3:6
    Martin PRETL
    (Kučera)

FbC Hradec Králové - PSN Tatran Střešovice 3:6
branky: 5. Štěpán Heger, 7. Radek Zezulka, 53. Filip Čáp - 11. Sebastian Rod, 14. Vojtěch Klápa, 39. Ondřej Papoušek, 42. Vojtěch Klápa, 44. Matěj Šebek, 56. Martin Pretl; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 32 - Tomáš Jurco 27; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:3
60:02 Komentář trenéra domácích: I přes prohru odcházíme z dnešní duelu se vztyčenou hlavou.Bohužel náš takříkajíc zmar v zakončení a zbytečné fauly jsou důvodem tohoto skóre.děkuji hráčům za plnění taktických pokynů.Bylo to fantastické.Mají náš maximální respekt.Pokud budeme takto pokračovat věřím že náš cíl bude naplněn.
60:01 Dnes velmi těžké utkání. Parkety a osobní obrana soupeře ze zápasu udělala spíše antiflorbal. Jsem rád, že jsme dokázali ustát počáteční nervozitu a soupeřův dobrý vstup do utkání.Děkujeme divákům za parádní atmosféru.
59:59 Střely: 12:10
57:00 Krásič po krásné šanci neproměnil
55:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl, asistoval #17 Adam Kučera (3:6)
54:56 Standartka 2 metry od branky Tatranu, Hradec neproměnil
53:05 Vyloučen hráč #17 Adam Kučera družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
52:51 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #32 Filip Čáp, asistoval #97 Vojtěch Nosek (3:5)
52:34 Vyloučen hráč #36 Tomáš Kuchyňa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
51:39 Píše vystřelil, ale pouze do golmana
50:20 Hradec Králové zkoušíl hrát v šesti
47:21 Vyloučen hráč #63 Jáchym Bednář družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
43:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (2:5)
41:28 Timeout FbC Hradec Králové
41:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #11 Martin Pretl (2:4)
41:18 Hned na začátku si Tatran zahraje další přesilovku
40:13 Vyloučen hráč #62 Ondřej Koleník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
39:59 Střely: 5:12
38:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #11 Martin Pretl (2:3)
38:18 Hradec zatím brání úspěšně!
37:14 Vyloučen hráč #72 Martin Brejtr družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi
35:22 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
10:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #12 Sebastian Rod, asistoval #11 Martin Pretl (2:1)
10:42 Rod využil šance a ukládá míček do sítě
10:20 Ryba z otoočky nahrává na Noska a ten neproměnil
09:37 Klápa zkusil z výběhu, ale minul
08:32 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #97 Vojtěch Nosek.
07:18 Vyloučen hráč #44 Lukáš Ranný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
06:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #32 Filip Čáp (2:0)
06:42 V čase si Čapíno našel Zezulka a ten davá gol!
05:43 Po kombinaci Hradce Nerad minul
04:09 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #30 Štěpán Heger, asistoval #77 David Krása (1:0)
00:35 Vypadá to na velmi tvrdé utkání, hned 2 zlomené hokejky