9:5
    Alex DOKLÁDAL
    (Malý)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 10:5
branky: 4. Jakub Beneš, 8. Matyáš Kůra, 13. Nikolas Zouhar, 22. Šimon Hronek, 40. Štěpán Musil, 45. Matěj Bednář, 48. Ondřej Pavlík, 49. Šimon Hronek, 58. Matyáš Kůra, 60. David Tretina - 7. Štěpán Kouřil, 20. Jiří Suchomel, 21. Matyáš Ruber, 35. Jiří Suchomel, 60. Alex Dokládal; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Kristián Konečný 17 - Daniel Hampl 22; po třetinách: 3:2, 2:2, 5:1
59:59 Střely po 3. třetině domácí 9 hosté 8
59:59 komentář trenéra hostí:'Po dvou vyrovnaných třetinách, ve kterých jsme se v průběhu utkání zvedali, jsme začali ztrácet koncentraci, čehož soupeř ihned využil. Po gólovém odskoku jsme si už tolik něvěřili a nechali dát soupeře ještě pár branek a zápas byl u konce. Přesto děkuji klukům za bojovnost a čeká nás ještě nadstavbový těžký víkend, co rozhodne. Díky soupeři za utkání a divákům v hale za atmosféru.'
59:59 Vyjádření trenéra domacích: Obrovské tempo všech dosavadních zápasu v kvalifikaci se nám dnes malinko změnilo na šachovou hru, ale i v této jsme uspěli. Poprvé v plné síle jsme byly sebevědomí a lepší ve všech činnostech. Děkuji soupeři za korektní utkání a věřím, že se budeme potkávat i v další fázi soutěže. Divákům děkuji za podporu.
59:50 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 10:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #3 David Tretina, asistoval #14 Michael Trávníček (10:5)
59:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #55 Alex Dokládal, asistoval #7 Martin Malý (9:5)
57:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Matyáš Kůra bez asistence (9:4)
56:45 Hosté v 6
56:41 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #10 Martin Umlášek.
56:23 Hosté chtějí do 6 ale domácí jim nechtějí půjčit míček.
55:56 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
53:36 Vyloučen hráč #19 Ondřej Pavlík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
53:36 Zápas má brutaní tempo.
48:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Šimon Hronek, asistoval #9 Adam Hemerka (8:4)
48:15 Duo Hronek Hemerka přesprintovalo hosty na deseti metrech tak o tři metry a v situaci dva na nikoho nezaváhali
47:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #19 Ondřej Pavlík bez asistence (7:4)
44:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář, asistoval #31 Nikolas Zouhar (6:4)
43:36 Konečný se účesem inspiroval u Cristiana Ronalda.
41:33 Tretina si teď chtěl zahrát famfrpál ale bohužel napral jen blok.
40:01 Buly pro hosty
39:59 Střely po 2. třetině domácí 9 hosté 8
39:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Štěpán Musil, asistoval #25 Jiří Hájek (5:4)
39:52 Pověstná dělová rána od Musila.
38:21 Bednář zlomil hokejku.
37:10 Za Konečným zvoní tyč.
36:53 Vyloučen hráč #8 Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení
35:30 Míček teď proskákal přes asi 1000 hokejek,ale Davidovi se nepodařilo ho trefi.
34:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #97 Michal Konrád (4:4)
34:02 Vyloučen hráč #23 Michal Rada družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:45 Suk se přiznal k teči.
25:16 Hala na Majlontu nepřidává moc hráčům v technice a střelbě.
21:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
20:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #52 Matyáš Ruber bez asistence (3:3)
20:01 Zouhar se snažil vykoupat obranu hostí hned po buly.
19:59 Střely po 1.třetině domácí 13 hosté 6
19:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #74 Radek Novotný (3:2)
19:29 Suk teď vyčistil prostor před Konečným.
18:50 Bednář závorou zastavuje útok Gulls.
16:13 Vyloučen hráč #74 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
13:22 Gullivers asi mají nějakou averzi proti Sukovi každý zákrok na něj končí faulem.
12:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Nikolas Zouhar bez asistence (3:1)
11:55 Suk teď vyletěl ze souboje .
07:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Matyáš Kůra, asistoval #9 Adam Hemerka (2:1)
06:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #74 Radek Novotný (1:1)
05:48 V Česku bylo poprvé zachyceno zemětřesení .Zouhar upadl .
03:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #20 Jakub Beneš, asistoval #9 Adam Hemerka (1:0)
02:04 Zouhar z brejku rozvlnil síť za bránou.
01:41 Trojka domácích točí hosty.
00:01 Buly pro Zouhara.