• 55 54:20
    2
    Jan GRYGAR

1. SC TEMPISH Vítkovice - Zlín Lions 9:1
branky: 14. Vojtěch Šimík, 22. Adam Palčinský, 25. Martin Gattnar, 27. Adam Zubek, 30. Martin Gattnar, 43. Ondřej Jankovský, 47. Vojtěch Šimík, 49. Vojtěch Šimík, 51. Michal Hložanka - 37. Jan Grygar; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 11 - Martin Bobál 29; po třetinách: 1:0, 4:1, 4:0
60:00 Vyjádření trenéra Zlína, Pavla Gofroně: Po včerejším vítězství u nás došlo dnes k vystřízlivění. Soupeř nás přehrál ve všech směrech. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00 Komentář trenéra domácích Václava Gurkovského: Spoustu situací jsme řešili špatně a naivně, chtěli jsme se teda předvést více. Díky Zlínu za zápas.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 1 Bazala, Zlín - 1 Bobál.
60:00 Střely ve 3 třetině 16:3, celkem 38:12
58:26 První lajna domácích si opět na hřišti dělá co chce ale vypadá to, že gól dát úplně nechce..
57:51 Galia blokuje pokus Grygara
55:24 Gattnar se proháčkoval ke střele a zaměstnal Bobála.
54:20 Vyloučen hráč #81 Jan Grygar družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
54:20 6 vteřin se hrálo v pěti a následuje vyloučení Grygara
52:14 Vyloučen hráč #8 Tadeáš Volf družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
52:14 Volf vyrovnává síly na hřišti
51:44 Vyloučen hráč #26 Michal Hložanka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
51:44 ..A sváteční střelec Hloža to jde opět oslavit na trestnou. Tentokrát to bylo jasné..
50:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Michal Hložanka, asistoval #43 Martin Gattnar (9:1)
50:04 Sváteční střelec Hloža přidává devátý gól domácích.
48:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Vojtěch Šimík, asistoval #99 Jáchym Kuběna (8:1)
48:38 Další střídaní a další gól Šimíka.
46:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Vojtěch Šimík bez asistence (7:1)
46:11 K Šimíkovi se odrazil míček do brejku a útočník domácích ho pověsil do víka.
45:41 Popala z křídla pálí do tyče.
44:02 Marcoň se pěkně uvolnil, vystřelil ale netrefil..
42:48 Šimík na středu tvrdě zastavil Holiše.
42:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Ondřej Jankovský, asistoval #8 Jakub Galia (6:1)
41:23 Gatty do golmana.
40:00 Střely ve 2. třetině 12:6
39:27 Hosté se snaží dohrát konec třetiny na míčku.
38:04 Palča si uprostřed hřiště dělá slalom mezi soupeři.
36:10 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #81 Jan Grygar, asistoval #21 Jan Veselý (5:1)
36:10 Z ojedinělého útoku Zlína se dorážkou prosazuje Grygar
35:00 Utkání sleduje 71 diváků.
34:26 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #19 Ondřej Jankovský.
34:26 Jankovský ho neproměnil a okomentoval to slovy, že nikdy v životě už nájezd nepojede.
34:26 Po neproměněném nájezdu hostí budou trestné střílení za hru v brankovišti zahrávat i Vítky.
32:33 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #69 Martin Veselý.
32:14 Honza Toman se prokličkoval ke střele ale trefil bloky.
31:11 Vodica pláchl domácím a únik neproměnil
30:12 Pavelec z výběhu míjí
29:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #15 Adam Palčinský (5:0)
27:45 Ševčík probudil Bazalu nepříliš nebezpečnou střelou.
26:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Adam Zubek, asistoval #43 Martin Gattnar (4:0)
24:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
24:35 První lajna domácích opět úřaduje a zvyšuje na 3:0
23:11 Bureš prověřil Bazalovu pozornost střelou zpoza obránce
21:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Adam Palčinský, asistoval #3 Adam Zubek (2:0)
21:27 Pěkná akce na jeden dotek celé přesilovkové lajny domácích a Palča zakončuje do prázdné
20:41 Vyloučen hráč #92 Lukáš Rajnoha družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
20:29 Domácí ve výhodě a Zubek nastřeluje tyč
20:00 Střely v 1. třetině 10:3
18:04 Palčinský, Gattnar a Zubek opět v akci, dvakrát musel zasahovat Bobál.
16:54 Sedláček střílel do bloku, Jankovský pak těsně vedle
15:26 Gattnar se Zubkem kombinovali až překombinovali.
13:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Vojtěch Šimík, asistoval #55 Jan Toman (1:0)
13:42 Šimík z výběhu trefil přesně na bližší tyč.
11:12 Palča hledal před kasou Hložu ale nenašel ho.
10:38 Pavelec zastavuje individuální akci Janka.
09:16 Bobál si připisuje další zákrok proti bekhendu Zubka
08:22 V oslabení zahrozil Šimík.
07:44 Vyloučen hráč #26 Michal Hložanka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
07:44 Ta byla přísná.. Hloža jde ven..
05:07 Ve velké příležitosti se ocitl hostující Pavelec, Bazala výborně zasahuje.
04:11 Palčinský opět nechal vyniknout gólmana Zlína
03:13 Před Bazalou se ocitnul osamocený Veselý ale gólmana domácích nepřekonal.
01:40 Popala z křídla prověřil pozornost Bobála