5:20
    Adam ČUNDRLE
    (Waic)

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:20
branky: 6. Tomáš Hanák, 20. Martin Nehyba, 44. Vojtěch Waic, 49. Jindřich Bernard, 59. Adam Čundrle - 1. Jindřich Bernard, 3. Jan Vojáček, 5. Jan Vojáček, 11. Michal Hložanka, 16. Petr Popala, 16. Jáchym Kuběna, 19. Adam Zubek, 21. Martin Gattnar, 29. Štěpán Kaleta, 33. Adam Palčinský, 39. Jan Vojáček, 42. Martin Sedláček, 43. Jan Vojáček, 44. Adam Palčinský, 45. Adam Palčinský, 50. Ondřej Svoboda, 51. Adam Zubek, 53. Tomáš Janek, 54. Adam Zubek, 57. Martin Gattnar; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radek Šiška; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 33; zásahy brankářů: Michael Hruška 20, Jan Blecha 6 - Michael Chalupecký 8; po třetinách: 2:7, 0:4, 3:9
60:00 Komentář trenéra hostů pana Tomáše Sladkého: Utkání jsme zvládli podle představ. Těšíme se na domácí derby a naše skvělé fanoušky! Díky všem za zápas v Olomouci.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Tomáše Hrušky: Pro jistotu jsme chtěli začít na dvě lajny, pak jsme si uvědomili, že třetí nemáme. Bohužel vzhledem k marodice juniorů a karanténě dorostenců nešlo nic... Děkuji soupeři za férové utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely na branku ve 3 třetině: FBS Olomouc - 5, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 19.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 13, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 46.
59:19 Trpišovský přestřelil branku.
59:00 Blecha vyrazil přihrávku před branku.
58:32 GÓL FBS Olomouc! 5:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #85 Adam Čundrle, asistoval #15 Vojtěch Waic (5:20)
58:32 Čundrle vymetl pavučiny v Chalupeckého šibenici.
58:10 Domácí už jen vyhazují míčky na polovinu soupeře čekají na nadcházející tlak.
56:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #3 Adam Zubek (4:20)
56:34 Blecha dobrým přesunem likvidoval další šanci hostů.
56:05 Trpišovský střílel těsně vedle šibenice.
54:37 Bernard připravil střeleckou pozici pro Hanáka, ten však minul branku.
54:05 Bernardovi odskočil míček za mantinel.
53:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Adam Zubek, asistoval #43 Martin Gattnar (4:19)
52:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #35 Tomáš Janek, asistoval #11 Martin Ostárek (4:18)
52:24 Janek s Ostárkem ukličkovali všechny obránce ve velkém brankovišti a překonali Blechu.
52:03 Blecha vyrazil střelu z velkého brankoviště.
51:12 Trenér domácíh už je v koncích a rve si vlasy.
50:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Adam Zubek, asistoval #40 Jan Vojáček (4:17)
49:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Ondřej Svoboda, asistoval #11 Martin Ostárek (4:16)
49:37 Střídání brankáře. Nový brankář #14 Jan Blecha družstva FBS Olomouc
49:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
48:12 GÓL FBS Olomouc! 4:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jindřich Bernard bez asistence (4:15)
48:12 Bernard z úniku překonal Chalupeckého.
45:20 Hruška vyrazil střelu ze středu maskou.
44:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Adam Palčinský, asistoval #3 Adam Zubek (3:15)
44:37 Palčinský hezky sklepl míček ze vzduchu rovnou do sítě.
44:18 Vyloučen hráč #18 Tomáš Hanák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
43:33 GÓL FBS Olomouc! 3:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Vojtěch Waic, asistoval #99 Matyáš Josef Trpišovský (3:14)
43:33 Trpišovský z úniku přesně zacílil do horní části branky.
43:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Adam Palčinský, asistoval #9 Martin Sedláček (2:14)
42:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Jan Vojáček, asistoval #43 Martin Gattnar (2:13)
42:48 Akci do prázdné branky zakončoval Vojáček po precizní přihrávce od Gattnara.
41:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Martin Sedláček, asistoval #15 Adam Palčinský (2:12)
41:40 U hruškovi branky zvoní tyč.
41:00 Sražená střela skončila v rohu hřiště.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 5, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 15.
39:20 Hosté to zkoušeli k tyči, ale netrefili se.
38:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:11
38:44 Vojáček se přesně trefil a Hruška jen sbíral míček z branky.
38:10 Hosté zase kombinují na polovině soupeře.
37:00 Hruška vyrazil střelu ze středu hřiště.
35:52 Kopecký zablokoval střelu a hnal se do protiútoku, ale soupeři ho odzbrojili.
35:17 Kotek zablokoval střelu u mantinelu.
33:45 Hosté se zase usadili na polovině soupeře.
32:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Adam Palčinský, asistoval #92 Štěpán Kaleta (2:10)
32:25 Palčinský střílel do prázdné branky a dovršil tak metu desíti gólů.
30:43 Vyloučen hráč #18 Tomáš Hanák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
30:43 Hanák zlomil hůl a namířil si to přes mantinel přes střídačku hostů do šatny, tak dostal rovnou dvě minuty od cesty.
29:27 Hruška vyrazil střelu od mantinelu.
28:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #79 Jiří Toman (2:9)
28:53 Kaleta dobrou střelou pod ruku překonal Hrušku.
27:59 Hruška vyrazil střelu ze středu.
27:30 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale spíše na stranu Vítkovic.
25:53 Toman se dostal k míčku na středu hřiště, ae nemířil přesně.
25:35 Zubek pálil z první, ale netrefil se mezi tři tyče.
24:08 Hanák poslal přihrávku na Waice moc dlouhou a hosté jsou znovu u míčku.
23:23 Vojáček trefil pouze boční konstrukci branky.
22:35 Domácí se nemohou dostat ze sevření Vítkovic.
21:55 Ostárek přestřelil.
21:24 Buganský minul branku.
20:38 Hosté minuli branku a míček skončil v rohu.
20:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
19:00 GÓL FBS Olomouc! 2:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #4 Martin Nehyba, asistoval #18 Tomáš Hanák (2:7)
19:00 Nehyba proměnil protiútok střelou do odkryté branky.
18:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
18:04 Kopecký se vložil do střely.
17:45 Domácí vyhazují.
17:26 Vyloučen hráč #50 Václav Vybíral družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
15:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Jáchym Kuběna, asistoval #15 Adam Palčinský (1:6)
15:52 Kuběna uklidil míček do prázdné branky.
15:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Petr Popala, asistoval #2 Martin Buganský (1:5)
15:29 Domácí se dnes určitě cítí jako na kolotočích u OC Šantovka.
14:54 Ze závaru před Hruškovou brankou nakonec nic nebylo.
13:49 Protiútok domácím nevyšel.
12:17 Chalupecký po delší době musel zasahovat.
11:30 Kaleta z dobré pozice minul branku.
10:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Michal Hložanka, asistoval #99 Jáchym Kuběna (1:4)
10:31 Hosté zavřeli domácí na jejich půlce.
08:49 Hruška dobrým zákrokem zneškodnil útok soupeře.
07:05 Popala promáchl u mantinelu.
05:38 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Tomáš Hanák, asistoval #12 Jindřich Bernard (1:3)
05:38 Hanák dorazil odražený míček.
05:08 Buganský přestřelil Hruškovu branku.
04:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Jan Vojáček, asistoval #3 Adam Zubek (0:3)
04:31 Vojáček zakončoval akci do prázdné branky.
04:03 Waic zablokoval střelu z půlky.
02:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
02:17 Vojáček vyslal nechytatelný bekhend a Hruška se za ním jen otočil.
01:47 Nepřesnosti na obou stranách.
01:21 Domácí kombinovali u soupeře v rohu, ale nakonec míček ztratili.
00:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jindřich Bernard (0:1)
00:31 Smolně si míček do branky poslal Bernard a hosté jsou ve vedení.