5:11
    Ondřej JANKOVSKÝ
    (Gattnar)

Zlín Lions - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:11
branky: 6. Jakub Holiš, 17. Jan Benko, 22. Jakub Holiš, 42. Jakub Holiš, 43. Adam Jiříček - 6. Jan Vojáček, 15. Adam Palčinský, 23. Martin Gattnar, 24. Adam Palčinský, 30. Martin Gattnar, 31. Jan Toman, 37. Jiří Toman, 50. Adam Palčinský, 53. Ondřej Svoboda, 54. Štěpán Kaleta, 58. Ondřej Jankovský; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Martin Bobál 75 - Matyáš Dušan Bazala 32; po třetinách: 2:2, 1:5, 2:4
59:59 Komentář trenéra domácích Lukáše Ondrouška: Jdeme zápas od zápasu nahoru, věřím klukům, že budou v průběhu soutěže ještě hodně 'míchat kartami'.
59:59 Komentář trénera hostí Václava Gurkovského: Tak takovou bramboračku jsem zase dlouho neviděl, fuj! A my jsme nehráli taky nic moc, děkujeme našim fanouškům za podporu a omlouváme se, že to museli přetrpět.
57:20 Timeout Zlín Lions
57:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Ondřej Jankovský, asistoval #43 Martin Gattnar (5:11)
55:35 Vyloučen hráč #3 Václav Bajko družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
53:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #64 Štěpán Kaleta, asistoval #43 Martin Gattnar (5:10)
53:08 Vyloučen hráč #77 Martin Matuš družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Ondřej Svoboda bez asistence (5:9)
49:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Adam Palčinský, asistoval #55 Jan Toman (5:8)
45:45 Vyloučen hráč #42 Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
43:47 Vyloučen hráč #76 Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:43 GÓL Zlín Lions! 5:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #10 Jan Pavelec (5:7)
41:14 GÓL Zlín Lions! 4:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #87 Adam Jiříček (4:7)
40:00 Střely po 2.třetině: Vítkovice - 31, Zlín - 11
39:04 Vyloučen hráč #45 Vojtěch Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
36:49 Vyloučen hráč #90 Jan Freml družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení
36:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jiří Toman, asistoval #15 Adam Palčinský (3:7)
32:00 Vyloučen hráč #42 Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry
30:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jan Toman, asistoval #45 Vojtěch Šimík (3:6)
29:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar bez asistence (3:5)
23:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Adam Palčinský, asistoval #99 Jáchym Kuběna (3:4)
22:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #43 Martin Gattnar, asistoval #40 Jan Vojáček (3:3)
21:04 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #21 Jan Veselý (3:2)
20:00 Střely po 1.třetině: Vítkovice - 23, Zlín - 9
16:14 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #39 Jan Benko bez asistence (2:2)
14:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Adam Palčinský, asistoval #43 Martin Gattnar (1:2)
12:15 Vyloučen hráč #5 Radomír Bureš družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry
05:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Jan Vojáček, asistoval #43 Martin Gattnar (1:1)
05:01 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Holiš, asistoval #88 Vojtěch Březík (1:0)