• 60 59:59
    1:13
    (Maňour)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - PSN Tatran Střešovice 1:13
branky: 23. Šimon Vacek - 6. Matěj Švarc, 15. Vojtěch Wojnar, 16. Matěj Šebek, 18. Vojtěch Wojnar, 23. Ondřej Papoušek, 25. Vojtěch Wojnar, 32. Matěj Švarc, 34. Ondřej Papoušek, 36. Martin Pretl, 37. Matěj Šebek, 44. Martin Pretl, 51. Filip Eliáš, 60. Vojtěch Wojnar; rozhodčí: Jan Čečetka - Václav Křepelák; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Petr Linhart 28 - Jan Buzík 12; po třetinách: 0:4, 1:6, 0:3
60:00 Komentář trenéra hostů pana Jakuba Menharta: Soupeř příjemně překvapil aktivitou s jakou do zápasu naskočil. V průběhu utkání už se potom projevil menší počet hráčů a slabší kondice. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #56 Kryštof Maňour (1:13)
58:14 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
50:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (1:12)
45:31 Vyloučen hráč #56 Kryštof Maňour družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
43:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #9 Matyáš Padevět (1:11)
36:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (1:10)
35:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:9
33:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #88 Ondřej Papoušek, asistoval #92 Vojtěch Wojnar (1:8)
31:14 Vyloučen hráč #10 Filip Píše družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Matěj Švarc, asistoval #11 Martin Pretl (1:7)
30:21 Vyloučen hráč #11 Marek Filcsák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
24:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #88 Ondřej Papoušek (1:6)
22:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #6 Jakub Škoda (1:5)
22:17 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:5
17:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar bez asistence (0:4)
15:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
14:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #4 Filip Eliáš (0:2)
11:05 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
05:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Matěj Švarc, asistoval #66 Vojtěch Kún (0:1)