• 58 57:55
    2
    Marie HAVLÍČKOVÁ

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 6:0
branky: 3. Tereza Hanzlíková, 10. Tereza Hanzlíková, 38. Hana Chaloupková, 47. Eliška Chudá, 53. Karolína Suchá, 58. Karolína Suchá; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Christianová 16 - Karolína Červová 23; po třetinách: 2:0, 1:0, 3:0
60:00 Ohlasy trenérů a nejlepších hráčů
60:00 Střely ve třetí třetině. Chodov 16, Bohemians 9.
59:58 Ani třetí přesilovka hostí neskončila gólem a tak nám končí zápas za stavu 6:0.
59:09 I třetí přesilovka hostí má podobný průběh jako předchozí dvě.
57:55 Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
57:55 Bohemians to zkusí do třetice v přesilové hře.
57:52 Bohemians přitvrďují v soubojích.
57:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #9 Eliška Chudá (6:0)
57:23 Suchá s Chudou předvedly velice povedenou kombinaci, která končí gólem.
57:02 Probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:58 Christiánová vytlačila balôn špičkou prstu.
56:13 Bohemians jsou v zásadě nebezpečné jen z brejkových situací.
55:50 Vachovcové se dnes nedaří umístit balónek za záda hostující golmanky.
54:46 Christiánová teď velice povedeným zákrokem drží čisté konto.
53:30 Chaloupková se teď snažila na dvakrát překonat golmanku hostí.
52:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá bez asistence (5:0)
52:36 Suchá po důrazu na brankovišti střílí 5. gól domácích.
52:32 Chudá si teď zahrála s balonkem fotbal.
51:16 Hráčkám Bohemians se nedaří pořádně zakončit.
50:35 Domácí neúnavně napadají.
50:05 Timeout FbŠ Bohemians
50:05 Bohemians si vybírají timeout.
48:33 Bartošová teď čistě odebrala balón Belicové.
46:16 Škorpová dorážela před bránou Bohemians.
46:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #3 Karolína Suchá (4:0)
45:25 Golmanka hostí teď nechtěně při výhozu trefila domácí Belicovou do hlavy.
44:51 Bočanová ve velké šanci po chybě Chodova.
43:36 Suchá využívá své rychlosti a rozdává balón svým spoluhráčkám.
41:59 Bohemians nevyužila ani druhou svojí přesilovku v zápase.
41:26 Christiánová předvedla ukázkovou hlavičku, za to by se nemusel stydět ani Messi.
41:01 Bohemians kombinuje na polovině domácích. Zatím bez větší šance na gól.
40:01 Domáí začínají třetinu ve 4 po vyloučení Hýskové.
40:00 Vyloučen hráč #2 Adriana Hýsková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve druhé třetině. Chodov 6, Bohemians 3.
39:26 Hráčky Bohemians budou hrát na začátku třertí třetiny přesilovku.
39:26 Pořadatelský stolek rozjíždí mexickou vlnu ať se hráčky necítí bez podpory.
38:33 Menší strkanice na brankovišti domácích.
37:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #71 Kristína Belicová (3:0)
37:24 Chaloupková zakončuje pod golmankou a upravuje skóre zápasu na 3:0.
36:40 Balónek po odrazu od domácí Jůzové málem skončil v Chodovské bráně.
36:21 Polívková skončila po souboji až na střídačce Bohemians.
34:18 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
34:18 Trenér Procházka si 5 minut před koncem druhé třetiny vybírá timeout a rozdává pokyny svým hráčkám.
34:09 Vatahová v samostatném úniku nezakončila.
33:27 Štolbová pěknou zadovkou na Chaloupkovou, která střílí pouze do bloku Bohemians.
32:36 Havlíčková teď došla z vlastní poloviny až na polovinu hostí.
30:36 Dnešní utkání sleduje více pořadatelů než diváků.
30:15 Poláková už po druhé za střídání střílela ze středu, ani jedna ze střel neskončila gólem.
29:46 Domácí teď v problémech ve vlastním brankovišti.
27:51 Bálková teď dvakrát nebezpečně zakončovala.
27:06 Hráčky obou týmů se teď hodně dopouští malých faulů a tak je hra hodně přerušovaná.
26:30 Domácí hráčky udávají tempo zápasu.
25:51 Suchanová tvrdě v souboji v útočném rohu, bohužel s faulem.
25:08 Císařová v úniku zastavena Lechnerovou.
24:40 Rozhodčí pobízí hráčky Chodova ať rozehrávají rychle.
23:32 Havlíčková nebojácně za bránou Bohemians.
22:23 Lechnerová tvrdě do souboje s Polákovou.
22:06 Christiánová po srážce s hráčkou Bohemians nachvíli zůstala ležet na zemi, ale naštěstí pokračuje v bráně.
20:45 Chodov velice aktivně napadá, je vidět, že jsou stále plné energie.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely na branku v první třetine. Chodov 7, Bohemians 4.
19:29 Půl minuty před koncem první třetiny Chodov rozehrává na půlce Bohemians.
18:46 Havlíčková z dobré pozice vystřelila na bránu, kde nebyl nikdo připravený na dorážku.
17:16 Hanzlíková s Chudou ve velké šanci v samostatném úniku, bez gólu.
16:13 Christiánová se teď snažila sebrat balón za vlastní branou, ale nedosáhla na něj.
15:02 Suchanovou teďspoluhráčky nepodpořily v útoku a tak přišla o balón.
13:33 Bohemians po delší době s balónkem pod kontrolou.
12:12 Druhá pětka Chodov teď nejméně 5x ohrozila branku Bohemians, bohužel pro domácí ani jedna z šancí neskončila gólem.
11:22 Lechnerová dvakrát zkoušela z půlky, ani jedna její střela ovšem neskončila gólem.
11:06 Znovu Chudá hledala Hanzlíkovou před brankou Bohemians, ta ovšem pouze do golmanky.
10:16 Hra zatím velmi vyrovnaná, Chodov o něco málo důraznější na balónku.
09:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #9 Eliška Chudá (2:0)
09:07 Opět velice pěkná kombinace domácí první lajny a opět skóruje Hanzlíková do prázdně brány.
08:21 Suchá blokuje střelu Bohemians z rozehrávky.
07:18 Keprtová hledala na středu spoluhráčky, ale nikdo si pro její přihrávku nedošel.
06:22 Z přesilovky hostů nevznikla nějaká větší šance a tak skóre utkání zůstáva 1:0.
05:21 Chudá vyvezla balón z poloviny domácích a pomohla tak spoluhráčkám vystřídat.
04:44 Bohemians v přesilové hře zatím kombinuje na polovině domácích, bez střely.
04:17 Vyloučen hráč #14 Ivana Vachovcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:44 Bohemka bude hrát přesilovou hru, ale zatím to zkoušejí v 6 bez golmana ve výhodě.
03:22 Suchá ze středu jen do bloku bohemky.
02:35 V zápětí ve velké šanci Vachovcová, ale balón jí v předbrankovém prostoru sjel z čepele.
02:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #3 Karolína Suchá (1:0)
02:03 Chodov po rychlé kombinaci otevírá skóre utkání.
01:07 Havlíčková z rozehrávky pouze do bloku.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostujících.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u online přenosu zápasu 5. kola Extraligy žen mezi domácími FAT PIPE Florbal Chodov a hostujícími Fbš Bohemians. Věřím, že nás čeká velice zajímavý zápas plný emocí. Přeji Vám příjemnou zábavu.