10:5
    Adam ČUNDRLE
    ()

Zlín Lions - FBS Olomouc 10:5
branky: 4. Jakub Holiš, 19. Lukáš Rajnoha, 21. Jan Marcoň, 22. Karel Ševčík, 22. Jan Marcoň, 23. Milan Palášek, 39. Martin Veselý, 41. Jan Marcoň, 52. Milan Palášek, 53. Jan Veselý - 17. Jindřich Bernard, 17. Martin Nehyba, 24. Jakub Mynář, 33. Tomáš Hanák, 54. Adam Čundrle; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 36 - Michael Hruška 38; po třetinách: 2:2, 5:2, 3:1
60:00 Vyjádření trenéra domácích Pavla Gofroně: Měli jsme dobrý vstup do prvního utkání v první lize. Vyhráli jsme díky efktivitě gólových šancí. Děkujeme soupeřům, rozhodčím i divákům.
60:00 Vyjádření tenéra hostů Lukáše Končiříka : Darování vítězství soupeři po školáckých chybách, kterých jsme nasekali desítky. V deseti lidech to budeme mít zítra hodně složité. Děkujeme rozhodčím, soupeřům i divákům.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Zlín - 13 : Olomouc - 11 Střely celkem: Zlín - 48 : Olomouc - 41
53:23 GÓL FBS Olomouc! 10:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #85 Adam Čundrle bez asistence (10:5)
52:05 GÓL Zlín Lions! 10:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #71 Jakub Holiš (10:4)
51:07 GÓL Zlín Lions! 9:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Milan Palášek bez asistence (9:4)
40:39 GÓL Zlín Lions! 8:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jan Marcoň, asistoval #28 Lukáš Kubíček (8:4)
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Zlín - 23 : Olomouc - 15
38:58 GÓL Zlín Lions! 7:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Martin Veselý bez asistence (7:4)
33:43 Vyloučen hráč #21 Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
32:54 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Tomáš Hanák, asistoval #21 Jakub Mynář (6:4)
25:30 Vyloučen hráč #50 Václav Vybíral družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
23:38 GÓL FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Jakub Mynář, asistoval #23 Rostislav Pavlíček (6:3)
22:34 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Milan Palášek, asistoval #92 Lukáš Rajnoha (6:2)
21:43 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jan Marcoň, asistoval #10 Jan Pavelec (5:2)
21:37 GÓL Zlín Lions! 4:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #67 Karel Ševčík, asistoval #21 Jan Veselý (4:2)
20:10 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jan Marcoň, asistoval #87 Adam Jiříček (3:2)
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Zlín - 12 : Olomouc - 15
18:10 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #92 Lukáš Rajnoha, asistoval #69 Martin Veselý (2:2)
17:01 Vyloučen hráč #8 Tadeáš Volf družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
17:01 Vyloučen hráč #21 Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
16:51 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #4 Martin Nehyba, asistoval #33 Matěj Pecha (1:2)
16:37 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jindřich Bernard, asistoval #23 Rostislav Pavlíček (1:1)
15:59 Vyloučen hráč #10 Jan Pavelec družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
03:24 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #67 Karel Ševčík (1:0)
02:46 Marcoň po nahrávce Pavelce trefuje tyč!