2:5
    Darina AXMANNOVÁ
    (Řeháková)

K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 2:5
branky: 31. Eva Urbášková, 39. Kamila Pravcová - 13. Tereza Reimerová, 23. Eva Řeháková, 26. Michaela Kacelová, 53. Barbora Suchánková, 57. Darina Axmannová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Lenka Remešová 13 - Martina Franková 40; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:2
59:59 Rozhovory hosté: Ohlasy po utkání
59:59 Rozhovory domácí: Ohlasy po utkání
59:59 Střely ve 3. třetině: Židenice 19 - Olomouc 5
59:47 Střela Pravcové a geniální zákrok golmanky Olomouce.
59:21 Židenice opět tlačí soupeře hluboko na jeho polovině. Ten ale tvrdě betonuje.
56:40 Po návratu vyloučené Palinkové dochází k přečíslení a hosté dnes už popáté provětrali branku Remešové.
56:39 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Darina Axmannová, asistoval #5 Eva Řeháková (2:5)
55:15 Střela Urbáškové sice měla gólové parametry, ale brankařka Franková dnes chytá výborně.
54:29 Druhá přesilovka domácích. Doufejme, že se jim podaří ji proměnit!
54:28 Vyloučen hráč #85 Andrea Palinková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
52:35 Barbora Suchánková trefuje při samostatném úniku růžek a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
52:34 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #6 Eva Barvíková (2:4)
51:35 Další šance Židenic v předbrankovém prostoru. V soubojích se dále přiostřuje.
51:03 Urbášková trefuje tyč po výběhu na střed hřiště!
50:23 Utkání se nám dramatizuje. Od pořadatelského stolku pozorujeme zajímavé verbální výlevy hráček obou týmů nad situací na hřišti.
48:03 Zákrok Remešové po střele od mantinelu.
47:41 Židenice na míčku, ale hosté je nepouští do vyložených šancí.
45:40 Hra se nyní přelévá z jedné poloviny na druhou a vidíme mnoho šancí a zajímavých situací. Brankařky na obou stranách ale zatím předvádějí skvělý výkon.
42:29 Indrová si svojí rukou zakrývá nos a ústa i na hřišti. Nejspíš dostala ránu do nosu.
41:38 Nebezpečná střela Pravcové byla zneškodněna brankařkou Olomouce.
40:01 3. třetina začíná a my se těšíme na rozuzlení celého zápasu.
40:00 Dnešní utkání sleduje 108 diváků! Děkujeme.
40:00 Střely ve 2. třetině: Židenice 13 - Olomouc 9
39:28 Romančáková v situaci v brankovišti byla blízko vyrovnáni. Franková jí ale střelu zmařila.
38:24 Gól Pravcové po backhandové střele!
38:23 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Kamila Pravcová, asistoval #24 Eva Urbášková (2:3)
37:51 Remešová vystřihla krásný zákrok a drží míček pevně v dlaních po střele hostů.
36:33 Hra se přerušuje - brankařka Olomouce byla totiž nepříjemně zasažena do prstu a je ošetřována.
36:01 Židenické hráčky nepředvedly v přesilovce nic zajímavého a neohrozily bránu soupeře.
33:56 Hráčka Olomouce bránila Remešové ve výhozu. Nyní tedy uvidíme přesilovku domácích.
33:55 Vyloučen hráč #18 Denisa Ondáková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:20 Po prvním gólu Židenic pozorujeme nervózní hru Olomouce.
30:38 Urbášková se prosazuje po střele z výběhu. Doufejme, že tato branka probudí produktivitu domácích.
30:37 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #15 Šárka Staňková (1:3)
28:21 Další střela Indrové. Domácí teď vytváří silný tlak, ovšem vytvořené šance se jim nedaří proměňovat.
26:12 Tvrdý faul na kapitánku Drápalovou - Židenice mají volný úder.
25:16 Timeout K1 Florbal Židenice
25:15 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #15 Pavla Pejzlová (0:3)
24:28 Remešová předvedla neskutečný zákrok svojí helmou po střele olomoucké hráčky z předbrankového prostoru!
23:23 Hosté si v soubojích počínají velmi tvrdě. Píšťalku je slyšet opravdu často.
22:03 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (0:2)
22:03 Chyba v rozehrávce domácích hráček byla potrestána a hosté vedou už o dvě branky.
21:28 První dvě střídání míček strávil téměř výhradně na čepelích domácích hráček.
20:01 2. třetina začíná, doufejme, že uvidíme více zajímavých šancí než v té první.
20:00 Střely v 1. třetině: Židenice 10 - Olomouc 4
19:05 Zajímavý zákrok Frankové v brankovišti. Olomoucká golmanka zatím svůj tým drží.
17:56 Na hřišti nyní vidíme spousty soubojů, ovšem minimum šancí.
16:08 Židenice nyní uzavřely soupeře na jeho polovině.
15:23 Břevno po střele Peti Bílé!
13:32 Samostatný únik Jahodové končí zásahem golmanky.
12:59 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #18 Denisa Ondáková (0:1)
12:59 Hosté se po nenápadné akci a několika dorážkách v brankovišti ujímají vedení.
12:31 Dernerová při běhu upadne a v bolestech odchází na střídačku domácích. Doufejme, že bude v pořádku.
12:00 Velká šance Pravcové v předbrankovém prostoru, golmanka chytá.
10:15 Nebezpečná střela Olomoucké útočnice byla zblokována.
09:33 Olomoucká hráčka s míčkem před Remešovou, branku ovšem přestřeluje.
09:20 V zápase zatím nevidíme mnoho zajímavých šancí, ani jednomu z týmů se nedaří rozehrát míček do nebezpečné akce.
07:31 První velká šance zápasu - Po střele Natálie Janečkové, končí míček těsně před brankovou čarou pod golmankou Frankovou.
06:05 Po zajímavé kombinaci domácích, Staňková v šanci, ale přestřeluje.
03:32 Tvrdá střela Indrové končí v rukách brankařky Olomouce.
02:27 Střela Pravcové - zblokovaná
00:42 První střídání za námi a Židenice jsou na míčku.
00:01 A jdeme na to! Úvodní buly pro hosty.
00:00 Nezapomeňte sledovat i zápas juniorek proti FBŠ Bohemians, který začíná v 15:30, odkaz na online průběh: ZDE.
00:00 Dobrý den, drazí diváci, vítáme vás u online přenosu extraligového zápasu mezi Židenicemi a Olomoucí. Přejeme příjemnou zábavu. Průběhem utkání vás provede David Bednář.