51
  • 51 50:18
    Hurrican

BLACK ANGELS - FB Hurrican Karlovy Vary 7:6
branky: 8. Jan Prošek, 12. Jan Müller, 12. Štěpán Kostrhún, 15. Jakub Vaněk, 29. Jan Michálek, 39. Thomas Heřmanský, 43. Thomas Heřmanský - 5. Martin Prokopec, 11. Adam Zahraj, 12. Ondřej Ančinec, 30. Filip Nevšímal, 31. Ondřej Ančinec, 44. Martin Prokopec; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Blaho 15 - Martin Mičiak 19; po třetinách: 4:3, 2:2, 1:1
60:02 Komentář trenéra Black Angels pana Tučka: Velice vyrovnaný zápas, který mohl být rozhodnut mnohem dřív, kdybychom využívali šance. Naše první výhra v kvalifikaci věřím, že nás to nakopne k lepším výsledkům. Děkuji domácím divákům za podporu.
60:01 Komentář trenéra FB Hurrican Karlovy Vary: pana Závory: Dnes pro nás velmi těžký zápas. Ovlivnilo nás hodně vlivů a to se podepsalo do úvodu zápasu. Bojovný výkon nám pomohl se dostat zpátky do hry. Škoda závěrečného tlaku, kdy jsme neproměnili šance a soupeř si dokráčel pro vítězství. Děkujeme soupeři a fanouškům za utkání.
43:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec, asistoval #71 Martin Krejčí (7:6)
43:36 Vary skórují ve hře 4 na 4
43:04 Vyloučen hráč #25 Michal Szappanos družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
42:26 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #78 Thomas Heřmanský, asistoval #3 Jan Müller (7:5)
41:59 Vyloučen hráč #8 Václav Veverka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
41:59 Na středu hřiště jsme mohli vidět hlavičku a hned poté vyloučení na 2 minuty za sekání
40:01 Bully pro BA
39:59 Střely po druhé třetině BA:9, KV:4
38:25 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #78 Thomas Heřmanský, asistoval #17 Matouš Burian (6:5)
38:25 Heřmanský zvyšuje těsně před sirénou na 6:5
36:19 Hráči hostů šli tři sami na Blaha, ten ale bravůrně chytá
35:00 Veverka zkušeně zpracoval balónek a dostal se do střelecké pozice, střela poznala ale jen mantinel
34:20 Čejka těsně vedle
34:15 Na hřiště naskakuje Dan Fitzsimon a hned se tempo stupňuje, dvě střely do statistik jsou znát
32:30 Hra je teď nahoru dolu
30:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #77 Vojtěch Bigas (5:5)
29:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #7 Martin Prokopec (5:4)
29:32 Filip Nevšímal dává ze samostatného úniku gól, Blaho neměl šanci
28:11 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #89 Vojtěch Doucha (5:3)
28:11 Nekompromisní střela ze středu od Michálka
24:30 Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
14:11 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Jakub Vaněk, asistoval #18 Vilém Doležal (4:3)
14:11 Vaněk nekompromisně do víka.
14:11 Bleci jdou do vedení, Vilém Doležal přidává svůj druhý bod
11:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #19 Adam Zahraj (3:3)
11:44 Vary vyrovnávají na 2:2
11:44 Během 40 vteřin zde máme hned 3 góly, utkání začíná nabírat tempo
11:19 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #48 Jan Michálek (3:2)
11:19 Michálek ve standartní situaci nahrává Kostrhúnovi, který otáčí skóre zápasu.
11:04 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #3 Jan Müller, asistoval #17 Matouš Burian (2:2)
11:04 Muller doklepává přihrávku Buriana a stav je vyrovnaný.
10:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #55 Ondřej Ančinec (1:2)
10:28 Vary jdou z přečíslení do vedení
07:56 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Jan Prošek, asistoval #18 Vilém Doležal (1:1)
07:56 Máme tu druhou branku, stav utkání je 1:1
05:49 Vojtěch Doucha se dostal do výborné střelecké pozice, trefil ale pouze brankovou konstrukci
04:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Martin Prokopec, asistoval #42 Filip Nevšímal (0:1)
00:00 Zdravíme všechny diváky online přenosu, oba týmy jsou připravené a úvodní bully může začít