2:9
    Jan PONCAR
    (Uhlíř)

SK Meťák České Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice 3:9
branky: 16. Ondřej Vondra, 21. Ondřej Vondra, 58. Filip Pírka - 5. David Camrda, 14. Adam Severin, 17. Jan Morávek, 18. Matyáš Kouba, 45. Jan Poncar, 46. Jiří Dědič, 50. Ondřej Veselý, 52. Adam Severin, 58. Jan Poncar; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Lukáš Teska; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch 37 - Kryštof Ernst 32; po třetinách: 1:4, 1:0, 1:5
59:59 Komentář domácích O. Maxy: První zápas byl o sbírání zkušeností. Do poloviny zápasu jsme se soupeřem drželi krok. V poslední třetině jsme již fyzicky nestačil.
59:59 Komentář hostů J. Kratochvíla: Trochu kostrbatý rozjezd do sezony. Jsme rádi za výhru, v neděli se těšíme na odvetu.
57:42 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #28 Matěj Grimbosch (3:9)
57:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #32 Karel Uhlíř (2:9)
53:47 Utkání sleduje 58 diváků.
51:22 Timeout SK Meťák České Budějovice
51:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:8)
49:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:7)
45:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #78 Ondřej Veselý (2:6)
45:46 Vyloučen hráč #33 Jindřich Zettner družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:50 Stav utkání na střely je 29:32.
44:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #39 David Camrda (2:5)
29:39 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
22:23 Stav utkání na střely je 14:15.
21:59 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #69 Ondřej Vondra z trestného střílení (2:4)
20:16 Trestné střílení proměnil hráč s číslem 69 Ondřej Vondra z týmu domácích.
17:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #38 Jiří Dědič (1:4)
16:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #35 Jan Morávek, asistoval #57 Daniel Chvosta (1:3)
15:45 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #69 Ondřej Vondra, asistoval #92 Jáchym Peprný (1:2)
13:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #57 Daniel Chvosta (0:2)
04:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda, asistoval #88 Lukáš Tinavský (0:1)