• 60 59:41
    2
    Ondřej FOUS

FbC Hradec Králové - Kanonýři Kladno 4:6
branky: 24. Michal Martinek, 33. Max Kuštan, 36. Michal Martinek, 51. Radek Zezulka - 12. Matěj Zíka, 41. Matěj Zíka, 47. Vojtěch Novák, 53. Vojtěch Novák, 55. Milan Všetečka, 59. Jakub Svoboda; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 6 + Dominik Schlappl OS + Max Kuštan 5:6 + Milan Všetečka OS; využití: 1:2; diváků: 78; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 26 - Libor Domkář 21; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:5
60:02 komentář trenéra domácích 3 část :Pokuty za tento komentář jsem si vědom a samozřejmě uhradím. A rozhodně nechci svádět náš ne úspěch na rozhodcovskou dvojici. Děkuji za pochopení
60:02 Chtěl bych ve vší slušnosti poprosit Unii aby na tyto utkání delegovala rozhodčí kteří znají pravidla, a kteří se chovají slušně a nejsou arogantní. Je celkem úsměvné přesvědčovat arbitra o jeho nevědomosti výpisem pravidel přímo na stránkách unie. Následné vyhrožování disciplinární komis už je pouze vrchol arogance. .
60:01 Komentář trenéra domácích.: Těžko se hledají slova. Našim cílem byl postup do A skupiny CE ligy.hráči měli 100% přípravu co se docházky týče nasazení, cílevědomost, obětavost v tréninku a v utkáních což bylo velkým příslibem. Bohužel i přes toto všechno se nám cíl nepovedlo naplnit. Děkuji hráčům za přístup k utkání, plnění taktických pokynů a bojovnost.. Soupeři přeji hodně štěstí v A skupině.
60:00 Komentář trenéra hostí:První třetinu jsme zvládli skvěle takticky v té druhé jsme Hradec dostali do hry. Závěrečných 20 minut jsme ukázali skvělou týmovost a v klíčové chvíle se dokázali zkoncentrovat a dovést zápas k postupu.
59:51 Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 5 minuty za hrubost
59:41 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
59:41 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
59:15 Vyloučen hráč #22 Milan Všetečka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
59:15 Vyloučen hráč #22 Milan Všetečka družstva Kanonýři Kladno - osobní trest
59:15 Vyloučen hráč #91 Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
59:15 Vyloučen hráč #91 Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové - osobní trest
58:42 Vyloučen hráč #3 Jakub Svoboda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
58:00 GÓL Kanonýři Kladno! 4:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Jakub Svoboda, asistoval #12 Filip Sochor (4:6)
54:18 Timeout FbC Hradec Králové
54:18 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #2 Filip Molhanec (4:5)
52:59 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #12 Filip Sochor (4:4)
50:10 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #97 Vojtěch Nosek (4:3)
50:10 Zezulka střílí pravou šíbu a asistoval Míša Martínek
46:46 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák bez asistence (3:3)
46:46 Přes několik seker Novák vyseknul hokejku a odebral míček a dává gol
45:56 Kladno hraje v plném počtu
43:56 Vyloučen hráč #12 Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
43:17 Novák se zarazil o Vojtu Noska, který je o 2 hlavy větší než on. P.S. Moc si nekoleduj
40:58 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (3:2)
39:59 Střely- FBC 12- Kadno 3
39:45 Vyloučen hráč #81 Michal Martinek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:07 Mikuláš Ryba se dostal do zakončení, ale bohužel opět minul branku z voleje
35:28 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (3:1)
34:41 Krásič zatočil střelu, ale bohužel trefuje horní tyčku
33:56 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
32:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #72 Martin Brejtr (2:1)
30:37 Můžeme vidět velmi napínavé utkání
27:10 Krásič opět zkouší střelu jak z děla, ale neproměnil
26:30 Před brankou hostujícího týmu se dějí neskutečné věci!
26:30 Mikuláš Ryba aktivně pressuje
25:11 Krýsný blok Domči Schlappla!
23:50 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #91 Dominik Schlappl (1:1)
23:31 Úchvatná šance týmu HK, ale bohužel neproměněná
22:31 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Hartman družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
20:01 Buly pro tým Kladna
19:59 Střely FBC- 3 Kladno- 6
19:12 Vyloučen hráč #32 Filip Čáp družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
15:13 Čápis zkouší střelu se kterou měl golman problém, ale se štěstím chtil!
14:30 Vojtěch Nosek vystřelil do špatně postaveného bloku, kdyby stáli dobře tak to určitě trefí!
13:59 Jakub Svoboda dostává solidní tělíčko od Krásiče
13:00 Krásič si to krásně nahrává s Maxem Kuštanem
11:39 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #70 Vojtěch Novák (0:1)
11:28 výborně zasahuje Ondřej Bárta!
09:40 Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
08:50 Domácí tým čeká první oslabení v zápase
07:40 Domácí tým se drží na útočné půlce
04:52 Čápis se zamotal do protihráče
02:49 Novák zkusil střelu z výběhu a minul
00:01 Buly pro domácí tým