2:15
    Vojtěch RUSIN
    ()

SK Meťák České Budějovice - SOKOLI Pardubice 2:15
branky: 16. Jindřich Zettner, 34. Marcel Řežáb - 8. Jan Stuchlík, 8. Petr Křinka, 9. Jan Stuchlík, 9. Jan Kubec, 12. Ondřej Ryšavý, 14. Ondřej Ryšavý, 14. Petr Křinka, 24. Petr Křinka, 28. Michael Smola, 29. Jakub Prášek, 31. Matyáš Mík, 45. Marek Macek, 49. Martin Fuňk, 50. Jan Kubec, 60. Vojtěch Rusin; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch 68 - Jiří Malý 21; po třetinách: 1:7, 1:4, 0:4
59:59 Komentář domácích: chybělo nám několik hráčů základní sestavy. Hráče chválím za předvedené nasazení a výkon.
59:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #77 Vojtěch Rusin bez asistence (2:15)
56:16 Timeout SK Meťák České Budějovice
51:16 Komentář trenéra hostí Milana Randy: 'Od začátku jsme diktovali tempo utkání a zaslouženě vyhráli. Děkujeme sympaticky hrajícímu soupeři za utkání ve fair-play atmosféře.
49:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Jan Kubec, asistoval #91 Ondřej Ryšavý (2:14)
48:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #85 Martin Fuňk, asistoval #21 Jan Nezval (2:13)
44:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:12
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #64 Marek Macek, asistoval #20 Jan Kubec (2:12)
36:37 Vyloučen hráč #7 Marcel Řežáb družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
36:13 Vyloučen hráč #20 Jan Kubec družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:54 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #7 Marcel Řežáb bez asistence (2:11)
33:40 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
31:05 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #24 Matěj Hladík.
30:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #77 Vojtěch Rusin (1:11)
28:40 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #90 Jan Stuchlík (1:10)
27:41 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:9
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #82 Michael Smola, asistoval #21 Jan Nezval (1:9)
23:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #14 Kryštof Hajník (1:8)
22:56 Pěkná akce týmu hostů skončila v tyči
17:20 Úspěšně odbráněné oslabení týmu domácích
15:11 Vyloučen hráč #24 Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
15:03 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #33 Jindřich Zettner, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (1:7)
13:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:7
13:22 Krásná akce týmu hostů proměněna.
13:14 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #90 Jan Stuchlík (0:6)
11:16 Hosté neproměnili tutovou šanci na branku domácích.
11:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #70 Jakub Prášek (0:5)
08:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Jan Kubec bez asistence (0:4)
08:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #20 Jan Kubec (0:3)
07:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #85 Martin Fuňk (0:2)
07:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
04:01 Tým domácích vstřelil tyč