1

2

3.

MITEL Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 2:3pn
branky: 3. Monika Žapková, 31. Barbora Doležálková - 13. Markéta Baťková, 56. Kristina Zlatníková, N Petra Šebestová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Eva Klementová 16 - Kristýna Janglová 42; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice hráč #46 Petra Šebestová a vstřelil rozhodující gól (2:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva MITEL Florbalová akademie MB hráč #9 Kristýna Vranová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice hráč #63 Kristina Zlatníková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva MITEL Florbalová akademie MB hráč #22 Pavla Bárková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice hráč #14 Barbora Špačková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva MITEL Florbalová akademie MB hráč #6 Marie Jirková , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 střely v prodloužení 2:6 a uvidíme nájezdy
63:40 Janatková v nadějné pozici netrefuje bránu
61:31 domácí hráčky ubránily oslabení, Jirková v následné šanci neproměňuje
60:00 střely na branku ve třetí části 4:21
59:31 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
59:31 Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
56:29 Tigers pokračují v tlaku na branku domácích
55:22 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková bez asistence (2:2)
55:22 Hosté využívají přesilovku a srovnávají stav zápasu
53:40 Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
53:08 velká šance Tigers gólem nekončí
52:10 Opět Balejová pálí na branku domácích, Klementová chytá
50:00 Nebezpečná střela Balejové - Klementová vyráží. V zápětí další střela těsně míjí domácí branku.
47:50 Hra se malinko přiostřuje, po posledním souboji je ošetřována hráčka domácích
45:30 Střela Beránkové našla připravenou Janglovou
43:20 Vranová pálí z dílky těsně mimo
41:55 Další souboj Kovaříková - Klemetová . Střelu z levého křídla Klementová vyráží
40:18 První nebezpečná střela z hokejky hostů
40:00 V prvním zápase nové sezóny uvidíme prodloužení
40:00 Střely na branku ve druhé části 5:11
39:20 Samostatný únik Kovaříkové Klementová chytá
38:30 Střelu Urbanové z rohu Janglová chytá
37:40 Po vedoucí brance FAMB se hra vyrovnala, i domácí udrží balonek déle na hokejkách
36:50 Střela Vranové byla zblokovaná
30:30 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (2:1)
30:30 Rychlý protiútok po levé straně zakončuje Doležálková přesnou střelou k tyči
30:16 Závar před domácí brankou gólem neskončil
29:01 Mečířová se vytočila do středu hřiště, střela míří těsně nad branku Janglové
28:15 Hráčky Tigers přidávají na tempu.
26:45 Několik slibných náznaků na obou stranách, obě brankářky chytají
24:10 Špačková střílí, Klementová vyráží
20:54 Po menším závaru má míček v moci gólmanka domácích
20:00 Po desetiminutovém odpočinku nastupují hráčky obou týmů k druhé části
20:00 Střely na branku v první části 7:6
18:00 Ani střela Žapkové k brance nedolétla.
16:55 Další střela Baťkové, tentokrát byla zblokovaná domácí obranou.
16:07 Hosté stále více zaměstnávají obranu domácí FA MB.
12:17 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #9 Markéta Baťková, asistoval #46 Petra Šebestová (1:1)
12:17 Střela Baťkové z dálky přes několik hráček prošla až do sítě domácích
11:20 Nebezpečné nahození před branku hostí, Janglová si míček našla.
10:22 Střela domácí Mečířové končí mimo branku.
08:45 Tigers mají míček více na hokejkách, domácí využívají každé příležitosti k ohrožení branky soupeře.
06:50 Oproti úvodním minutám hra nabírá na tempu.
06:03 Domácí odpovídají rychlými protiútoky
05:10 Hosté se snaží o odpověď, několik střel chytá Klementová.
02:46 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #54 Monika Žapková, asistoval #76 Marcela Urbanová (1:0)
02:46 Žapková si naběhla na krásnou zpětnou přihrávku Urbanové a střílí úvodní gól utkání.
01:00 Oba soupeři zatím vyčkávají, hra je opatrná z obou stran.
00:00 Utkání bylo zahájeno.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u přenosu z prvního kola Extraligy žen. Pro domácí Mitel FA Mladá Boleslav se jedná o první extraligový zápas v historii, uvidíme, jak si poradí se soupeřem Fatpipe Tigers Start98 Kunratice. Na hrací ploše se rozcvičují hráčky obou týmů.