(Švejda)
58
  • 58 57:42

SOKOLI Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:8
branky: 26. Kryštof Hajník, 27. Petr Křinka, 29. Ondřej Ryšavý, 34. Michael Smola, 41. Vojtěch Rusin, 51. Ondřej Ryšavý - 1. Štěpán Švejda, 6. Štěpán Švejda, 13. Zdeněk Vyhnánek, 21. Zdeněk Vyhnánek, 29. Štěpán Švejda, 46. Michal Fišera, 47. Štěpán Švejda, 51. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Jiří Malý 19 - Ondřej Tomšík 30; po třetinách: 0:3, 4:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích pana Milana Randy: 'V obou dvou zápasech rozhodovala efektivita střelby, kterou měla Boleslav lepší. Děkujeme Boleslavi za kvalitní dvojutkání a šťastnou cestu domů.'
60:00 Komentář trenéra hostí pana Martina Šáchy: Vyrovnaný zápas, od nás totální nasazení a bojovnost. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a teď už se připravujeme na víkend. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. třetině: SOKOLI 10:11 MB
58:39 Pardubice se snaží srovnat, ale nedaří se dát gól
57:43 K nájezdu se postavila legenda Kryštof Hajník a jen o centimetry minul
57:42 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #14 Kryštof Hajník.
55:45 Hra teď vypadá opravdu dobře z obou stran
55:00 Vojta Rusin předvedl pěkné fair-play gesto
53:13 Oba týmy teď hrají pohledný juniorský florbal
51:53 Boleslavští jako by ožili
50:53 Tak tohle byla paráda, bekhend z půlky zaletěl nechytatelně přímo do šibenice, s tímhle Malý nemohl nic dělat
50:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #37 Štěpán Švejda (6:8)
50:18 Hned po oslabení srovnává Ryšavý
50:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #70 Jakub Prášek (6:7)
49:58 Boleslav přežila oslabení poměrně v klidu
48:30 Pardubice kombinují
47:59 Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
46:30 Švejda hraje dnes parádní zápas a dává další gól
46:29 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #5 Michal Fišera (5:7)
45:58 Kučera je znovu na hřišti, to je blázen ten kluk
45:13 Vyhnánek krásně našel Fišeru a Boleslav je znovu ve vedení
45:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:6)
43:18 Kučerovi nyní během souboje vypadlo rameno, opravdu velmi nepříjemný pohled
42:02 Dnes je to parádní show obou gólmanů, co dnes oba vychytají je neskutečné
41:20 SOKOLŮ je nyní plné hřiště, Boleslav působí opravdu ospale
40:19 SOKOLI vyrovnávají, nutno říct že zaslouženě
40:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin bez asistence (5:5)
40:00 Střely ve 2. třetině SOKOLI 13:5 MB
39:20 Kučera skvěle získal vteřinky při oslabení
38:50 Boleslav kombinuje, ale bez střel
37:38 Vyloučen hráč #82 Michael Smola družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
37:20 Boleslav výrazně polevila na tempu, Pardubice jsou aktivnější
33:01 Pardubická první lajna prolomila smůlu a SOKOLI jsou na dostřel
33:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #82 Michael Smola, asistoval #77 Vojtěch Rusin (4:5)
32:32 Troufnu si říct, že Pardubice nyní diktují tempo zápasu, nic však nekončí gólem
28:47 Hajník bodově exploduje!
28:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #14 Kryštof Hajník (3:5)
28:26 Švejda na to měl opravdu hodně pokusů, nyní se povedlo a kompletuje hattrick
28:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #17 Tomáš Červinka (2:5)
26:14 A v zápětí se SOKOLI přibližují na rozdíl dvou branek
26:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #21 Jan Nezval (2:4)
25:05 Tomšík ztrácí neprůstřelnost. A kdo jiný to mohl prolomit než legenda Kryštof Hajník!
25:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #14 Kryštof Hajník, asistoval #91 Ondřej Ryšavý (1:4)
24:20 Tomšík dnes snad chytí úplně všechno
21:00 Boleslav pokračuje v nastoleném režimu, dnes je opravdu velmi velmi produktivní
20:51 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #13 Jakub Seibert (0:4)
20:15 Prolomí SOKOLI střeleckou impotenci?
20:00 Střely ve 2. třetině SOKOLI 13:5 MB
20:00 Střely v 1. třetině: SOKOLI 13:11 MB
17:46 Po dalších spálených šancí od domácích přišly zase tutovky hostí, skóre se však nemění
05:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #25 Ondřej Pužman (0:2)
04:10 Hra je zatím velmi ospalá
03:30 Tři mimutky jsem tu teď nebyl, ale nic extra asi
00:09 Extrémní propad domácích a v osmé sekundě zápasu je tu otevření zápasu
00:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1