• 60 59:55
    2
    Jan SVOBODA

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Bulldogs Brno 4:3
branky: 23. Nikolas Zouhar, 43. Matěj Bednář, 53. Martin Umlášek, 55. Štěpán Musil - 8. Roman Chovan, 23. Tadeáš Svozil, 41. Jakub Vitek; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Kristián Konečný 19 - Matěj Faltus 29; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:1
60:05 Komentář trenéra domácích: Velmi těžký zápas. Nic moc se nám nedařilo, nešly nám zakončení, nefungovala přesilovka, tak jsme to vyhrýli, kdyby se to náhodou ještě někdy opakovalo. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
59:59 Bohužel dnes se nám nedařilo hrát, co jsme potřebovali a neplnili jsme taktické pokyny, které se pojevili hlavně ve 3.třetině. Teď není cesty zpět a musíme makat dále. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu!
59:55 Vyloučen hráč #38 Jan Svoboda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
54:28 Timeout Bulldogs Brno
54:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Štěpán Musil bez asistence (4:3)
52:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #3 David Tretina (3:3)
47:00 V přesilovce si domácí vytvořili tlak
45:08 Vyloučen hráč #5 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
42:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář, asistoval #11 Jaroslav David (2:3)
40:30 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #70 Jakub Vitek, asistoval #94 Filip Antel (1:3)
39:59 Střely na branku 12:6
39:57 Vyloučen hráč #31 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:04 Vyloučen hráč #5 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:23 Vyloučen hráč #31 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
22:51 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil, asistoval #65 David Zemánek (1:2)
22:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Nikolas Zouhar, asistoval #25 Jiří Hájek (1:1)
19:59 střely po první třetině 8:12
13:17 Vyloučen hráč #17 Štěpán Musil družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra bez florbalky
11:57 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
07:43 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Roman Chovan, asistoval #97 Marek Pulda (0:1)
06:18 Vyloučen hráč #25 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře