• 60 59:37
    1:7
    (Hájek)

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 1:7
branky: 13. Martin Hadaš - 11. Ondřej Pavlík, 16. Ondřej Pavlík, 35. Matěj Bednář, 50. Nikolas Zouhar, 55. Nikolas Zouhar, 58. Nikolas Zouhar, 60. Lukáš Jelínek; rozhodčí: Martin Hudeček - Tomáš Olbert; vyloučení: 5:3; využití: 0:3; diváků: 41; zásahy brankářů: Filip Doležal 17 - Kristián Konečný 11; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:4
60:00 Komentář vedoucího domácích Lukáše Bibra 'Co k tomu říct. Nevyužití šancí, chyby a celkově malá aktivita. Inkasovaným gólem na 1:4 se zápas zlomil. Děkujeme soupeři a máme co zlepšovat do budoucna.'
60:00 Komentář hostujícího trenéra Jana Niznera 'Poctivě odpracované utkání, pro nás, po včerejším výkonu dvojnásob důležité, že jsme zápas zvládli. Děkujeme soupeři za hru a jdeme dál za vytyčenými cíli.'
60:00 Střely ve třetí 6:9.
59:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #18 Lukáš Jelínek, asistoval #21 Patrik Hájek (1:7)
58:37 Vyloučen hráč #7 Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
57:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Nikolas Zouhar, asistoval #19 Ondřej Pavlík (1:6)
57:55 Další gól za Doležalem.
57:25 Vyloučen hráč #69 Šimon Hanák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:25 Uvidíme ještě další vyloučení.
55:41 Další pěkná akce hostí, Zouhar těsně minul.
55:05 Domácím dnes opravdu nevychází téměř nic.
54:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Nikolas Zouhar, asistoval #17 Štěpán Musil (1:5)
54:36 Individuální akce a nejspíš je rozhodnuto.
54:02 Ležatkův faul.
52:22 Panteři zahodili velkou šanci.
49:56 Doležal vytáhl šanci.
49:01 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
49:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Nikolas Zouhar, asistoval #6 Matěj Bednář (1:4)
49:01 1:4.
47:15 Několik faulů a nepřesností v blízkosti brány Otrokovic.
46:13 Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #7 Josef Štourač.
46:13 Nájezd pro Otrokovice.
44:50 Brno to Konečnému ve své bráně usnadňuje tím, jak často blokuje střely soupeře.
43:14 Umlášek měl na zlatém podnose zvýšení, ale netrefil osamocený poloprázdnou klec.
42:04 Pokusy Ležatky a Šťourače v krátkém sledu.
41:45 Konečný zkoušel dlouhý výhoz, šance pro jeho tým z toho nakonec nebyla.
40:00 Střely 2:6 pro Brno.
39:57 Domácí toho v přesilovce moc nevymysleli a třetina končí.
38:13 Vyloučen hráč #18 Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
38:13 Malý si došel pro faul.
37:19 Kopecký dobře blokoval.
35:55 Doležal nohou vyrazil pokus ze středu.
34:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář, asistoval #17 Štěpán Musil (1:3)
34:03 Střela z prava s přispěním beka končí v síti.
33:14 Vyloučen hráč #25 Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:14 Brno si zahraje další přesilovku.
33:13 Ve druhé třetině se hraje mnohem víc uprostřed hřiště s množstvím soubojů, než tomu bylo v první.
29:16 Doležal si teď nerozuměl se spoluhráčem a míček má Brno.
27:08 Zouhar se pěkně protáhl, Doležal byl pozorný.
23:43 Vyloučen hráč #91 Adam Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání
23:43 Tentokrát už domácím špatné střídání neprošlo.
21:21 Pšenčík v šanci přestřelil.
20:19 Vyloučen hráč #6 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
20:19 Na vyloučení se dlouho nečekalo.
20:00 Střely v první 4:9.
19:50 Brno dohrává třetinu s míčkem na holích.
17:42 Doležal měl pokus z dálky.
17:08 Bednář sice dostal náhru při 2 na 1, ale nezpracoval.
15:39 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #19 Ondřej Pavlík, asistoval #24 Martin Noháček (1:2)
15:39 Pavlík byl velmi dobře postaven a k tyči nedal Doležalovi šanci.
14:32 Zouharův efektní backhand, těsně vedle.
14:05 M.Ležatka nepřekvapil u tyčky Konečného.
13:15 Tretina pěkně prošel středem, ale neskóroval.
12:51 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #84 Martin Hadaš, asistoval #12 Milan Sousedík (1:1)
12:51 Hosté mohli zvýšit, místo toho je tu srovnání.
10:02 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #19 Ondřej Pavlík bez asistence (0:1)
10:02 Vedení Brna.
08:32 Nebezpečný pokus Ležatky, Konečný byl pozorný.
06:48 Sólovou akci předvedl Zouhar, ale zakončil vedle.
05:52 Hájek předvedl kvalitní defenzivní činnost, když zabránil nahrávce do gólovky.
03:43 Mladší z bratrů Šťouračů měl taky velkou příležitost, ale taktež nedal.
03:24 Vyloučen hráč #17 Štěpán Musil družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
03:24 Zahrajeme si 4 na 4.
02:58 Šťourač šel v oslabení sám na golmana, ale šanci trestuhodně zahodil.
02:47 Vyloučen hráč #25 Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
01:22 Zblokovaný pokus Pavlíka.
00:02 Vítám Vás u onlinu dnešního zápasu mezi domácimi Panthers a Hattrickem.