• 60 59:53
    2
    Jan MARCOŇ

Zlín Lions - FBC ČPP OSTRAVA 4:9
branky: 21. Jan Pavelec, 50. Jakub Holiš, 52. Jakub Holiš, 53. Adam Jiříček - 5. Jakub Češek, 18. Nikodem Gawronski, 25. Daniel Chatrný, 26. Nikodem Gawronski, 27. Daniel Chatrný, 31. Michal Šubert, 32. Filip Šubert, 47. Daniel Chatrný, 59. Nikodem Gawronski; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 39 - Ivo Sikora 7, Vít Lukáč 17; po třetinách: 0:2, 1:5, 3:2
59:59 Komentář trenéra domácích Lukáše Ondrouška: V dnešním zápase se projevily zkušenosti soupeře z těžkých zápasů. Dokázali udržet chladnou hlavu a být nekompromisní v zakončení. Náš výkon postupně gradoval a jsem hrdý na kluky co v zápase předvedli.
59:59 Komentář trenéra hostů Josefa Gregy: Zápas za rozhodnutého stavu jsme trochu pustili, co se týče do obrany ve 3.třetině. Zítra nás čeká těžký zápas, ve kterém si takové volno na posledních 20 minut nemůžeme dovolit. Děkujeme soupeři i rozhodčím za utkání a těšíme se na odvetu příští týden.
59:59 Střely po 3.třetině: Zlín - 15, Ostrava - 20
59:53 Vyloučen hráč #11 Jan Marcoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
58:51 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:9
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #8 Nikodem Gawronski bez asistence (4:9)
57:29 Timeout Zlín Lions
57:29 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
52:49 GÓL Zlín Lions! 4:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #10 Jan Pavelec (4:8)
51:25 GÓL Zlín Lions! 3:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #68 Jakub Maršálek (3:8)
49:12 GÓL Zlín Lions! 2:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #11 Jan Marcoň (2:8)
48:34 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
46:07 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:8
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #20 Adam Mikoláš (1:8)
40:00 Střely ve 2.třetině: Zlín - 6, Ostrava - 14
31:41 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:7
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #35 Filip Šubert, asistoval #7 Daniel Chatrný (1:7)
30:28 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #8 Nikodem Gawronski (1:6)
29:18 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #11 Jan Marcoň.
26:14 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:5
25:46 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #8 Nikodem Gawronski, asistoval #47 Dalibor Baláš (1:4)
24:01 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #40 Jakub Češek (1:3)
20:34 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #10 Jan Pavelec, asistoval #87 Adam Jiříček (1:2)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Lukáč družstva FBC ČPP OSTRAVA
20:00 Střely po 1.třetině: Zlín - 7, Ostrava - 13
17:55 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #8 Nikodem Gawronski, asistoval #27 Marek Tomanec (0:2)
09:41 Vyloučen hráč #10 Jan Pavelec družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:19 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #40 Jakub Češek, asistoval #7 Daniel Chatrný (0:1)