do vedení o dva góly.
28:52 Rozehrávka Bártové - míček trefuje první hráčku, která mu stojí v cestě.
28:08 Šimonové balónek proskočil pod rukou. Naštěstí proletěl mimo bránu.
27:19 Střela z otočky - těsně vedle boleslavské brány.
27:02 Bártová posílá dlouhou přihrávku na Kvapilovou a hra se přesouvá před bránu hostů.
26:16 Míček ve hře před bránou hostů. Žádná z domácích hráček se nedostala k dorážce.
25:19 Šimonová si připisuje další úspěšný zákrok.
24:37 Hosté ostřelují boleslavskou bránu. Skóre zatím beze změny.
23:21 Kuchařová likviduje střelu Kolářové.
22:29 Plchová nepřesně na Bártovou, naštěstí toho hostující hráčky nevyužily.
21:39 V souboji u mantinelu úspěšnější hostující hráčka.
20:55 Střela z první, Šimonová vyráží.
20:28 Velká šance Black Angels navýšit skóre hned v úvodu druhé třetiny.
20:01 Tentokrát buly ve prospěch hostů.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: MB 7, BA 17.
19:58 Kuchařová chytá dorážku Kvapilové.
19:14 Nevydařená rozehrávka Bauerové, u míčku tým hostů.
17:50 A výborně Šimonová. Neskutečný zákrok.
17:09 Přihrávka Švejdové úplně naslepo, Plchová zastavuje útok hostů.
16:43 Rozehrávka pro Black Angels.
16:15 Jirková nechtěně předává balónek hostující hráčce a tuhle střelu neměla Šimonová pod kontrolou. Nakonec to ale dobře dopadlo.
15:42 Kvapilová jen do hostující gólmanky.
14:46 Zmatek před domácí bránou. Míček se odráží těsně vedle brány.
13:39 Další vydařená kombinace Black Angels. Nepřesnost v zakončení zachraňuje domácí tým.
12:48 Gólová tutovka Black Angels - Šimonová senzačně vyráží.
12:02 Přihrávka Kvapilové zpoza brány zblokována hostující obránkyní.
10:52 Bukvajová se ocitla sama před boleslavskou bránou. S dorážkou si ale Šimonová poradila.
10:05 Celkem slušný pokus Kolářové od levého mantinelu.
09:45 Po faulu u mantinelu budou rozehrávat hosté.
09:38 Jirková přestřeluje bránu hostů.
08:52 Nepřesné přihrávky ukončují útok domácích hned v samé začátku.
07:43 Bártové se nepodařilo zpracovat míček. Tentokrát z toho ale hostující tým nic nevytěžil.
06:31 Kuchařová chytá střelu Jirkové.
06:11 Hráčky Black Angels hrají s velkým nasazením a domácí obrana s tím má potíže.
05:03 Francová trochu v problémech, ale nakonec posouvá míček kupředu a málem bylo srovnáno.
04:41 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #17 Anna Staňková (0:1)
04:24 Zblokovaná střela Jirkové končí za mantinelem.
03:37 Střela Janatkové, Kuchařová bez problémů chytá.
03:18 Jedna z hostujících hráček obehrála Janatkovou a byla z toho další nebezpečná šance.
02:44 Plchová nepřesně na Vacardovou, ta ve velkých problémech.
01:42 Jirková se probojovala až před bránu hostů, ale k zakončení se už nedostala.
01:17 První vydařený zákrok domácí gólmanky.
00:23 Janatkové míček utíká a dostávají se k němu hráčky Black Angels.
00:01 Úvodní buly ve prospěch domácího celku.