51
  • 51 50:54
    2

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:2
branky: 26. Alex Dokládal, 30. Ondřej Valeš, 32. Martin Malý, 39. Jiří Suchomel, 40. Jakub Ruč, 50. Jiří Suchomel - 10. Ondřej Pavlík, 14. Jaroslav David; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Adam Lysák 24 - Kristián Konečný 18; po třetinách: 0:2, 5:0, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích 2/2: 'Chválím všechny hráče, hlavně jejich přístup a nasazení po celých 60 minut zápasu. Stejně musíme zítra vstoupit do druhého derby. Díky soupeři za utkání a fanouškům za atmosféru na hale.'
60:00 Komentář trenéra domácích 1/2: 'Už od první minuty utkání jsme na hřišti bojovali o každý míček. Soupeř sice v první třetině lehce gólově odskočil, ale v druhé třetině to začalo padat nám. Po zbytek zápasu jsme víceméně kontrolovali hru a došli si pro zasloužené vítězství.'
60:00 Komentář trenéra hostí: Snadné góly v úvodu třetiny nás uspaly. Zápas nám utekl absolutně nezvládnutou druhou třetinou, kdy jsme nedokázali zbrzdit soupeře na úrovni srovnání skóre a nechali jsme se snadno přehrávat. Pustili jsme soupeře do laufu, ve kterém odskočil. Už jsme nedokázali reagovat.
60:00 Střely ve třetí třetině 9:12 (24:26)
59:00 Probíhá poslední minula třetí třetiny
56:20 Konečný dostal přes prsty, asi se něčím provinil
55:37 Suchomel právě doběhl do brány, ale bez míčku
53:43 Karpíšek volný před bránou, netrefuje
50:54 Vyloučen hráč #21 Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #79 Martin Karpíšek (6:2)
48:40 Synek se ocitl sám před brankou, bohužel z toho byl i on zmatený a netrefuje
46:50 Kouřil prověřil Konečného
46:17 Vyloučen hráč #24 Martin Noháček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
44:00 Procházka opět na zemi po čistém souboji
42:30 Hosté napadají rozehrávku domácích
40:58 Ruberův výlet do útoku zastavil Hájek
40:01 Buly pro domácí
40:00 Střely v 2. třetině: 8:7
39:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #95 Jakub Ruč, asistoval #62 Tomáš Vejmělka (5:2)
38:09 Suchomel na bližší tyč
38:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #47 Štěpán Kouřil (4:2)
35:31 Hattrick opět nevyužil přesilovku
33:31 Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
31:36 Kos dal cross na Malého, ten nekompromisně z pokleku střílí
31:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Martin Malý, asistoval #57 Ondřej Kos (3:2)
31:11 Obrovská radost po Procházkově bloku. Yes,yes!
29:30 Synek našel zpoza brány úplně volného Valeše na středu
29:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Ondřej Valeš, asistoval #51 Patrik Synek (2:2)
28:01 Domácí v plném počtu
26:01 Vyloučen hráč #74 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:19 Dokládalova střela minula prvního hráče, poté doletěla až do šibenice
25:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #55 Alex Dokládal, asistoval #57 Ondřej Kos (1:2)
23:00 Synek se sklouzl po břiše jen aby zblokoval střelu, úspěšně
20:58 Lajna Kadlec, Suchomel a Kouřil se tlačí do branky co to jde, ale míček nespolupracuje
20:00 Střely po 1. třetině: 7:7
19:50 Kosova špuntovka našla jen boční síťku branky
19:03 Konečný je momentálně jediný kdo z Hattricku brání
17:33 Hosté mají vice ze hry
13:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #6 Matěj Bednář (0:2)
13:24 Hattrick po rychlé kombinaci střílí druhou branku
13:07 Beneš střílel od poloviny, Lysák na jeho střelu nedosáhl
11:31 Ruberovo vyhození pomohlo domácím k vystřídání
09:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #19 Ondřej Pavlík bez asistence (0:1)
08:20 Hosté jsou na míčku, do koncovky se zatím nedostaly
06:06 Domácí se drží v útočném pásmu
05:02 Kouřil na Suchomela, bohužel branku netrefil
02:48 Začátek zápasu probíhá v rychlém tempu
00:00 Úvodní buly