• 60 59:21
    7:18
    (Peterka)

FAT PIPE Start98 Kunratice - Kanonýři Kladno 7:18
branky: 12. Matyáš Kronovetr, 26. Viktor Chaloupka, 32. Štěpán Vácha, 35. Petr Šimon, 57. Kilián Hejtmánek, 59. Jakub Kýr, 60. Viktor Chaloupka - 4. Matyáš Bachmaier, 5. Matěj Čika, 5. Jakub Bohuslávek, 13. Matěj Zíka, 14. Matyáš Bachmaier, 23. Vojtěch Novák, 26. Milan Všetečka, 27. Hugo Hübner, 30. Tomáš Bubeník, 30. Daniel Šebela, 31. Milan Všetečka, 34. Vojtěch Novák, 38. Tomáš Bubeník, 41. Matěj Zíka, 46. Daniel Šebela, 52. Matěj Zíka, 53. Matěj Čika, 57. Dominik Prudil; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 5:2; využití: 2:4; diváků: 45; zásahy brankářů: Samuel Stündl 12 - Libor Domkář 16, Jiří Vondra 5; po třetinách: 1:5, 3:8, 3:5
60:00 Komentář trenéra domácích: Naši hráči by v této soutěži měli primárně sbírat zkušenosti. Doufám, že se už brzo z vlastních chyb poučíme, protože množství chyb, které produkujeme je do nebe volající.
60:00 Komentář ttrenéra hostí: Může nás těšit počet vstřelených gólů, ale herně jsme nebyli dobří a do dalších zápasů bude třeba výrazně přidat. Startu jsme svými chybami vytvořili spoustu laciných šancí.
59:21 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 7:18
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #96 Ondřej Peterka (7:18)
58:07 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:18
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #13 Jakub Kýr bez asistence (6:18)
56:44 GÓL Kanonýři Kladno! 5:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (5:18)
56:19 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #45 Kilián Hejtmánek, asistoval #96 Ondřej Peterka (5:17)
54:57 Vyloučen hráč #51 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
52:27 GÓL Kanonýři Kladno! 4:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #51 Matěj Čika, asistoval #3 Jakub Svoboda (4:17)
51:51 Timeout Kanonýři Kladno
51:31 GÓL Kanonýři Kladno! 4:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:16)
51:31 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Vondra družstva Kanonýři Kladno
50:33 Vyloučen hráč #22 Petr Šimon družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:35 První nevyužitá přesilovka Kladna. Start se ubránil.
45:33 GÓL Kanonýři Kladno! 4:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Daniel Šebela, asistoval #51 Matěj Čika (4:15)
42:57 Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
40:09 GÓL Kanonýři Kladno! 4:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (4:14)
40:00 Vyloučen hráč #46 Adam Rychlý družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Počet střel v 2. části: 10:11
37:19 GÓL Kanonýři Kladno! 4:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (4:13)
36:04 Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:53 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #22 Petr Šimon, asistoval #49 Tomáš Kuzma (4:12)
33:03 GÓL Kanonýři Kladno! 3:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #6 Daniel Šebela (3:12)
31:58 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #83 Štěpán Vácha, asistoval #92 David Vondra (3:11)
31:58 Řehy zřejmě hráče skutečně polil živou vodou Start vybojoval přesilovvku soustředěně vykřesal naději
30:36 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
30:11 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
30:11 GÓL Kanonýři Kladno! 2:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #12 Filip Sochor (2:11)
30:11 Trenér Startu má teď svým svěřenců asi dost co říci. na druhou stranu Kladno má výraznou věkovou i hmotnostní převahu, která se černožlutým obtíkžně přetlačuje.
29:45 GÓL Kanonýři Kladno! 2:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Daniel Šebela, asistoval #76 Lukáš Spurný (2:10)
29:32 GÓL Kanonýři Kladno! 2:9
29:12 Vyloučen hráč #49 Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra bez florbalky
26:25 GÓL Kanonýři Kladno! 2:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #7 Matěj Zíka (2:8)
26:25 A navyšuje.
25:42 GÓL Kanonýři Kladno! 2:7
25:42 Tak ne, Kladno si rychle bere bodový rozdíl zpět.
25:18 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #83 Štěpán Vácha (2:6)
25:18 Start ožívá Viktorovým víkem.
22:26 GÓL Kanonýři Kladno! 1:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #35 Libor Domkář (1:6)
22:26 Nedáš dostaneš. Hejtmánek s Kýrem se pokusili ohrozit Domkáře, ten však rychle vyhodil na nováka, který sám vymíchal Stundla.
20:00 Počet střel v 1. části: 9:13
19:55 Zlesák se projel kladneským lesem, ale ke střele se už nedostal.
18:55 Svobodovy pokusy likviduje černožlutá obrana
16:31 Hübner provětral basketbalový koš v rohu.
14:11 Kýr v rohu obral Bubeníka,
13:39 GÓL Kanonýři Kladno! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (1:5)
13:39 Startu se dnes nedaří.
12:47 Odpověď Kladna na sebe nenechala dlouho čekat.
12:13 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #69 Hugo Hübner (1:4)
11:31 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #97 Matyáš Kronovetr, asistoval #22 Petr Šimon (1:3)
11:31 Parádní akce Matyáše Kronovetra, který nekompromisně zavěsil do Kladenské sítě.
07:26 Molhanec zkouší, Stündl vyráží
06:22 Zlesákův únik s nahrávkou na Vondru, míč však končí na nohou kladenského golmana.
04:26 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek bez asistence (0:3)
04:26 Po úvodním otukávání kty bylo kaldno více na míči, ale střel měl více Start, Kladno v rychlém sledu trefilo třikrát Stündlovi za záda. Domácí musí začít pracovat.
04:20 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #51 Matěj Čika, asistoval #70 Vojtěch Novák (0:2)
03:36 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #12 Filip Sochor (0:1)