57
  • 57 56:14
    Rtyně v/P

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbC Hradec Králové  2:6
branky: 20. Matěj Labík, 26. Lukáš Turek - 6. David Krása, 13. Štěpán Heger, 13. Lukáš Ranný, 15. Lukáš Ranný, 15. Lukáš Ranný, 38. Lukáš Klouček; rozhodčí: Martin Trnka - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Linhart 37 - Filip Školník 13; po třetinách: 1:5, 1:1, 0:0
60:01 Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas hodnotíme pozitivně i přes prohru. Škoda, že jsme takto nehráli i předešlý zápas. Děkuji našim hráčům i soupeřům za skvělé utkání.
60:01 Komentář trenéra hosti: komentovat tuhle trapárnu z naší strany snad ani nejde.Děkujeme soupeři za utkáni a gratuluji k výkonu.
59:59 Střely ve třetí třetině: domácí 5, hosté 16
56:14 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:10 Za zmínku stojí i gólman hostů, který dnes v bráně také září
46:01 Situace je vyhrocená. Ne všem se líbí dnešní pískání rozhodčích.
44:21 Domácí gólman dnes předvádí neuvěřitelné zákroky
39:59 Střely v druhé třetině: domácí 6, hosté 11
38:23 Jakub Škoda šel sám na bránu a málem dal gól. Bohužel jen málem.
37:44 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #72 Martin Brejtr (2:6)
35:42 Domácí nám dokazují, že stále mají chuť hrát a bojují o balón co jim síly stačí.
34:47 Vyloučen hráč #13 Daniel Semerák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
27:57 Vyloučen hráč #63 Jáchym Bednář družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra bez florbalky
25:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #73 Lukáš Turek, asistoval #15 Matěj Labík (2:5)
19:59 Střely v první třetině: domácí 4, hosté 16
19:50 Vyloučen hráč #62 Ondřej Koleník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík bez asistence (1:5)
18:45 Domácí tým začíná vyvíjet tlak na bránu soupeře
14:48 Vyloučen hráč #6 Jakub Škoda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká florbalka
14:43 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #37 Filip Nerad (0:5)
14:34 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #7 Dominik Jarka (0:4)
12:36 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #77 David Krása (0:3)
12:23 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #30 Štěpán Heger, asistoval #97 Vojtěch Nosek (0:2)
05:39 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 David Krása, asistoval #97 Vojtěch Nosek (0:1)
04:20 Hosté nasadili hned ze začátku rychlé tempo a domácí se téměř nedostanou k míčku