60
  • 60 59:19
    FA MB

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Florbalová akademie MB 5:3
branky: 3. Kateřina Sojková, 16. Nicol Jakešová, 34. Monika Halamová, 35. Nicola Ilkiv, 40. Barbora Špačková - 2. Viktorie Vacardová, 11. Anežka Hradcová, 16. Veronika Kolářová; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Markéta Sládková 8 - Klára Dufková 24; po třetinách: 2:3, 3:0, 0:0
60:00 Komentář trenéra domácích: 'Špatný vstup do zápasu. Do druhé třetiny holky nastoupily o poznání koncentrovaněji a s větším nasazením. Naštěstí jsme si vytvořily takový náskok, že už soupeř nestihl vyrovnat. Děkujeme soupeřům za férový zápas.'
60:00 Komentář trenérky hostů: 'V první třetině se nám dařila kombinace i střelba, v druhé a třetí jsme polevily. Soupeř byl lepší. Děkujeme soupeři za férový zápas.'
60:00 Střely ve 3. třetině: Tigers 9, Mladá Boleslav 7
59:20 Trenér Boleslavi zkouší na poslední chvíli odvolat gólmanku a vrhnout všechny síly do útoku.
59:19 Timeout Florbalová akademie MB
58:00 Sládková skvěle vyšáhla projektyl od Doležálkové mířící do šibenice.
57:10 Těžiště hry se nyní přesouvá z poloviny na polovinu, ovšem bez zakončení.
54:30 Halamová nebyla daleko od zvýšení stavu. V cestě jí však stálo břevno. Balcárková následně jen promáchla.
51:43 Zlatníková zdá se bere aktuální hygienická opatření dost vážně, jelikož právě počet lidí na hrací ploše zredukovala o jednu hráčku Boleslavi, kterou poslala za mantinel. Toto je úctyhodná ohleduplnost.
49:30 Jirková se nebojácně prohnala kolem všech, nadějně vypadající průnik však změnou skóre nekončí.
45:50 Střela Janatkové se do svatyně domácích nevešla ač její trajektorie byla více než zajímavá.
44:40 Sládková po dlouhé době v akci a úspěšně.
41:35 Zlatníková by se měla možná dát spíš na hokej, když se jí nelíbí kulatost míčku a má potřebu dělat z něj placku alá hokejový puk...
40:00 Střely za 2. třetinu: Tigers 10, Mladá Boleslav 0
40:00 Při atmosféře připomínající více než florbalové utkání smuteční obřad je za námi 2. třetina a zdá se, že domácí se potřebovaly rozehrát, jelikož v uplynulé dvacetiminutovce nejen že nepustily Boleslav ke střele na Sládkovou, ale dokázaly hlavně vstřelit 3 branky. Uvidíme, zda se hostí zvládnout ještě vzchopit a se zápasem něco udělat.
39:02 Rychlá kombinace přes šířku hřiště a brankový rozdíl se navyšuje. Klecová na Špačkovou a Dufková proti střele pod břevno bez šance.
39:01 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 5:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #64 Kristýna Klecová (5:3)
34:42 Poprvé dnes se ujímají vedení i holky ze Startu. Nejprve vyrovnala Halamová přízemní střelou a následně neuvěřitelným lobem z půlky, za který by se nemusel stydět ani Karel Poborský, překlápí vývoj zápas na stranu domácích Ilkiv.
34:41 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #81 Nicola Ilkiv, asistoval #35 Lucie Šárová (4:3)
33:10 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #26 Monika Halamová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (3:3)
31:41 Míček uprostřed hřiště nikdo nechtěl, až Mervartová se odhodlala ujmout se ho a byla z toho nebezpečná střela, kterou musela likvidovat Dufkková helmou.
25:50 Rozehrávka domácích, kdy kolem míčku stály 3 hráčky sice vypadala zajímavě. Po následném protiútoku by to ale její opětovné použití asi chtělo důkladně zvážit...
24:27 Fousová je v soubojích o míček nemilosrdná. To teď poznala nejedna florbalistka hostí.
22:20 Ze změti těl před bránou hostí míček vypadl ke Šťástkové, která si udržela přehled a místo střely přihrála do volna na střelu z křídla Jakešová. Ta však (zatím) svůj druhý gól v zápase nevstřelila.
20:01 Hráčky jsou již na place a iniciativu do 2. třetiny úvodním buly přejímají opět domácí.
20:00 Sledujeme vyrovnané utkání, které je zatím více v duchu bojovnosti než florbalové krásy. Při nemilosrdném boji o body do tabulky se ale na krásu nehraje, a proto zatím může být více s dosavadním průběhem spokojen trenér Boleslavi. Uvidíme, co nám nabídne třetina druhá.
20:00 Střely: Tigers 10, Mladá Boleslav 4
18:20 Obdivuhodný běžecký výkon teď podala napadající Balejová, která celé své minutové střídání strávila sprintem od jedné hráčky hostí k druhé. Kondiční trenérka Tigers očividně odvádí se svými svěřenkyněmi skvělou práci.
16:00 Utkání jako kdyby mělo předem daný výsledkový postup. Nejprve Jakešová střelou na vzdálenější tyč vyrovnává, radost jim však po chvilce kazí Kolářová.
15:59 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #30 Veronika Kolářová, asistoval #45 Michaela Bauerová (2:3)
15:49 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #87 Nicol Jakešová, asistoval #84 Veronika Balejová (2:2)
13:20 Výhodu rozehrávky z rohu teď dostaly Tygřice, ale Balcárková z ní svou zbrklostí udělala spíš nevýhodu.
10:51 I podruhé dnes přeměňují remízový stav ve vedení hráčky Boleslavi. Postarala se o to přesnou střelou Hradcová.
10:50 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Anežka Hradcová, asistoval #30 Veronika Kolářová (1:2)
08:10 Zlatníková dobře hledala před brankou Špačkovou, ale špatné zpracování znamená pouhou šavlovačku před gólmankou, ze které obránkyně Boleslavi vychází vítězně a nebezpečí zažehnávají.
06:03 Pětice Tygřic se snaží aktivním napadáním sebrat míček dobře kombinujícím hráčkám Boleslavi, ale jejich snažení je marné. Kombinace jsou rychlé a přesné, z toho by mohli hosté v dnešním zápase těžit.
02:22 Utkání má hned od začátku rychlý spád. Hned po 2 a půl minutách se nám skóre 2x změnilo. Přesná střela pod břevno Vacardové a skákavý míček mezi rukou a nohou Sojkové znamenají aktuálni stav zápasu 1:1.
02:21 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #17 Kateřina Sojková, asistoval #32 Klára Němcová (1:1)
01:21 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #63 Barbora Doležálková (0:1)
00:25 Ruce gólmanky hostí první střelou provětrala střelou z půlky Šnajberková.
00:01 Úvodní buly pro domácí Tigers.
00:00 Sportu zdar a florbalu zvlášť! Vítám vás u sledování on-line přenosu ze SH Jižní Město, kde se dnes v rámci 4. kola 1.ligy juniorek proti sobě utkají domácí Tigers Start98 a hostující Florbalová akademie Mladá Boleslav.